Jump to content

Kaut kas nav labi.


Ar4a
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka ik pa laikam mans procesors ir noslogots uz 100%. Es ,piemēram, spēlēju spēli vai sēžu netā viss iet itkā normāli, bet ik pēc kāda laika procesors nenokā sāk darboties uz 100% un tas nu tiešām ir kaitinoši. :-( Antivirus ar neko neatrod (Kaspersky 2008) , kāds varbūt var ietekt, ko darīt un no kā tas ir, nu ja nē tad vienkārši paņemšu un pārinstelēšu datoru. PALDIES par atbildēm jau iepriekš!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Warriorr

system idle process gadiijumaa tas nav? un varbuut tev wnk pc ir laiks iztiiriit no suunaam ;)

Link to comment
Share on other sites

Alexejs
(labots)

da kasjmarskis ir pati viena liela suuna :mrgreen:

iesaku apskatiities proceslistee 99% ka kasjmarskis ar saviem skaniem bendee CPu..

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
(labots)

Varbūt kāds ir saskāries ar explorer.exe noslodzi uz 100%.

Parasti tas sākas, kad vēlos palaist kādu .avi filmu. CPU usage uzlec uz 100% un neko normālu vairs nevar izdarīt. Caur TaskManager procesu nokillēju, un caur NewTask palaižu no jauna un atkal strādā normāli. Tiklīdz palaižu kādu citu video, tā atkal aiziet uz 100%. Nekādas sakarības starp filmām nav - vienreiz viena filma izsauc uzkāršanos, citreiz tā pati nē.

Playera izvēlei arī nav nozīmes Uzkaras gan MS MediaPlayer, gan BS Player režīmā

 

Vot esmu nesaprašanā :-(

 

Varbūt tas ir tāpēc, ka mans Raid0 ik pa laikam, bet ar zināmu regularitāti iefrīzējas. Tam gļukam arī neemu atradis vainu :oops:. parastam darbam it kā netraucē, bet spēles paspēlēt gan nevar.

Man XP+SP2.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Dunduk, palaid šitādu komandu caur Run, mošk palīdz:

regsvr32 /u shmedia.dll

Link to comment
Share on other sites

kāds varbūt var ietekt, ko darīt un no kā tas ir, nu ja nē tad vienkārši paņemšu un pārinstelēšu datoru
:-D vareesi to izdariit? :blink:
Link to comment
Share on other sites

ADEX - grūti pateikt itkaa nekas nav taads kas baigi noslogo vismaz taa raada task manager, viss ir taa pat kaa bija ieprieksh, kad viss gaaja normaali

Warriorr - taa izskataas ka nee. un vispaar neko lieku kompii neturu , defragmentaaciju uztaisiiju, antivirus un firewall vienmeer iesleegts nu nezinu, ko tad man tur tiiriit.

mazais-alex - kaspersky pat tad ja ir iesleegta skeneeshana, vinjsh noslogo proci minimaali

amo - es jau ieprieksh daudzas reizes esmu paarinsteleejis win , tur nav jaabuut baigi gudram lai to maaceetu :grin:

Link to comment
Share on other sites

Rododanders

Ja autors būtu uztaisījis ekrānšāviņu procesu sarakstam, tad problēma risinātos daudz raitāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

vismaz taa raada task manager, viss ir taa pat kaa bija ieprieksh, kad viss gaaja normaali

Tad jau CPU noslogojums arī normāls, ne?

Link to comment
Share on other sites

Šis:

itkaa nekas nav taads kas baigi noslogo vismaz taa raada task manager
Tavs rakstītais, kaut kā neieiet kopā ar to ko rakstīji tēmas sākumā:
Lieta tāda, ka ik pa laikam mans procesors ir noslogots uz 100%
Ja jau “nekas nav tāds, kas baigi noslogo”, tad no kuriene rodas noslodze uz 100%? Ja jau dators darbojas ar 100% CPU noslodzi, tad ir jābūt kādiem procesiem, kas to dara (protams, ja CPU slodzei nepiesta klāt “briesmīgo System idle” procesu).

Skaties iekš “Task Manager rūpīgāk, vai nu Tev tur ir 10 programmas, kuras katra apēd pa 10% no CPU jaudas, vai nu tur 2 programmas, kuras katra ēd pa 50%, vai nu tur ir viena programma kura iet uz visiem 100%.

Link to comment
Share on other sites

post-73148-1210328487_thumb.jpg

post-73148-1210328550_thumb.jpg

nekas itkaa nenoslogo tajaa briidii, varbuut pats procis beigts, bet tad buutu noslogots visu laiku, nevis ik pa kaadam briidim, itkaa viss iet normaali, bet ik peec kaadaam 20 - 30 min vinsh taa nochakareejas un tad atkal ietnormaali un tad atkal uz 100% un atkal normaali, tieshaam nesaprotu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Novelc ProcessExplorer un paskaties noslogojumu ar to. Task Manager neuzrāda visus procesus.

