Jump to content

Video ātrums


tobis
 Share

Recommended Posts

nemirst

A kādas problēmas builderī uzcirst šo projektiņu? MediaPlayera komponente jau ir, bet vajadzēs skaņu atsevišķā celiņā un ar kaut kādu audio komponenti laist. Un tīt pa kadram uz priekšu, gan video, gan audio atbilstoši tālu. Ja reiz nekādu sapludināšanu nevajag, tad tas ir vienas dienas darbs. Kas tad vēl tur tāds īpašs?

 

Ā, nu vienīgais tie devaici, un salikšana kopā. Bet programmēt tur nav ko, ja vien nevajag fīčas baigās.

 

P.S. Man nav tagad laika neko tādu darīt.

Link to comment
Share on other sites

laris_magzdins

to trenažiera piejūgšanu pie kompja es varētu noorganizēt, problēmas ir kā reiz programmēšanas galā. un fīčas nevajag pilnīgi nekādas - viens konkrēts video un viena konkrēta skaņa atspēlējas ar ātrumu, kas atkarīgs no skriešanas ātruma. viss, nekas vairāk nav nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

Video vēl varētu mēģināt pa kadram tīt uz priekšu. Lai arī man ir zināmas šaubas, vai tas tā nostrādātu (pamēģini tā palaist 2x ātrāk). Bet kā Tu grasies audio atskaņot lēnāk vai ātrāk? To arī tā komponente nodrošina?

Link to comment
Share on other sites

nemirst

Video jātin pa kadram uz priekšu, teiksim, pēc pieciem peles rullīšiem patinas viens freims. Tam vienam freimam arī atbilst konkrēts apgabals no skaņas celiņa, teiksim, 0.05 sec ilga skaņa uz 1 freimu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...