Jump to content

Draugiem


Ashand
 Share

Recommended Posts

Morgoth

Kaut kas te nav tīri :) Jo nekad un nevienā portālā netiek mainīta lietotāja e-pasta adrese uz kaut kādu nezināmu....

Link to comment
Share on other sites

Nu bet nevar negriežoties nekur, vienkarši kaut kā uzzināt, kāds e-pasts ir sekojošam cilvēkam?

Link to comment
Share on other sites

pie tam, lai nomainitu e-pastu, tad sim cilvekam ari jazin meila parole.

 

Nu bet nevar negriežoties nekur, vienkarši kaut kā uzzināt, kāds e-pasts ir sekojošam cilvēkam?

 

tev pateica, ej uz policiju!

Link to comment
Share on other sites

Morgoth
E-pastu sava profila apraksta var daudz kur nomainīt, arī tepat BOOTā.

 

Pats lietotājs, portams, to var izdarīt. Bet vai esi kaut kur redzējusi, ka admini pie paroles aizmiršanas mainītu lietotāja epastu uz kaut kādu rrtrtrffgdg@dsfgdsf.zzf? :)

Link to comment
Share on other sites

Morgoth

Un jā, ja jau sava profila paroli zini, kur ir problema to apskatīties, nomainīt utt.?

 

 

Viņš zina paroli, bet nezina epastu, jo ļaunie draugiem.lv admini to ir nomainījuši uz kaut kādu citu, viņam nezināmu :)

Link to comment
Share on other sites

MAN KAADS IR ATLAUZIS PROFILU ( SAMAINIJIS E-PASTU UN PAROLI). ES IEEJU SAVAA E-PASTAA, UN TUR RAKSTA, KA PAROLE DRAUGOS IR SAMAINIITA UZ *****. ES EJU DRAUGOS RAKSTU SAVU E-PASTU UN PAROLI, BET VINJI IR SAMAINIIJUSHI NE TIKAI PAROLI BET ARII E-PASTU. TAAPEEC MAN VAJAG ZINAAT, UZ KAADU E-PASTU, VINJI UZLIKA MANU PROFILU. UZ POLICIJU ES NEIESHU.

Link to comment
Share on other sites

Autors ir smagi atkarīgs no tā portāla un neko citu nespēj domāt. Labāk ej ārā paelpo svaigu gaisu un nomierinies.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu tad aizmirsti, bērns, par saviem draudziņiem. Un beidz kliegt (nokāp no caps-lock)!

Link to comment
Share on other sites

cucinjshs

Kā cilvēks, kas radījis Draugiem.lv spēj vakaros aizmigt?!?! :shock:

 

Tik daudz izpostītas dzīves uz viņa sirdsapziņas. :shock:

 

Ashand es saprotu, ka tev tagad liekas, ka nav jēgas dzīvot tālāk, bet turies!!!Tu spēsi tikt tam pāri!! Turies!

Link to comment
Share on other sites

Morgoth

No pēdējā viņa posta man pieleca, ka tie, kas uzlauza viņa trauku kontu, ir arī nomainījuši citu epastu. Principā tas nozīmē, ka vari jau laicīgi taisīt sev jaunu profilu, jo pašiem trauku adminiem, kā zināms, pofig. Varbūt tās bija zāles no tās sērgas īstajā brīdī un īstajā laikā???

Link to comment
Share on other sites

Uz tavu epastu atnaaca mails, kurā jabūt tavai jaunai parolei un jaunajam epasta uz kuri tikai nomainīts.

Link to comment
Share on other sites

Man atnaaca zinja par paroles mainju, bet par e-pasta mainju neatnaaca....

Link to comment
Share on other sites

autor, izslēdz datoru un ieslēdz TV3. tur interesantu hoķi raada...

Link to comment
Share on other sites

TV3 man ir ieslēgts... Un ja kas es esmu redzeejis visas latvijas speeles tieshreaidee... bet tas taa..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

TokRa, viņam jau ar draugiem problēmas, nevis ar traukiem. Kāds tur sakars ar trauku serveriem?

Link to comment
Share on other sites

Parole taatad ir mainiita pirms meila - es tikko paproveeju, kaa tas izskataas. Pazinjojums par meila mainju atnaak tikai uz jauno meilu. Zin draugs, taisi sev jaunu profilu un veco nozinjo tautas policijai... Citu iespeeju es neredzu. Ja nu vieniigi administraacija tomeer apzjeelojas - pameegjini - tajaa galaa arii tikai cilveeki vien seezj un liidz shim man savas probleemas ar vinjiem [Nedaudz cita raxtura] ir izdevies veiksmiigi atrisinaat

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja ar draugiem.lv rodas problēmas, tās var atrisināt tikai ar psihologa palīdzību. Retos gadījumos pietiek ar gribasspēku.

Link to comment
Share on other sites

Psihologiem jauna nozare pavērsusies, kā cīnīties ar draugiem.lv saslimušajiem. Čaļiem tas bišku tā mazāk novērots, bet smagā formā, bet ar sīkiem skuķiem un blondīnēm ir pavisai smags gadījums, ja tā tiek pie draugiem.lv tad ir čau. :grin:

Link to comment
Share on other sites

tās var atrisināt tikai ar psihologa palīdzību

Adex thats true and only true, bet retais psihalogs spēj palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt jums vajag psihologu. Prichom te atkariiba. Es vienakrshi negribu 3h vaat atpakalj visus savus draugus, un tad visiem paskaidrot, kaapeec man nozaga profilu... x[

Link to comment
Share on other sites

Nu bet uzraksti tak adminstrācijai ziņojumu, lai risina tavu problēmu....Nepaies ne nedēļa, ka varēsi laimīgs un smaidīgs sēdēt savā profilā!

Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

pshihologu te vajag pusei postētāju, uz normālu jautājumu adbildes vietā kakas...

 

autoram

sakontaktējies ar draugiem.lv administrāciju un mēģini dabūt atpakaļ savu kontu, teorētiski tev vēl paliek mob.t. nr. kurš peisaistīts tavam kontam, varbūt tas ko līdz

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...