 

Un kāds ir SystemIdleProcess CPU resurss noslogojuma brīdī? Tajā skrīnšotā es to neredzu.

Link to comment
Share on other sites

ADEX kur var redzeet SystemIdleProcess?? un buus laikam jaapastaas tas processexplorer, es jau taa domaaju ka vareetu buut taa, ka visu neuzraada task manager

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nezinu, man SystemIdleProcess redzams Tāskmenedžerī pie visiem pārējiem procesiem. Būsi šo nokillojis. :mrgreen:

Laikam kreisais Windows?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

es pats atradu to SystemIdleProcess un izraadaas jaa vinjsh noslogo visu pietam uz 97 - 98 bljee. Ko man dariit shijaa situaaciijaa? nee un man nav kreisais win, pilniigi orgjinaals :)

Labots - Ar4a
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ubitsa ob stenku :mrgreen: .

Nu labi , par šito uztraukties nevajag - tas ir tukšgaitas process .

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tad, kad SystemIdleProcess būs tuvu nullei, tad būs laiks sākt uztraukties. Kamēr tas ir virs 90%, tikmēr CPU resursi ir brīvi.

Ja kompis bremzē, tad meklē vainu citur. Mož HDD strādā PIO modē?

Link to comment
Share on other sites

bljee veel labaak tad itkaa viss ir normaali nesaprotu :D

kas ir PIO mode?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nelamājies. Man parakstā ir divi linki. Tos drīkst lietot.

Link to comment
Share on other sites

Bysprint

Mosh Vista veic tajaa briidii failu indeksaaciju...?

Link to comment
Share on other sites

ADEX labs paraskts nemaz neieveeroju , pastiijos nav PIO modē

Bysprint - nezinu kas ir failu indeksaacija, bet kopsh man ir vista taa vienas probleemas tik ir, varbuut tas kaads laasts paar vistu :-D :D

Djdrunk_lizard - laikam jau vajadzeetu paarinsteleet uz xp bet kkaa nav laika un gribeeshanas :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Mēģini noķert procesu listē brīdi, kad CPU noslodze ir augšā (šajā brīdī SystemIdleProcess būs pa nullēm), un paskatīties, kurš process noslogo CPU šajā brīdī.

Link to comment
Share on other sites

labi taa kaartiigi jaapaskataas dazjas reizes kas vinju noslogo, labaak patureeshu ProcessExplorer iesleegtu varbuut es vienkārši neesu ieveerojis kursh tur noslogo

Link to comment
Share on other sites

Bysprint

Nokachaa Vista Manager un izlaid Optimization Wizard'u... vareesi optimizaacijas laikaa ntaas fishkas izsleegt un regjistrus iztiiriit. Varbuut paliidzees ;)

P.S.

tur vareesi arii failu indeksaaciju izrubiit, taa shaize diezgan iespaidiigi rij PC resursus...

Link to comment
Share on other sites

Bysprint nu daudz nevajadziigas lietas jau esmu izsleedzis vistai, bet labi pastiishos to Vista manager

Link to comment
Share on other sites

nav divi antiviirusi :D tas Symantec ir kkas cits,

tik daudz esi zinu, ka kompii divi antivir nevar buut, nortonu es galiigi sen noinsteleeju, man ir tikai kaspersky

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Aracane - nav man problema ar to pietam man nemaz printeris nav shim kompim, bet katraa zinjaa pastiijos

 

Es te taa papeetiju kartiigi, kas tad iisti vinju noslogo un paldies ADEX par programmu ProcessExplorer kas ir daudz labaaks nekaa task manager

un taa praktiski man lielaako dalju noslogo visas taas lietas, kas ir saistiitas ar interetu, tad kad man 100% noslogojums tad skype izmanto 40- 60 % firefox arii 40 - 60 % tas pats arii ar internet explorer vai bittorrent.

atsleedzu internetu, jaa viss iet daudz labaak un aatraak arii speeliites normaali var uzzipaat, nedaudz arii paspeeleeju, lai pastiitos, bet tomeer pat tad kad internets ir izsleegts ik pa laikam man ir ljoti augsts noslogojums, pastiijos un tomeer netikai internets visu noslogo bet arii audiodg.exe, kas ik palaikam ir 5 - 35% un svchost.exe 10-20% un tas manupraat arii nav labi, lai gan es tik biezji speeliites nespeeleeju tas man veel tik ljoti netrauceetu, bet kapeec kad ir iesleegts internets vinjsh tik ljoti noslogo kompi? taa kaa tgd situaacija ir daudz skaidraaka , ko juus man ietektu dariit?

Labots - Ar4a
Link to comment
Share on other sites

Guest xXcluberXx

vienkārši paarinstelee kompi un miers, ko tu tur chakareejies :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

sakaraa ar aizdomaam par sjizofreeniju topic sleegts un gan autoram, gan tam pamulkjim

aptureeta acc izmantosjana pilnveertiigi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...