Jump to content

Izdevīgākais operators...


toksiks
 Share

Recommended Posts

talibans

Bite(Bifri)!Ja visi butu sapratigaki,tad runa par brivu, un gprs sakariga maksa.Cerams bitei neapniks un neizdaris ka ar toxic,vienkarsi toxicu atrubija un palaida bifri.

Link to comment
Share on other sites

Tarifu izdevīgums atkarīgs no tā uz kādiem numuriem(operatoriem) zvani, un arī no tavas telefona izmantošanas manieres(zvani, sms, mms, datu pārraide).

Piemēram, okartes draugi piedāvā iespēju sūtīt sms par 1santīmu, ko citi operatori, manuprāt, nepiedāva, savukārt, bite piedāva ģimenes pieslēgumu, kur sarunas pāris nurmuru starpā ir pilnīgi bez maksas. Līdz ar to nereti izdevīgāk ir lietot divu operatoru pakalpojums.

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju LMT pieslēgumu "piezvani man" un nesūdzos, tas nu ir atkarīgs cik nu pats norunā utt.

Link to comment
Share on other sites

Parasts

nezinu, bet nu man tas piezvani man liekas vienkārši smieklīgs :mrgreen: , es labāk tad samaksāju bitē mazāku naudu un runāju vairāk.

Vienam draugam teicu par Biti, a tas man atbild a man pietiek to bezmaksas minūšu un sms, bet nu kāpēc maksāt vairāk un mazāk no tā iegūt :shock:

Link to comment
Share on other sites

talibans

Tik tiesam japerk dual sim aparats- izvertet pie kadiem operatoriem draugi vairak tuse un lietot bites draugiem bifri,bet citiem jau attiecigu alternativu.Bet tik japarekina- vai uzturet 2 sim nebus dargak ka panem to pasu bite5( 5 sani uz visiem tikliem)

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

ieteiktu par labu Bite ja tev nav svariigi operatora vaards.ja patiik daudz maksaat tad LMT.

Link to comment
Share on other sites

var jau ņemties ar tokras ieteikto variantu,bet tur sanāk čakars ar tam numuru parcelšanām,pats lietoju bifri un puse famīlijas ar ir bites tīklā un tagad nedēlu nostaigāju ar 5 santīmiem uz kartes a zvanīju visiem savējiem par velti,plus vēl bonuss par ienākošajiem zvaniem no citiem tīkliem a par zonu runajot bite jau ir ļoti progresējusi salīdzinot ar pagājušo gadu,ir vietas kur nav zonas lmt a bitei ir.

Link to comment
Share on other sites

toksiks

Es pats pašlaik lietoju Okarti, cik redzu jūs iesakat labāk jauno BiFri? :)

Link to comment
Share on other sites

nezinu lietoju Tele2 bizness, max. reikjins bijis 16Ls, esmu ljoti apmierinaats

Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

LMT, ja njem vērā pārklājumu...

 

vēl aiz vien priecājos ka kantoris nepārgāja uz tele2, jo piem. tādā vietā kā Vāckalni (blakus Dobelnieki, nedaudz aiz Ulbrokas, Saulriešiem, ~20 km līdz Rīgai) tele2 nav runaajamas zonas, ja vispār izdodas sazvanīt... :)

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Labi, ka man par šo problēmu nav jālauza galva, jo Bitei ir tikai 1(!) bāzes stacija manā Balvu rajonā un neizskatās, ka būs vairāk...Tele2 nedaudz labāka zona, atliek vienīgi LMT...

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Nopirku BiFRi, bet manā ciemā zem ēku jumtiem nav zonas...

Tuvākajā laikā Bifri nummuru pārstiepšu uz Okarti...

Link to comment
Share on other sites

nu pagaidām retiem zvaniem izdevīgs liekas Okarte labais un to arī lietoju, ir doma vienu numuru aiznest uz BiFri, bet tad atkal man neviens nezvanīs :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ir doma vienu numuru aiznest uz BiFri, bet tad atkal man neviens nezvanīs icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Tad jau tev apkārt vieni nabadziņi vai kapeik**sēji,vai vienkārši neinformēti cilvēki kas dzīvo pagājušā gada tarifos.

Man pāreja uz Biti ienākošo zvanu skaitu nav samazinājusi.

Labots - aibo
Link to comment
Share on other sites

toksiks

Bet, ja man ir Okarte es varēšu sazvānīt, piemēram Toxic ??

 

Jo man brālēnam ir Toxic bet es nevaru sazvanīt, bet viņš mani var!!

