Jump to content

Spoguļkameras izvēle!


martinno
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

 

Esmu beidzot nobriedis spoguļkameras izvēlei! Kā pilnīgs iesācējs, gribu to visu padarīšanu izvērst pēc iespējas lētāku/neesmu pārliecināts, ka baigi bieži lietošu.

Tāpēc vēršos ar lūgumu, iesakiet kaut kādu aparātu!

 

Patreiz izvēle krīt uz vien no ŠIEM

Gribētu dzirdēt kādas ir atsauksmes par KIT objektīviem un ieteikumus.....

 

 

Paldies!

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

canon + vairāk lietotu stiklu va dabūt ss.lv un vispār klāsts ir lielāks.Korpusa kvalitāte varēja būt labāka. kit sūdīgs.

Nikon D60 - liekas šim derēs tikai viena tipa objektīvi - ar motoriem objektīvā, bet varbūt kļūdos.kit vidējs.

Sony mīnuss - paliels troksnis virs iso 400.grūtāk dabūt lietotus stiklus.kit labāks.

\ar pārējiem nav bijusi saskarsme.

viss IMHO :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

godzilla

Sony & Oly bodijā IS, kas nav mazsvarīgi.

Stiklu izvēle ir pofig.

Canon fani jūsmo ku liela izvēle, taču ikdienā pietiek ar max 3 stikliem. Tā ka jēgas no tiem 200 stikliem nekādas.

Soņkai var likt vecos minoltas stiklus. Arī Oly avr piemeklēt lētus stiklus.

Ja iesācējs tad skaidrs ka nopirks kitu un stiklus nemainīs gana ilgi.

OLY baisie trokšņi.

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Par kit objektīviem- nav ne vainas , ja tik to bildi apstrādā ar pareizu programmu ( nu noņem lēto stiklu optisko izliekumu un aptumšojumu stūros) . Šitam ļoti labi noder programmiņa DxO Optics Pro ( http://www.dxo.com/intl/photo) . Nu izstrādātāji, tiešam, malači. Skaidrs ka kit nav nekas super, bet rupjas lietas ar softiņu var salabot.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pentax K200D kit.. bet vispirms pasaki budžetu un to,ko gribi bildēt.Es teiktu ka šobrīd,ja nezini vai vispār normāli lietosi,pamēģini sarunāt ar kādu paziņu lai iedod paspaidīt,sapratīsi vai vajag.Mosh pietiek ikdienai ar labu ziepi.Galu galā,spogulis ir kā narkotika,naudu var iegrūst milzīgu.

 

p.s. par labu Pentax: pilna atpakaļsavienojamība ar visiem bajonetes stikliem (izvēle tiešām milzīga),stabilizācija korpusā,stipri labs kit stikls.Manā uztverē pluss arī tas,ka darbojas ar AA baterijām un var pielikt gripu.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

martinno

Tolx - esmu pārspaidījies... :) Tāpēc jau arī skatos uz tiem... A fočēt itkā visu un konkrēti neko... Nav mērķis iepirkt, lai baigo mākslu taisītu, vienkārši lai ir fočuks...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tad arī iepērcies to Pentax ar kit un izdomāsi,ko gribi... vai garo galu vai plato gribi klāt,jeb varbūt jātirgo nost,jo nepatīk tā lieta.Tikai vai būsi gatavs kā "vienkārši fočuku" staipīt apkārt visnotaļ palielu gabarītu aparātu,kas nelien kabatā un uzreiz ir pamanāms?

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Ja runā par digitālu spoguleni, tad viennozīmīgi Canon.

Lielākais stiklu klāsts + bezkompromisu kvalitāte (gan attēlam, gan pašam aparātam + ergonomika).

Gan jau uz neko profesionālu netēmē, līdz ar to varianti ir EOS350D/400D/450D.

 

Vienīgais - ja tu pērc, tad pērc body + kaut cik sakarīgu objektīvu, jo Canon'a KIT'inieks ir fece.

