Jump to content

Meklēju labu digitālo fočiku lidz 200 Ls


VirtuOZO
 Share

Recommended Posts

Nu virsrakstā viss jau pateikts. Lūdzu nebļaut man virsū par to, ka pērku ziepeni, jo ar savu budžetu neko labāku nopirkt nevaru.

 

Vēlos:

 

Daudzmaz kvalitatīvas bildes;

Pēc iespējas mazāku trokšņu līmeni pie augstiem ISO;

Lai pats manuāli ar šo to varu pačakarēt, nevis tikai "klikt" un bilde gatava;

Lai nebūtu baigā bremze;

Izmēri, zooms, pikseļu skaits un dizains nav galvenais.

 

Pagaidām skatos uz Cannon Ixus sēriju. Varbūt ir kas labāks šai cenu kategorijā? Un ja nav, tad kuru Ixusu ņemt?

Link to comment
Share on other sites

par ziepjiem jau simts reizes runāts...par augstiem iso nav vērts domāt ziepim! Visu izsaka gaume - kurš labāk patīk un ērtāk fočēt...visi šajā cenu grupā +- būs vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Izmēri, zooms, pikseļu skaits un dizains nav galvenais.

 

 

Un kas tad ir galvenais?

Link to comment
Share on other sites

un vēl....diezin vai ir jēga par ziepi izgrūst 200 Ls.....pa 130-150 var paņemt normālu ziepi...kvalitātes uzlabojums dārgajiem modeļiem būs minimāls...

Link to comment
Share on other sites

vispār, iesaku Panasonic Lumix FZ8. Pašam tāds ir, esmu ļoti apmierināts. Ja izmēri nav galvenais... Un Tevis nosauktajā cenu kategorijā arī iekļaujas... Bildes sanāk ļōōti labas.

 

Kautkas starp parastu ziepīti un spoguleni.

Link to comment
Share on other sites

versatile

ixusiem - augstus ISO aizmirsti

manuaali - tikai ISO, ekspo korekcija un ilgas ekspozicijas. diafragma un sledzis atseviski - nee

ljoti atri, iztrigi, iesaku nopirkt ekrana aizsargu no da products, jo ekrani vinjiem lieli un vaaji aizsargati - ar to aizsargu pat 2gadiiga siicha rokaas vai kabata ar atslegam kamera ir droshiibaa. ar sutishanu no ASV izmaksa ap 4-5 ls, ir klat 5 dienu laika parasti, esmu tads dafiga suutijis.

 

ja gribas kko pachakaret un leilakus sensoryus - paskati Powershotus ar leilajiem 3ciparu numuriem no A serijas - piemeram shitadu http://www.dpreview.com/reviews/specs/Canon/canon_a650is.asp nav gan ne jausmas vai tads te noperkams jau ir, nesekoju liidzi.

 

isuma - ja no mazajiem stila apratinjiem - tikai canon. visi pmazie pentaxi, fuji utt ar ko esmu saskaries ir nezheligas bremzes ar shvakiem ekraniem. tiesa, ixusiem vislabakie ekrani bija ixus 40 laikos - pats lietoju jau 3o gadu un esmu apmierinats, digifoto vajadzibam, pietiek un shadas bildes ari ljauj taisit:

http://www.fotoblog.lv/img/47904/

 

ja no akut ka lielaka, jlabi ir panasonici, kraasas fujikiem labakas, bet agrak bija gljuki vinjiem ar kvalitaati, aberacijam un vinjeteem. ixusiem bus lielas aberacijas, ar to jarekjinas!

 

un - ja vari, pieliec, noper Canon G9. esmu teicis un atkartoshos- ideals ka rezerves aparats pat profiem. nopietni. kvalitaate prieksh ziepja - zveeraa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...