Jump to content

Problēma ar Full HD


Riverx
 Share

Recommended Posts

Problēma sekojoša.

Ir LCD, Full HD televizors, pie kura pieslēgts dators ar ~ sekojošiem parametriem:

Core 2 Duo 6300 (katram kodolam pa 1.83 GHz)

Asus 8600 GTS video karte

Ar VLC playerīti atskaņoju vienu filmu, kura bija 1920 x (mazaak kaa 1080) un ~ 12Gb

Uz straujām kustībām filmai video apstājās, bet skaņa visu laiku bija OK. Procesora noslodze brīžos kad video apstājās nokritās līdz 1-2%, bet kamēr filmu normāli rādīja vairāk par 30-40% katram kodolam neuzkāpa. Līdz ar to arī nesaprašana, kapēc filmu nevelk, ja noslodze neuzkāpj virs 50% katram kodolam. Un varbūt video karte nemaz netiek iesaistīta līdz galam?

 

Varbūt ir kādi kodeki, vai kaut kādas viltības?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mošk cietais disks vai jebkāds cits datu nesējs ir lēns un bremzē visu pasākumu?

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs sviests ar šitiem 1080 HD divxiem, citiem ar krutiem dzelžiem nevelk, citi ar 1.8celeronu dievojas, ka nekas nebramzē.

Link to comment
Share on other sites

H264 kodekā daudz kas ir atkarīgs arī no tā, kā filma ir saspiesta. Izmantojot krutākas saspiešanas fīčas var iegūt mazāku un kvalitatīvāku failu, bet toties būs grūtāk dekodēt. Tāpēc arī ar dažādām filmām ir dažādi.

 

Es iesaku izmantot CoreAVC kodeku, jo tas patiesi ir galvas tiesu ātrāks par VLC, kurš izmanto ffdshow (ko izmanto K-Lite?) Diemžēl maksas pasākums, bet 15$ patiesi nav tā kriminālākā summa, un tas patiesi ir to vērts. Ar CoreAVC kodeka palīdzību man pat izdevās 720p filmu skatīties uz sava Sempron 2200+!

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Iesaku izvarot PowerDVD un no vinja panjemt direct show filtrus ar hardwarisko akseleraaciju, ja pareizi viss sasetapots, tad cpu noslodze ir zem 5% ar normaalu videokarti.

Link to comment
Share on other sites

Pieņemot, protams, ka ir atbilstoša VGA. :roll:

 

Un, starp citu - Tev šāda operācija pašam ir izdevusies, ko Tu tur iesaki? :p

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu lieto meklēšanu forumā!!!

 

VLC ir viens no bremzīgākajiem video spēlētājiem!!!!

 

MCP Clasic (pleyeris)+ Core AVC (video kodeks) + ac3filter (skaņas kodeks) un ies filma bez problēmām.

 

Tomēr - ir tāda problēma, ja sainstalēti daudzi jo daudzi kodeki, tad spēlētājs tiecas vairākus video un audio kodekus izmantot. Spēlēt jau spēlē - bet tāda bremze... Tāpēc spēlētāja meņučos jāatrod kur viņš parāda kādus filtrus (kodekus) izmanto un jāatslēdz (disable) liekie MCP Clasic konfigurācijā. (Šī problēma ir īpaši aktuāla, ja sainstalētas kodeku pakas īpaši vairākas! Tāpēc es kodeku pakas nekad neinstalēju un nevienam neiesaku instalēt)

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Izvarot nee, tikai uzinstaleet demo un vinju nelietot, bet speeleeshanai izmantot citu pleijeri. Salikt vinjaa pareizos dshow filtrus pareizajaas prioriaatees un baudiit filmu. Tehnologjijai gan ir ierobezjojumi, jo, ja video ir liiki aizkodeets, tad videokarte var nemaaceet dekodeet, var raustiities, kubikoties, un visaadi citaadi briinumi paraadiities.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Instigater!

 

Man nav izdevies palaist PowerDVD filtrus no cita playera ! Cik saprotu nevar, jo kaut kādas aizsardzības ir... (vismaz pāris mēneši atpakaļ nevarēja...)

 

Ja tev ir izdevies - lūdzu screen shot studijā ar spēlētāja izmantoto kodeku sarakstu. Un CPU noslodzi :)

 

Man uz x2 atlona viss notiekas aprakstītajā konfigurācijā un nav nekādas vajadzības čakarēties ar powerdvd filtiem un hardware akselerāciju, kura kā saprotu no ārzemju forumiem vairāk ķekšīsa pēc ir pielikta.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Nav kjeksiisha peec, bet tehnologjijav veel stipri zalja, uz WinXP 32bit paarsvaraa straadaa, uz Vistas ir shvaki, kaut kaadi faili var nespeeleeties, var pat kljuut lielaaka noslodze, pirms gada vispaar bija murgs, nu jau ar PowerDVD 8.versijas filtriem ir daudzmaz ceriigi. Izmantoju mplayer classic, tikai manuaali finjam pie external filtriem bija jaamet klaat un jaaliek prioritaates. Pie tam, man vienmeer ir visaas pergaas chotka straadaajushi pat paveci Cyberlink filtri.

Skriinchortu iedot nevareeshu, experimentaalais kompis tagad nav pieejams.

Labots - Instigater
Link to comment
Share on other sites

Kas tas par pleijeri, kurš spēj izmantot vairākus kodekus vienlaicīgi?! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...