Jump to content

Skaņas karti neatrod


TradeMAAK
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Man ir Genius 4.1 skaņas karte. Es tai nokačāju draiveri, bet saka, ka tas nav labs win32 application vai kko tādu, līdz ar to neizdodas palaist. A skaņas karte pati pie hardware nekur neuzrādās un arī control panelī pie sound nevar atrast. Varbūt problēma, jo pārinstalēju windows, bet agrāk viss gāja un nekādus draiverus meklēt nevajadzēja. Jāmin, ka man tāda pati problēma ir ar D-Link wireless karti. To arī neatrod. Bet GeForce 4 ir tajā pašā mātes platē un to kompis atkal atrod. Es mainīju vietām to skaņas karti ar D-Link, bet nekas no tā nemainās. Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Kā es to varu izdarīt? Moš tas čipseta draiveris vajadzīgs arī tam D-Linkam? Palīdziet, lūdzu, šajā sakarā, jo galīgi neko nerubīju.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nafig tad ķēries pie pārinstalēšanas, ja neko nerubī? Noskaidro, kas par čipsetu un meklē draiverus. Vai pasauc kādu, kas rubī.

Link to comment
Share on other sites

krishax

baigi daudz saradušies visādi krutie datorspeciālisti kuri neko nerubī.. kaspich.gifcrazy.gif

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Es arī nepretendēju uz "datorspeciālista" titulu. Windows esmu pārinstalējis jau vairākas reizes un agrkāk viss bija ok, bet tagad pēkšņi notika tā. Un, Jūs, ja nevarat normāli atbildēt un palīdzēt, tad nav ko sprēgāt te kā tādiem gailīšiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Noskaidro, kas par čipsetu un meklē draiverus. Normālāk nemāku.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Neredzu es tur bildi. Paskaties, kas par mātesplati, pēc tās var atrast čipsetu. Ja paveiksies, draiverus atradīsi arī mātesplates ražotāja lapā.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Sorry. Rekur bilde. Te ir viss iekš device manager. Izskatās, ka man ir Intel mātes plate, bet kurš modelis?

post-1732-1210962124_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Skrūvē vaļā kompi vai meklē Everest vai tamlīdzīgu programmu. Devaisu menedžerī neieraudzīsi ne čipseta, ne mātesplates nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK
(labots)

Atvēru kompi! Tur ir uzlīmīte ar svītru kodu un uzrakstu Intel 168 vai Intel 160 (nevar saprast). Tur ir vēl viena uzlīmīte ar garu ciparu rindu, kuru man ir grūti saskatīt. Vai šī informācija ir pietiekama, lai atrastu pareizo draiveri?

Labots - TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc bildes, Tev ir mātesplate ar Intel i865 čipsetu un tā draiveri ir uzinstalēti, jo Windows ir korekti atpazinis to.

Vispār jau mātes plates modeli var noteikt kaut vai ar mazo utilīti - CPU-Z, kuru pilnīgi par velti var novilkt no http://www.cpuid.com

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Es tagad kačāju to Everest, bet, ja man mātes plate ar čipsetu draiveriem jau ir uzinstalēta, tad kāpēc nestrādā skaņas un d-link kartes? Man te viens teica, ka jāiet un biosā jāliek īstais skaņas draiveris. Starp citu, lūk arī errors, ko izmet pie mēginājuma ieinstalēt draiveri skaņas kartei. Kas tā varētu būt par problēmu?

post-1732-1210963270_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

64 bitu? Nu man ir Windows XP. Draugs arī šo windows versiju uzinstalēja, un arī viņam bija problēmas ar mātes plati, bet viņš atrada pareizos draiverus un viss aizgāja. Parādīt gan viņš man nemācēja, ko tieši jādara un kā, tāpēc vēršos pēc palīdzības šeit.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Windows XP 32 bitu vai Windows XP 64 bitu? Tas draiveris izskatās pēc 64-bitīgā, vismaz - cik var spriest pēc nosaukuma.

Link to comment
Share on other sites

Pastījos Genius mājas lapā - SoundMaker Value 4.1 x64 draiveri ir SMValue41&51_x64.zip failā, kurš ir Tev, kā ADEX saka - naīs.

Īstais ir smv4.1.ZIP

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK
(labots)

Ja saka, ka nav valid win32 application, tad gan jau windows 32 bitu?? Es nezinu, kur to varu apskatīties un kāda ir atšķirība? Man vienreiz nobruka kompis un teicu, lai apmaina sadegušās detaļas un man tur ielika kaut ko, ko īsti vairs neatceros...

Edit: MarisB, paldies, tagad kačāju Tavu failu, cerams, ka palīdzēs.

Labots - TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Kaut vai ar labo pogu uz My Computer - Properties.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Kaut vai ar labo pogu uz My Computer - Properties.

Es jau tā arī darīju, bet tur man uzrāda, ka man ir Windows XP Professional, Version 2002, Service Pack 2 un tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Edit: MarcisB, paldies, tagad kačāju Tavu failu, cerams, ka palīdzēs.

Palīdzēs, ja Tava karte tiešām ir SoundMaker Value 4.1

Man to nosaukumu nācās izzīlēt no Tevis ieliktās draiveru instalācijas bildītes.

