Jump to content

Bezvadu peles rullītis dažreiz nestrādā


urramingash
 Share

Recommended Posts

Iegādājos bezvadu peli. Viss strādā labi, bet ir viena ķibele - kad kādu brīdi pele netiek kustināta, rullītis dažreiz "atslēdzas". Sāk darboties tikai pēc pāris apgriezienu izdarīšanas vai arī noklikšķinot un tad "skrollējot". Pilnīgā randomā.

Izmēģināju uz diviem datoriem, un uz abiem problēma atkārtojas. Nevar arī noteikt laiku, cik ilgi pelei jābūt nekustīgai, līdz rullītis sāk nedarboties - dažeiz 30 sekundes, dažreiz jau pēc 5 sekundēm.

No Logitech lapas novilku draiverus, bez izmaiņām. Mēģināju arī bez draiveriem, tas pats.

Pele: Logitech LX8 Cordless Laser Mouse

OS: Windows XP SP2

 

Tā ir šīs peles "slimība", un jāmaina būs tā vai tā?

Idejas?

Link to comment
Share on other sites

Kad aiznesīsi atpakaļ uz veikalu, pēc padlas likuma viss būs ok :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

urramingash

Ja arī pierādīšu veikalā, ka problēma pastāv, viņiem ir pienākums man viņu apmainīt? (iepakojumu izmetu, pirku pirms 2 nedēļām)

Vai arī atņems peli, vedīs nezin kur uz nezin cik ilgu "pārbaudi" un taml. muļķībām? Ko PTAC tādā gadījumā saka?

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

SetPoint draiverus gadījienā neesi uzlicis?

Man šitādi gļuki mēdz gadīties. Restartēju SetPointu un viss atkal notiek.

Link to comment
Share on other sites

urramingash

Ir SetPoint draiveri. Tikko mēģināju restartēt, un jau pēc pāris minūtēm problēma atkārtojās...

Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)

Da tā ir veca problēma: rulītis ir plastmasa , kam apkārt gumijas ''riepa''. Pēc kāda laika , no mehānisma, kas sasmērēts ar kautkādu mīkstu smēri, smēre tiek starp to plastmasu un gumijas ''riepu'' . Rezultātā ''riepa'' griežas, bet plastmasas rulītis ( kas ir savienots ar asi un visu mēhanismu) stāv uz vieta ( buksē) . Es kādām trim pelēm esmu rupji izjaucis noņemis to gumiji , notīrijis to smēri un viss OK . Lai gan pēdējai, sasmērēju pa vidu kontaktlīmi ( jo bez tomēr slīdēja). Nu pilnīgi mehāniska vaina- var jau stiept uz garantiju.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...