Jump to content

Logitech Z-5500 Digital


paralelitate
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Esmu palasījis vairākus rakstus un diskusijas par Z-5500! Un tā arī neesmu sapratis, vai šis komplekts ir savas cenas vērts un vai tas attiecīgi labi skan!? Ir doma iegādāties šos skaļruņus priekš PC. Kompim ir X-Fi Platinum Fatal1ty Edition skaņas karte. Lasu un skatos, ka daudzi ir par Z-5500, daudzi ir par RRR+Pioneer vai kā tamlīdzīgi. Nevaru īsti izlemt, ko lai pērk. Budžets ir līdz 350ls!

 

Apskatīju arī Creative Gigaworks s750, bet forumos palasīju, ka viņas mēdz nosvilt! Un tām nav arī digitālā optiskā ieeja, kuru vēlos izmantot!

 

Izsakiet savas domas un iesakiet kaut ko jēdzīgu!

 

 

 

Paldies!

Labots - paralelitate
Link to comment
Share on other sites

osscar

nu nez - ar tādu budžetu labāk paņemt atsevišķi pastūzi (puiem. lietotu) un sakarīgas skandas (jaunas) IMHO...varēsi izmantot i PC , i filmām i mūzikai ...IMHO...nekā tos plastmasniekus.

Link to comment
Share on other sites

paralelitate
(labots)

Dzīvoju dzīvoklī (25 kvadrātmetru istaba, kurā stāv PC) un nedomāju, ka vajag atsevišķi tumbas un pastūzi! Un skatos, ka tām Z-5500 ir pietiekami daudz jaudas. Bet kā ar kavlitāti? Skaņas dzidrumu?

Labots - paralelitate
Link to comment
Share on other sites

osscar

bass jau būs labs, bet par pārējo neņemos spriest...liekas vidi būtu ne pārāk izteikti...tāpat arī augšas....

Link to comment
Share on other sites

Ar Logitech Z-5500 ir tā, ka bass ir ļoti labs, augšas ir ciešamas, bet vidi ir ļoti neizteiksmīgi. Filmas ir feini skatīties, vai sēlēt kadu spēli, kas atbalsta daudzkanālu sistēmu, bet mūzikai viņas nav īsti piemērotas, ja vien neklausies kādu club.

Link to comment
Share on other sites

THE BEST

nu basu zinjaa sistema uz godu :D dabuju no kaiminjiem pudeli stiklos par sis sistemas izmantoshanu vakaros uz pus skaljumu :D drebes viss kas nav pieskruvets :D

Link to comment
Share on other sites

paralelitate

Klausos pārsvarā rokmūziku! Un kā ar Creative Gigaworks?

 

NU visi tikai noliek Z-5500! Tad iesakat kādu citu labu variantu!

Link to comment
Share on other sites

Man ir Z5500 nesūdzos filams pa pirmo kvalitatīvs mp3, flac arī labi skan.. vēl nav nopirkta normāla skaņas karte, bet pat ar iebūvēto varēja ritīgi atšķirību just salīdzinot ar 5.1 tumbām pa 60Ls... domāju IR to vērts. īpaši, ja istaba ir maza un nav kur lielās tumbeles likt!

Link to comment
Share on other sites

osscar

ko tu te filozofē ? tev tak jāklausās, pats paprasīji viedokli, tev atbildēja, vēl neapmierināts IBOI. Tev tak saka BAss būs....ja to vēlies. Bet basu var dabūt arī no sistēmām pa 50 Ls un mazāk.

Link to comment
Share on other sites

paralelitate

To es pats saprotu , ka no 188w subja basi būs! :D

Link to comment
Share on other sites

binladens

Pašam bija klausijos club, skatijos filmas... basi zašibis augšas arī vot ar vidiem.... ir tā kā ir.... bija man tas tur kā viņu tur sauca... nu vopšem skaņas "maksligs equalizers" programma efektiem tad +- normali dabuju, bet jaa triices viss kas nav pieskruvets, bet pie musdienam es gan iesaku ņemt kautko kam aizmugurējās ir bezvadu" paskatijos kā sencis savā mājā lika pa visie stūriem tumbas šermuļi pār kauliem pārskrēja.... jo vadi ta diezgan resni un ne visus izdodas noslēpt.... bet galvenais ir un paliek regulēt, HD skatīties kaifs 35m2 :D it īpaši cieto riekstu 4 hd :D

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Klausos pārsvarā rokmūziku!

Nu ja klausies šitādu mūziku, tad paņem vienkārši 2 kocinieces bez rējēja.Man pašam tagad kaut kāds eacans paliela izmēra ir un klausos klubu mūziku, tikām ir ok, bet citreizīt gribas kādu bleķi paklausīties un tad voferis visu sajās, jo tur samērā daudz ir basģitāra (gluži kā rokā) un basģitāra izdzīta caur basinieci skan kā kāds laistu gāzes zem ūdens.

slinkums meklēt, bet Tavā vietā un kaut ko šitādu mestu aci.

Link to comment
Share on other sites

Arcane
{..}Esmu palasījis vairākus rakstus un diskusijas par Z-5500! Un tā arī neesmu sapratis, vai šis komplekts ir savas cenas vērts un vai tas attiecīgi labi skan!?{..}

Shitas neiet kopaa..ja tu buutu lasiijis tad saprastu ka IR veerts..un esmu arii baudiijis shito sisteemu taakaa mani neiespaido mulkjiibas ka nekam neder kaa tikai drebekljiem..

Link to comment
Share on other sites

extremepc
(labots)

Bet basu var dabūt arī no sistēmām pa 50 Ls un mazāk.

 

 

ka tik ne taa, pa 50 ls un zemaak tu tur dabuusi parodiju par basu

Labots - extremepc
Link to comment
Share on other sites

Fxforce

Nejaucam subi ar bassinieku! Iesaku kaut ko no Vigoole vai Mircolab ražojumiem! Ja niepietiks basu, tad piepirksi klāt aktīvo subi un viss.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...