Jump to content

Smailiji


Guest
 Share

Recommended Posts

Tie minku ģīmji ir labie!

Grimases, kuras nav izveidotas mākslīgi, kaķi patiesi izmanto komunikācijā...

Reizēm vēroju savu kaķu princesi - nevar vien nobrīnīties KĀDUS feisus šī spēj sataisīt... :) Kaķiem mīmika ir BAIGI advancētā! :!:

Link to comment
Share on other sites

Labaizzz :) Vaig sataisīt, lai dzelteno feisu vietā tie kaķi skatās :wink: Man kaķis ar dažreiz tā acis bola :) Bet te ira montāža! Nedomāju ka to "fu" kaķīts pats rādīt iemācījās.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Man liekas, ka fu ir īsts. Kaķis mazgājas.

 

Te nu atkal pierādās : Kaķis is much more cooler than Suns.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, minkas rullee, sevishki iepatikaas (^^) ... Iisteniibaa buutu baigi foshi, ja arii boot.lv buutu kaadi jauninaajumi, taa teikt dazjaadiibai... ;D

Link to comment
Share on other sites

Man liekas' date=' ka fu ir īsts. Kaķis mazgājas.[/quote']

Un kaķim vidējais "pirksts" tik garš? Pat ja mazgājas domāju, ka to viņam Fotošopā pagarināja :p

Link to comment
Share on other sites

Te nu atkal pierādās : Kaķis is much more cooler than Suns.

Tā jau runā...

Rekur kaķēna review: (-;

http://dansdata.com/kitten.htm

Rezultāts:

Kaķēns - 11punkti

Kucēns - 6punkti

Bēbis - 2punkti

Jauna Videokarte - 3punkti (-;

veel vareeja buut kakjeena overcloks :D

Link to comment
Share on other sites

Te nu atkal pierādās : Kaķis is much more cooler than Suns.

Tā jau runā...

Rekur kaķēna review: (-;

http://dansdata.com/kitten.htm

Rezultāts:

Kaķēns - 11punkti

Kucēns - 6punkti

Bēbis - 2punkti

Jauna Videokarte - 3punkti (-;

 

hahaha:)))

no tomshardw rewiew-->

Compatibility with existing hardware....

Link to comment
Share on other sites

kuums ---> labs :lol:

 

nez man vislaik riebaas kashaani, bet Tavaa ietekmee saak iepatikties :) dzimst pat doma iepirkt kaadu runci. sak, kaadas ir izmaksas? nevis iegaades, bet ''expluataacijas'' :D

Link to comment
Share on other sites

chiizis kraist... ar ko tad Tu vinju baro? :shock:

 

nu man nevajag ''super duper sugas'' kashaanu. derees arii parastais seetas rizhiks, kam var iedot kaadreiz arii kaadu jeelu zivi :oops:

 

gribaas taadu lielu, spalvainu, rudu, kas ir uz 1/2 lielaaks par taksi (sunju suga). :) kaiminjienei taads ir.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Neciešu tos, kas moca kaķus dzīvokļos. Ja apgriež nagus, tad vispār nav ko teikt. Me is very angry!! rrrrrr

 

Parastam kaķim (bezsugas), ja grib lai būtu normāls vismaz 25 Ls per month.

Link to comment
Share on other sites

Neciešu tos' date=' kas moca kaķus dzīvokļos. Ja apgriež nagus, tad vispār nav ko teikt. Me is very angry!! rrrrrr

 

Parastam kaķim (bezsugas), ja grib lai būtu normāls vismaz 25 Ls per month.[/quote']

 

izkastreets kakjis rulee.. savaadaak gan nee ;) mosh esmu sadists? bet man nav 3 staaviigas maajas kur jamie vareetu aardiities. par sunjiem gan piekriitu. ja nav maajas - aizmirsti.

kakji izkastreeshu uvsjo.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock
Neciešu tos' date=' kas moca kaķus dzīvokļos. Ja apgriež nagus, tad vispār nav ko teikt. Me is very angry!! rrrrrr

 

Parastam kaķim (bezsugas), ja grib lai būtu normāls vismaz 25 Ls per month.[/quote']

 

izkastreets kakjis rulee.. savaadaak gan nee ;) mosh esmu sadists? bet man nav 3 staaviigas maajas kur jamie vareetu aardiities. par sunjiem gan piekriitu. ja nav maajas - aizmirsti.

kakji izkastreeshu uvsjo.

 

 

Kastrēt jā. Visu pārējo nē.

Turēt kaķi dzīvoklī - apmierināt savas vajadzības, kaķis, lai dara ko grib.