Link to comment
Share on other sites

Es iegādājos Nikon D80 Kit. Esmu ļoti apmierināts. Daudzi uzslavēja.

Link to comment
Share on other sites

Kriš,nav tur nekāda bezkompromisu kvalitāte,salīdzini kaut vai K20D ar 40D un Nikon D300... un arī stiklu klāsts ir tāds,ka pēc kit līmeņa sākas uzreiz L ar kosmosa cenām,bet pa vidu vienalga pērc tos pašu 3rd party,kas visiem pieejami.Mārketings tas viss ir.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Krishius

Ja runā par digitālu spoguleni, tad viennozīmīgi Canon. <-- Par canon. Muļķība nr.1

Lielākais stiklu klāsts <- tev vaja klāstu vai 1-3 konkrētus stiklus ? Kam tas klāsts vajadzīgs ? Kādi no tā klāsta labumi ? Neviens tak nepērk 200 stiklus.

 

+ bezkompromisu kvalitāte (gan attēlam, gan pašam aparātam + ergonomika). <-- kvalitāte bla bla. Bulšits.

 

Izmest kāpostu pa fočuku bez stabilizācijas un vēļak pirkt stiklus pa milzu naudu ar stabilizāciju ?

Vai arī gribi teikt ka IS ir muļķiem ? :>

Link to comment
Share on other sites

martinno

400D Body nav...

400D kits maksā tik pat cik 450D Body..

Stikls lētākais HVZ ~ 150Ls???

Ir jēga piemaksāt ~250Ls ?

Link to comment
Share on other sites

Lielākais stiklu klāsts <- tev vaja klāstu vai 1-3 konkrētus stiklus ? Kam tas klāsts vajadzīgs ? Kādi no tā klāsta labumi ? Neviens tak nepērk 200 stiklus.

No tiem 200 gabaliem var izvēlēties TO KO TEV VAJAG, nevis visus pirkt. Nesaproti elementāras lietas?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tikai budžeta variantam tāpat Canon stikli nederēs... ja Tamron vai Sigma kaut kādi 18-50 f/2,8 nāk pa 250ls,tad Canon analogs būs 3x dārgāks.A šos 3rd party var dabūt arī uz citas bajonetes.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

godzilla
(labots)

Tev vajag krievijas sieru.

Tu iesi uz veikalu kurā ir 200 sieru šķirnes vai vienkārši iesi uz jebkuru bodi kur ir tevi interesējošais siers ?

Tas ka dabā pastāv 199 nevajadzīgi sieri tas dara tevi laimīgu ?

Kāds labums no tiem atlikušajiem 199 ?

Un nevajag stāstit basņas ka pentaxam, nikonam un pārējiem nav ko skrūvēt virsū.

Ir gana laša izvēle arī pārējiem.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Tev, protams, labums nekāds. Nopirksi Kitu un tā arī staigāsi visu mūžu...

 

Saprotu, ka šeit klātesošajiem tas nafig nav vajadzīgs, bet parādi, lūdzu, vai kādiem no šiem konkurentiem ir pieejams kaut kas līdzīgs kā TS-E vai MP-E objektīvi Canonam? Nu tā tīri interesei. Canons ir padomājis par ļoti plašu klāstu dažādām vajadzībām un dažādiem budžetiem. Ir vietas izaugsmei. Vai citi to ir tik labi izdarījuši? Vai liels stiklu piedāvājums nav priekšrocība?

Link to comment
Share on other sites

mhm... Latvijā piedāvā TS-E stiklu zem pašizmaksas un nav kas ņem.Un lai līdz tam,vai MP-E nonāktu,jāiziet ļoti garš ceļš,kamēr saproti,ka tas ir tas,ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Nu nikonam , kita, tiešam ir neslikts. Kādreiz , Rīgā , bij kā bij ar objektīviem, bet tagad- gan Nikonar, gan visādi citu ražotāju. Tik neraža, ka nav vairs tādu , kāda bija D50 . Tagadējai , lētajai D40 ir viens būtisks mīnus- autofokus tik ar iebūvētajiem objektīvā motoriem, bet nav ts ''skruvgriežņa'', kad darbojās arī autofokuss ar kameras motoru (kas ir D50 , kas savā laikā bija lētākā no Nikon)... Bet, ja negrasies milzīgi fotogrāfēt, tad jau labāk skaties uz LABU ziepeni , kurāi ir arī RAW, jo tā ir viena laba lieta, kad vari pielabot kameras kļudas.

