Jump to content

tele2 neatpazist savus nummurus ?


Dupsis
 Share

Recommended Posts

MHM ? Uz to nummuru kuru sodien meginajunosutit sms esmu jau no tele2 lapas sutijis vairakus desmitus SMS, bet te peekshnj ivinsh raada ka tas nummurs nav tele2 tiiklaa .. bet numuri.lv apgalvo, ka ir gan .. MHM ? Vel kadam tads gluks ?

post-68494-1211893859_thumb.png

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tas jau kadu stundu taa ir un no sms.id.lv ari nesuta rada, ka nepareizs nr .. uz citiem TELE2 nummuriem suuta ..

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

:angry:

Vispār mani pamazām sāk tracināt, ka šajā forumā lietotāji ar apskaužamu regularitāti nepareizi raksta vārdus NUMURS un MOBILS.

Daudziem garumzīmes arī vairs neeksistē. Skumji.

Mēģināsim tomēr cienīt savu valodu!

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

nav jau pirmo dienu, es pat vairs nemēģinu no turienes sūtīt, ātrāk sanāk no mobīlā uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

Pēc maniem novērojumiem, to rāda pirmajā nosūtīšanas reizē.

 

retos gadijumos, parasti visu laiku un pēc stundas/divām var nosūtīt, ja paveicas.

Link to comment
Share on other sites

šodien tieši tas pats novērots, uz īsu brīdi viss bij normāli, varēju pāris sms nosūtīt, pēc tam atkal nekā :( no sms.id.lv rāda ka nepareizs nr...

Link to comment
Share on other sites

nebruņo santīmu, sūti no tālruņa.

 

Ja gribas skriptot, ar AT komandām to var panākt.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau kadu stundu taa ir un no sms.id.lv ari nesuta rada, ka nepareizs nr .. uz citiem TELE2 nummuriem suuta ..

 

 

 

jau vakar negaja!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

VIL, Tava augstprātība reizēm robežojas ar bezkaunību. Tev nekad nav ienācis prātā, ka Latvijā ir cilvēki, kam mēdz pietrūkt 5 santīmu maizes kukulim?

Link to comment
Share on other sites

ADEX. maksāt par pakalpojumu nav grēks, bet pilsoņa pienākums. Šādi tiek audzēts kopprodukts, maksāti nodokļi, no kuriem savukārt tiek maksātas pensijas, lai būtu 5 santīmi maizei.

 

Savukārt, ja frukts ir darbspējīgā vecumā, marš strādāt!

 

===========> un tieši ar šādiem argumentiem + autortiesībām pamatoju programmatūru licenču iegādes nepieciešamību nevis zagšanu.

Zagt ir bezkaunība. Maksāt par pakalpojumu ir pienākums. Saskati atšķirību?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Izmantot bezmaksas pakalpojumu arī nav grēks. Savukārt, ieteikt tā vietā izmantot maksas pakalpojumu - varētu būt grēks.

 

Par pensijām vispār varētu paklusēt - mana mamma ir strādājusi visu savu mūžu, kamēr vien bija darbspējīgā vecumā. Un visu šo laiku maksājusi nodokļus. Tikai pensija nez kāpēc pat 80 lati mēnesī nesanāk...

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

neviens jau neko nezog, paši jau to senderi ielikuši, tik ja viņš īsti nestrādā un programma nav pilnīga kapēc vispār jāliek un jāmaldina cilvēki, ka redz var par brīvu sūtīt sms.

Link to comment
Share on other sites

Novirzijāties no tēmas bišķi... Stap citu, arī no telefona nevar nosūtīt, jo man rāda ka sms ir nosūtīta, bet cilvēks to nav saņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tā ir atbilde uz TELE2 reklāmās skanošo jautājumu "Kāpēc maksāt vairāk?"

Link to comment
Share on other sites

Par pensijām vispār varētu paklusēt

Paskaties kaimiņus, radus, draugus, paziņam. Varbūt kādam aploksne pietūkusi un autiņš glauns?

Es socnodokli maksāju un krietnu, un Tavai mammai proporcionāli tiek kāda santīma daļa. Ja darba devējam ies labāk un tas šajā apstāklī saskatīs manu pienesumu, varbūt maksāšu lielāku socnodokli?

 

 

Savukārt, ieteikt tā vietā izmantot maksas pakalpojumu - varētu būt grēks.

pārnadža fēce. Pēc šādiem argumentiem mums būtu jāslēdz visi veikali un algots darbs jāaizliedz ar likumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es nepārmetu ne nodokļu maksātājiem, ne arī nemaksātājiem (vismaz ne savā postā). Es tikai apgalvoju, ka cītīga nodokļu maksāšana negarantē cilvēka cienīgus ienākumus vecumdienās.

Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

Novirzijāties no tēmas bišķi... Stap citu, arī no telefona nevar nosūtīt, jo man rāda ka sms ir nosūtīta, bet cilvēks to nav saņēmis.

 

man iet.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai apgalvoju, ka cītīga nodokļu maksāšana negarantē cilvēka cienīgus ienākumus vecumdienās.

 

Savukārt cītīga nodokļu nemaksāšana garantē līdzekļu trūkumu mūsdienās.

Patlaban, kad LV ekonomika uzņēmusi ātrumu virzienā uz leju, varam dot savu artavu nopērkot [kaut ko vajadzīgu] šodien nevis rīt.

 

ja kas, lauvas tiesa no tiem 5sant. aiziet skandināvu uzņēmējiem

Savukārt antilopes tiesa tiek uzskaitīta kā nodokļi. Vai tiešām vēlies PVNu lielāku par pievienoto vērtību? :shock: (PVN >=100%)

Link to comment
Share on other sites

ja kas, lauvas tiesa no tiem 5sant. aiziet skandināvu uzņēmējiem, nevis nodokļos...un sūtīt sms no tele2 lapas nav nekāda zagšana, bet tele2 bezmaksas pakalpojums. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Savukārt cītīga nodokļu nemaksāšana garantē līdzekļu trūkumu mūsdienās.

Arī nepareizi. Tas tā būtu, ja EP būtu savu uzdevumu augstumos.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Savukārt antilopes tiesa tiek uzskaitīta kā nodokļi. Vai tiešām vēlies PVNu lielāku par pievienoto vērtību? :shock: (PVN >=100%)

nē, es sūtu no mājas lapas! nemaksāju skandināvu uzņēmējiem, un 5sant. iztērēju kur citur, un valstij antilopes tiesu 18% samaksāju tā kā tā, bet lauvas tiesa iespējams paliek tepatās nevis kaut kur ārzemēs, lūk kā! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu ieekonomēto naudu iztērē kur citur, tā tiešām ir līdzvērtīga izvēle. Kā smejies, divi par vienu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...