Link to comment
Share on other sites

kuums ---> labs :lol:

 

nez man vislaik riebaas kashaani' date=' bet Tavaa ietekmee saak iepatikties :) dzimst pat doma iepirkt kaadu runci. sak, kaadas ir izmaksas? nevis iegaades, bet ''expluataacijas'' :D[/quote']

 

Man ir parasts dvorterjeers :O) Bildes uz kaijas pie foto meetaajas :>

ar visaam daargajaam pro bariibaam un garshiigajiem galjas konserviem.. + super puper granulas kastei... nu nesanaak vairaak kaa 10-12Ls neenesii :O)

Bet tas ir taa verts :O)

Ja man aptruuktos nauda es driizaak atteiktos no interneta neka man kakis badu ciestu :O)

 

Bet.. ja tu neesi 100000% paarliecinaats ka to kakis miileesi un cieniisi tad labaak nenjem. Jo parasti ja ir konflikts starp dziivnieku un cilveeku, vairaak ciesh dziivnieks.

Reikjinies arii ar to ka kakis nav mantinja uz paars nedeeljaam vai meeneshiem. Tas ir dziives biedrs uz pacmit gadiem. Vinjam ir savs raksturs un kad tu njem kaki tu nezini kaads vinsh buus. Tev ir jaabuut gatavam samierinaaties ar viskautko...

(Tiiri tehniski labaak njemt ir kakeni. Mazaak probleemu)

Es piemeeram pirms kakja iegaades durvis remonteeju. Nodiiraaju kraasu, sliipeeju, shpakteleeju.. Nu sanaaca smukas atrestaureetas vecaas durvis. Panjeemaam kaki :O))

Vinjau uzreiz iepatikas taisni to durvju stendere kuras bija tik akuraati kraasotas :O)

Pielikaam nagu asinaamo... tak tas lopinsh saak pa to stenderi kaapeleet.. tb uzlien pa stenderi augshaa liidz durviim.. tad uz durvju malas.. Seezh veero :O))

Nodiraja to stenderi taaka prieks :O)

Nuneko...

Jaasamierinas :)

Jaasamierinaas ar to ka vinjsh agri celjas un vinjam gribas paspeeleeties.. jaasamierinaas ka vinjam nepatiik aizvertas durvis un vinsh vinjas vilaik meigina atvert...

Nu taada ir kaka daba.. un taada vinja buus visus tos pacmit gadus ja vie tu jamo nenobendeesi :)

Tapec LJOTI ruupiigi apdomaa vai tu esi tam gatavs :O)

tb nevis gatavs bet speejiigs uz to... Jo ja tu kljuudiisies... Tu neko nezaudeesii... Bet kakis.. vinsh var zaudeet visu... saakot ar maajaam un "bara" miilestiibu un beidzot ar dziiviibu..:O(

Padomaa kaartiigi.

 

Nagi... nu nagus operee tad ja ir galeejas situaacijas.

Parasti jau tiem runchiem var buut taas agresijas leekmes. Kakeneem mazaak.

Ar kakeneem arii tiiri mediciiniski ir vienkaarshaak un droshaak :)

 

Ja ir dvorterjeers tad prognozeet kaas vinjam bus raksturs ir gruuti.. Shkjirnes kakiem ir vismaz kautkaadas aptuvenas prognoozes.. taads un taads dzimums un taada un taada shkjirne.. raksturs shitaads.

Eh

Ar kakiem baigaa zinaatne :O)

Mans "babulis" :O) Ir izlasijusi chupu ar graamataam pirms njeemaam kaki.

Iesaku Tev topashu.. uz kopeejiem kaka izdevumiem graamatinja pa paars latiem neko nenoziimee.. njemot vera to cik tu ietaupiisi uz nerviem un iespeejams uz kaka dziiviibas...

Link to comment
Share on other sites

mmm... njemshu, bet kaa lai dabuun tieshi taadu dvornjashku kaa es veelos? rudu, lielu un puukainu.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam apnīk viņa kašaks, man ir taksis... Viņam garšo...

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam apnīk viņa kašaks' date=' man ir taksis... Viņam garšo...[/quote']

 

mana kaiminja rizhiks tavu taksi apriis ar vienu rijienu un pat neatraugaasies :)

Link to comment
Share on other sites

OzYs

Savaac caur ZL vai 118 dziivnieku patversmju koordinaates.

Ljoti biezhi kad riigaa kakjenei piedzimst siichi saimnieki jamos veelaak aizstiepj uz patversmi.

Njemot no patversmes kakjeenu tu:

1) Izglaab vinja dziiviibu, jo tur bija kautkaads laiks cik ilgi vinji vinjus tur un ja neviens vinju nepanjem vinjus iemidzina..:O((

2) No patversmes tu panjemsi atblusotu un attarpotu. Mosh pat kautkaada pote bus iepiljiita.

 

Biezhi zozoveikalos ir sludinaajumi kur piedaavaa dazhaadus zveerus.

 

Palasi

http://www.dinozoo.lv/kakeni.html

Dino ir arii sludinaajumi deelis.

Noteikti citiem zooveikaliem ir arii kautkas liidziigs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...