Link to comment
Share on other sites

oxygen,kā reiz esmu tagad manījis vismaz 3 sludinājumus,kur D50 tirgo pa tiešām labām naudām.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Saprotu, ka šeit klātesošajiem tas nafig nav vajadzīgs

 

Ja nav vajadzīgs tad nafiga minēt kā argumentu ?

Kāpēc kaut kas man tev jārāda kas nevienam nav vajadzīgs ?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tiko īstenībā uzgāju savā foto galerijā fočenes, kas blieztas ar Alpha A100... ir OK... Izskatās, ka man pietiks ar A200... :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ir Ok Nikonam stiklu piedāvājums... :) Jausenesmu teicis, ka ja būtu iespēja vēlreiz izvēlēties reliģiju - ļoti iespējams ņemtu Nikon... :)

 

Ja nav vajadzīgs tad nafiga minēt kā argumentu ?

Kāpēc kaut kas man tev jārāda kas nevienam nav vajadzīgs ?

Tas ka ŠEIT tas nav vajadzīgs nenozīmē, ka NEVIENAM tas nav vajadzīgs. Nu ko Tu iespringi par Pentaxu/Olympusu vai whatever?

Labots - Jorsh
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu no šī saraksta man ir 450D. Salīdzinot ar 400D, šim ir Live-View, kas noder ļoti labi macrouzņēmumiem, jo caur actiņu palielinājumu nevar tik labi saredzēt.

Link to comment
Share on other sites

vot Sony gan varēsi pamocīties ar stiklu pieejamību... jo Minolta arī pie mums ir maz.Principā,šobrīd retākā DSLR marka ar visām no tā izejošajām sekām.Turklāt,ja nekļūdos,tad Sony pat baterijas nevar dabūt OEM,bet tikai orģinālās..

Link to comment
Share on other sites

godzilla
(labots)

Par A100 bija dažādas atsauksmes.

Tur ir gana sīku mīnusu.

Mans kaut kā met aci uz A700 :) Tiesa tur cena kodelīga :(

 

tolx

Soņkai ir gana to pašu sigmas utml., stiklu.

Nav stresa.

Stiklus nepērk katru dienu un kita stikliņi ir ļoti ok.

 

Soņkai nav live preview, bet to nevar uzskatīt pa būtisku mīnusu.

Nezinu kāds tur tas LCD A200, bet A700 ir kruc 2.7" ar 900k pikseļiem.

Ja nemaldos arī A200 ir iebūvēts tip HDR. Vispār soņkām ir feins dinamiskais diapazons.

 

Am.. vismaz A700 sensors ir tas pats kurš nikaonam 300

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

tikko palūrēju.... ir jau Sigma bet uz sony maksā,nez kapēc,vismaz 20 līdz 150ls dārgāk par pārējiem..

Link to comment
Share on other sites

martinno

Jebkurā gadījumā - šaubos, ka gadījumā, ja pievērsīšos tam nopietni, pietiks tikai ar jauna stikla iegādi... :D

Tik un tā būs jātirgo nost aparāts un jāpērk kaut kas daudz jaudīgāks!

Link to comment
Share on other sites

godzilla
(labots)

Tolx.

Nav tik traki.

Ir arī sigmas stikli kuri canonam ir dārgāki kā soņkai :)

 

martinno

Bildi veido cilvēks.. aparāts tikai piefiksē.

90% bildes ir cilvēka darbs... pārējaais ir fočuks :)

2x dārgāks verķis nenozīmē 2x labākas bildes.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

mmm... kurš piemēram? es tā kā nevienu nemanīju.Kas izbrīnīja,ka Sony nav gaiša pamatzūma... iesācējam ideāls būtu.