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja man ir Okarte es varēšu sazvānīt, piemēram Toxic ??

 

Jo man brālēnam ir Toxic bet es nevaru sazvanīt, bet viņš mani var!!

Līkas rokas..

Link to comment
Share on other sites

Sapirkties čupiņu ar ZZ sākuma komplektiem un pieteikt to pārcelšanu uz LMT pastāvīgo pieslēgumu "Piezvani man" šīs akcijas ietvaros, uz pusgadu:

 

Tā akcija vēl strādā?

Link to comment
Share on other sites

Var pāriet arī uz starptautisko pieslēgumu. Abonēšanas pusgadu nebūs, saglabāsies 5Ls sarunu par brīvu, bet, salīdzinot ar Piezvani man, ir zemāki tarifi. Ja kopā savāksi vismaz 3 numurus, tad vari kļūt par VIP klientu un pieslēgt nulles tarifu savstarpējiem zvaniem.

 

Mājas lapu apmeklēt reliģija neļauj?

Mūsdienu jaunatnes mutei ir karotes female interfeiss.

Link to comment
Share on other sites

Ja kopā savāksi vismaz 3 numurus, tad vari kļūt par VIP klientu un pieslēgt nulles tarifu savstarpējiem zvaniem.

un papildus 2.95 mēnesī :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jā, akcija vēl ir spēkā, par ko var izlasīt LMT lapā.

 

Mājas lapu apmeklēt reliģija neļauj?

 

Nē, priekšņiecība neļauj apmeklēt citas lapas, izņemot boot.lv

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

nono, un pie mūsdienu inflācijas tas ir ārkārtīgi daudz...

Link to comment
Share on other sites

Nulles tarifa piemērotība konkrētajam klientam ir atkarīga no diviem apstākļiem:

a) līdzšinējā savstarpējo sarunu apjoma (vajadzētu būt >0min)

b) iespējas nedomāt par ierobežojumiem (runā, kad un cik ilgi vēlies)

 

Tas viennozīmīgi ir 3 latu jebšu viena alus kausa Vecrīgā cenas vērts.

 

P.S. Uz prastāku piedāvājumu (tikai 4 numuriem) pirms kāda strēķīša NC atsaucās ar lielāko prieku. Tādēļ var sacīt, ka tirgus pieņem šo piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

nono, un pie mūsdienu inflācijas tas ir ārkārtīgi daudz...

šajā nozarē viņa(inflācija) būtu ja lmt būtu monopols, bet paskatoties ko dara ar bifri, ir pamats domāt ka lmt vip šos dažus numurus varēja arī nosponsorēt tāpat! :wink:

Link to comment
Share on other sites

šajā nozarē viņa(inflācija) būtu ja lmt būtu monopols

 

nono - mezhavecis = 1:0 :D

 

paskatoties ko dara ar bifri, ir pamats domāt ka lmt vip šos dažus numurus varēja arī nosponsorēt tāpat! :wink:

 

Varēja nosponsorēt gan...

 

Kad beidzot paradījās šī LMT "ģimene", biju lietojis gan LMT VIP pieslēgumu ar pusgadu akciju, gan BiFri starp radiniekiem, draugiem, paziņām utt. Bija man tā veiksme ierasties Ropažu ielā precīzi tajā dienā, kad "ģimene" piedzima, konsultante ar lepnumu paziņoja par šo jaunumu un prasīja: "Vai pieslēgt!!?" Laikam, bija bišķiņ izbrīnīta, kad atteicos, atbildot, ka, ja vajadzēs, tad informēšu pa faksu.

 

Pagaidām, man tā LMT "ģimene" nafig nav vajadzīga, jo tā ir ievērojami mazāka par BiFri "ģimeni" (pie kam vēl ar ikmēneša maksu).

Link to comment
Share on other sites

Beidzot noticis tas ko gaidīju... vsjo.. tagad laikam tuvākajās dienās būs jāiet uz LMT jāpārceļ draudzenes mammas Amigo uz LMT uz sava vārda.. :)

 

LMT žetons no manis.. :)

 

p.s. pati kartiņa pie dokumentu kārtošans ir obligāta vai arī pietiek ar numuru.. vk fiziski tā AMIGO SIM ir ~170km attālumā no Rīgas.. Cik iepriekš no TokRas lasīju jamai SIM nav prasītas.. Rīt jāiet uz LMT būs :)

