Jump to content

Aicinu veselīgu Triatel saita bombardēšanu !


animan
 Share

Recommended Posts

Ir man te vietējais čalis un taisa savu netu kā pienākas, dod kādiem ~30 cilvēkiem jau, nav tur p2p utt, bet ne par to ir runa. ūdens tornī ( kas atrodas centrā ) atrodas viņam visi raidītāji un sūta tālāk, uzlika man antenu mājās un antena saņem visu informāciju un padod man tālāk pa interneta vadu, ja nemaldos, vai arī maldos un tālāk man te kaste stāv un padod arī satelītam internetu un man pašam.

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

veel jau vari iepirkt kaut ko shaadu. Shitam vismaz ir ārējā antena, taa kaa vajadziibas gadiijumaa vari to nedaudz pagarinaat lai izlaistu aarpusee (peec iespeejas mazaak, lai zudumu nebuutu paaraak leili) un nopirkt/uzmeistarot antenu ar lielaaku pastiprinaajumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Reku it kā vēl vienu veidu atradu, kā varētu pastiprināt signālu E220 - pārdodas antenas savienotāja perehodņiks, 3g un gprs;edge antena un šeit ir bilde, kur labajā apakšējā stūrī it kā atrodoties neliela antenas ligzda, kur varētu it kā pievienot to perehodņiku un pie tā 3g āra antenu.

 

 

 

Bet 14dBi pastiprinājums ir daudz? Ja pieņemsim man zona ir 3 vienības no septiņām, tad cik vienības varētu būt izmantojot 14dBi antenu? :!:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...