 

par to,ka aparāts kalpo daudz ilgāk kā aparāts,tas gan.Paņemot šobrīd vidējās klases aparātu,tik drīz mainīt neprasīsies.Jo ar 6 līdz 10 mpix pietiek pilnībā,ja laba matrica,pārējais tik strauji arī neuzlabojas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

godzilla - zelta vārdi!!!

 

Un es jau nemaz nepērku ar mērķi uz nākotni - es pērku šobrīd... Rīt (tēlaini izsakoties) iespējams nopirkšu citu!

 

Man galvenais ir tas, lai fočuks būtu lietojams un nebūtu būtiski mīnusi!

Link to comment
Share on other sites

godzilla
(labots)

tolx

Lauž meklēt kurš konkrēti. Atceros ka pamanīju tādu lietu, bet kur un kādam stiklam, protams ka neatceros.

 

http://www.sony.net/Products/dslr/lenses_s....html?SAL70200G

Baigi tumšais ? :)

 

Jorsh

A mēs tak te runājam pa konkrēto gadījumu nevis pa visu pasauli.

Un es neiespringu es tikai aizrādīju ka pārmērīga fanošana absolūtā bezjēgā par kaut kādu zīmolu un stiklu pieminēšana ir lieka un šai gadījumā absolūt nevajadzīga.

Ne pentax ne olimps kaut kā neiet pie sirdc.

 

 

tolx

http://www.salidzini.lv/search.php?q=sigma...amp;cn=&cl=

Nav tik traki :)

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

ikdienā ar tādu skraidīt apkārt? mda... un ar 70mm ainavu arī nenobildēsi.

18-200 protams ir ideāls variants visam,tikai mīksts bez gala... tad jau var arī 18-250 Tamron ņemt.

Link to comment
Share on other sites

godzilla
(labots)

tolx :)

Tu prasīji gaišu stiklu :)

Lūdzu :)

Pie kam, loģiski ka tas tad nav vienīgais stikls. Tas ir viens no.

 

A tālāk tas 18-200 tas jau bija tikai piemēr sarunā pa stiklu cenām.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Instigater

Jaa, par Oly trokshnjainiibu naakas tikai piekrist, un tas ir logjiski, jo matrica ta fiziski vismazaakaa no visiem DSLR. Citaadi aparaatam tik tieshaam nav nekaadas vainas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Paldies! Paņēmu Sony Alpha A200... Kad +/- apgūšu aparātu, tad iemetīšu arī kādu bildi...

Link to comment
Share on other sites

versatile

nu, sonis majas vajadzibam bus OKI! kadu aaaaaartu pataisiit arii, bet nopietni stradat gan ar to nevareshot.

rekjinies, ka ja nelietosi vecos moniltas objektivus, bus padarga optika. un mazs lietotas tehnikas tirgus.

Link to comment
Share on other sites

gaidam bildes ! :)

p.s ar kādu stiklu paņēmi, man jauns kita 18-70 mētajas ja kas!

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

Paņēmu KIT'u tieši ar šo objektīvu.. :)

 

Nu tā... :mrgreen: kopš vakardienas vakara esmu sabliezis jau 411 bildes! Esmu ļoti apmierināts ar šo kameru - neredzu būtiskus mīnusus un bilžu kvalitāte pilnībā apmierina!Vienvārdsakot - labs pirkums!

Dažas bildes...

DSC00004.sized.jpg

 

DSC00048.sized.jpg

 

DSC00054.sized.jpg

 

DSC00056.sized.jpg

 

DSC00120.sized.jpg

 

DSC00125.sized.jpg

 

DSC00153.sized.jpg

 

DSC00155.sized.jpg

 

DSC00180.sized.jpg

 

DSC00395.sized.jpg

 

DSC00396.sized.jpg

 

DSC00397.sized.jpg

 

DSC00398.sized.jpg

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...