Vienkārši Genius mājas lapā izvēloties "Windows XP x64" Tu dabū linku uz 64-bitu draiveriem. Būtu jau laiks zināt, kā apzīmē 64-bitu OS un to draiverus.

32-bitu draiveriem raksta "x86" vai "32-bit" vai arī neko.

 

Es jau tā arī darīju, bet tur man uzrāda, ka man ir Windows XP Professional, Version 2002, Service Pack 2 un tas arī viss.

Tev ir 32-bitu XP. 64-bitu WinXP tā arī būtu rakstīts ka tā ir 64-bitu XP.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK
Palīdzēs, ja Tava karte tiešām ir SoundMaker Value 4.1

Ir, ir man tā. Uz viņas tas arī rakstīts, sorry, ka uzreiz nepateicu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

un tā draiveri ir uzinstalēti

Var jau būt. Bet man šķiet, ka šādā gadījumā skaņaskartei vajadzētu parādīties ar dzeltenu jautājuma zimi.

Link to comment
Share on other sites

ADEX - Tev pilnīga taisnība, tikai viņa screenshotā sadaļa "Sound, Video and Game controllers" nav atvērta. Tāpēc neredz, kas tur ir iekšā. Gan jau ka dzeltenais ? tur ira. Vispār viņai bija jābūt expandotai, jo Win parasti atver sadaļas, kurās ir neatpazīti/atslēgti devaisi.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK
(labots)

Tā...es nokačāju MarcisB draiveri, bet nezinu, ko darīt tālāk. Es paklikšķināju uz MIXER.exe, bet nekas nenotiek. Vai man šis draiveris kaut kā speciāli jāuzinstalē?

Labots - TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nez... Man jautājumzīmes rādīja arī pie neatvērtām sadaļām, ja tur iekšā bija kāds devaiss bez draivera.

Link to comment
Share on other sites

Mixer ir tikai aplikācija. Šiem draiveriem nav savas instalācijas.

Dari tā:

1. Ej uz Device Manager, atver "Sound, Video and Game controllers" sadaļu.

2. Atrodi tur karti, viņai jābūt ar dzeltenu ? klāt.

3. Labo klišķi uz tās, paņem properties.

4. Ej uz sadaļu "Drivers", spied "Update drivers"

5. Izvēlies "Browse my computer for software"

6. Aizbrowsē līdz mapei, kurā esi ielicis draiverus, ej iekš "2K_XP_ME" apakšfoldera

7. Saki OK.

 

Varbūt ADEX var precīzāk, man ir Vista, tai drusku šī procedūra atšķiras pogu nosaukumos.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Rekur vēl viens skrīns no DM, varbūt ieviesīs skaidrību. Tur var redzēt arī audio sadaļu.

post-1732-1210965925_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Labais kliks uz devaisa > Update Driver.

No, not this time. > Next

Install from a list or specific location > Next

Include this location in the search: > Browse > norādi mapi, kur atarhivēji draiveri > Next.

 

Izskatās, ka arī tīkla draiveris nav riktīgs.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ak, jā, tiešām. Tai arī draiveri vajadzēs. Cerams, to pats atradīs.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Labi, man ir interesanti jaunumi. Pirmkārt, es mēģināju tur čakarēties ar tā Marcis draivera instalāciju. Windwos meta brīdinājumus, bet es spiedu continue anyway, kā rezultātā pele un klāva sastinga, kompis uzkārās un man nācās izrubīt ar pogu. Nākamreiz windows vairs nepalaidās. Labi, ka uz šī paša PC man ir vēl vecā windows versija, kas diezgan bremzē, bet par laimi tai ir skaņa. Izskatās, ka nāksies vien man lietot veco windows versiju, tikai vēl ir tā problēma ar D-Link karti...

Link to comment
Share on other sites

Es negarantēju, ka tas draiveris bija īstais, bet Genius mājas lapā nebija citas kartes ar nosaukumu "SoundMaker Value 4.1" ...

Lai atrastu tīkla kartes draiverus jānoskaidro kartes modeli. Nāksies izslēgt datoru un vilkt to karti ārā un apstīties. Ļoti iespējams ka RealTek čips. Tad jādodas uz realtek mājas lapu pēc draiveriem.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Kartes modelis ir D-Link DWL-G510. Uz vecās windows versijas ir pat labāk, jo viņa uzrādās pie network devices kā unknown device. Vienīgā problēma, ka es jau 2 draiverus uzinstalēju priekš šīs kartes un viņa joprojām nestrādā. Tagad mēģināšu trešo...

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK
(labots)

Jā, pamēģināju. Normāli uz desktopa uzinstalējās tā D-Link aplikācija, bet uz viņu uzklišķinot labajā apakšējā stūrī parādās ikona un ja uzgrūž ar peli, saka, - no card found. Ja uzklikšķina izlec logs, kurā būtu jāparādās kaut kādiem parametriem, bet tā kā kartes nav, pēc sekundes izdziest. Trešo draiveri neuzinstalēju, jo atkal brīdināja par to, ka var windows destabilizēt un izdomāju neriskēt, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi. Es vēl mēģināju tos pašus draiverus instalēt kā jūs agrāk teicāt - caur device manager, bet windwos saka, ka tie neder.

Edit: skrīnā var redzēt to device logu tagad. TIkai kura no tām ir tā D-Link karte?

post-1732-1210969600_thumb.jpg

Labots - TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...