 

stirol - vispār jau LMT rakstīts "vismaz 3 pieslēgumi", tas nozīmē, ka var būt 4i,5i,6i utt.., kas ir vairāk kā BITEi un TELE2.. tie operatori tomēr ierobežo skaitu.. BITEi tas ir ne vairāk kā 4i, TELE2 - ne vairāk kā 5i. Līdz ar to.. LMT rullē..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

jā, 3;4;5 un kaut 10 uz VIENAS personas reģistrēti numuri ar pieslēguma abonēšanu+numura noteicēja abonēšanu+nulles tarifa abonēšanu..u.c. fīčām. BiFri piedāvā vairāk- sarunas par 0.00ls, BEZ kādas abonentmaksas uz VISIEM Bites numuriem, kas droši vien ir jau simtos tūkstošu. un 8 sant. uz citiem tīkliem, kas ir mazāk nekā LMT VIP 9.44 sant.! :wink: par to amigo pāriešanu- vajadzētu pietikt ar oriģinālā pin nosaukšanu.

Link to comment
Share on other sites

... uz VISIEM Bites numuriem, kas droši vien ir jau simtos tūkstošu.

nu nu

Link to comment
Share on other sites

nu nu

Vēl jau līdz akcijas beigām(31 Maijam)4 dienas,gan jau būs tie tukstoši...

PS:Pagaidām BITE,tiešām izdevīgākais operators!

Labots - magnus
Link to comment
Share on other sites

... un nemanāmi "simti tūkstošu" pārvēršas par "tūkstošiem".

Nekas, pagaidīsim kārtējo tirgus pētījumu, tad redzēsim, cik kurš liels.

 

Neaizmirsīsim darba devējus, kas darbiniekiem izsniedz LMT un Tele2 pieslēgumus, kas kopā sastāda vismaz kādu miljonu gabalu. Tālāk ir milzīgais zivs komplekss, kas pats sevi vērtē uz 750 000 gabalu. OKartei un Amigo arī kaut kas ir no pieslēgumiem.

 

Pagaidām BITE,tiešām izdevīgākais operators!

Zonas nav. tīkla kapacitātes nav.

Link to comment
Share on other sites

Kā izpaužas tīkla kapacitātes trūkums? Kāds ir šo ziņu avots?

Kā izpaužas? Teiksim uz bezmaksas brīvkarti piepēži pāriet tikai puse no tiešā konkurenta - zivs - lietotājiem. Viss tīkls būs lejā.

Kā tas izpaužas, atceramies no tele2 pirmajiem soļiem subsidēto telefonu laukā 2001. gadā.

Kāpēc tāds spriedums: skatāmies investīciju pozīciju gada pārskatā.

Avots? - gada pārskats.

Link to comment
Share on other sites

Un jā, kas būs, ja pēkšņi puse no netiešā konkurenta — BiFri — pāries uz LMT tīklu? Tīkls izturēs?

Bez šaubām. Procentuāli tas ir neliels papildinājums pieslēguma skaita ziņā. + ja vēl ņem vērā, ka priekšapmaksa runā mazāk par pēcapmaksu, tad trafiks pieaugs vēl mazāk.

Link to comment
Share on other sites

napslis

taapat visiem sen skaidrs ka izdevigakais ir zz bet katrs jau atbalsta to ko lieto... par kvalitaati ir daudzas vietas kur piemeram zz ir zona bet lmt vispaar nav =] =]

Link to comment
Share on other sites

ZZ nav jau sen izdevīgākais...

Nu cenšas jau telīte, bet nu ar lētajām un sen jau nesmieklīgajām reklāmiņām neko nepanāksi. Vajag tarifus mazākus...

Starp citu, jau 15 manas paziņas ir paņēmušas BiFri lai runātu savā starpā bezmaksas. Fantastiski. Par zonu nepiekrītu. Man vajadzīgajās vietās tā ir (un es nedzīvoju Rīgā un tās apkārtnē). Pat laukos.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

... izdevigakais ir zz bet katrs jau atbalsta to ko lieto...

Ja atmiņa neviļ, tad esmu uz reklāmplakātiem redzējis apgalvojumu, ka ZZ ir izdevīgākā sarunu karte.

Tā kā maldinoša reklāma Latvijā ir aizliegta, apgalvojums ir ticams un neapstrīdams.

Link to comment
Share on other sites

Sarunas cenu ziņā ir daudz maz visiem līdzīgas, tāpec īpaši neskatos par to, bet skatos, kurš piedāvā letākus tālruņus vai izdevīgāku iegādi.

Link to comment
Share on other sites

:D

Bite ar BiFri tiktiešām ir izvilkusi lielo lozi...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...