Jump to content

Gps ierīces ārzemēs


norixs
 Share

Recommended Posts

Nesen uzraku krievu forumos interesantu lietu- dažās EU valstīs (Vācija, Francija....) ceļu policija konfiscē auto gps ierīces. Nu tādus kā tomtom, igo... Nu un piedevām uzliek vēl palielu sodu. Iemesls- ka uzrāda policijas radarus. (radari tomtom kartēs iezīmēti kā POI) Tā kā ne vācu, ne franču valodu nepārzinu, var iznākt ziepes. Nezinu, vai policija rīkojas pamatoti, jo radarus jau var iezīmēt arī parastajās kartēs. Taču kā pretoties šim spiedienam. Bračka atgriezās no dalnoboikas, šim arī netālu no Parīzes poliči konfiscējuši tomtomu. Un uzlikuši 500 eiro sodu. Vai vēl kāds ir saskāries ar šādām problēmām? Un vai vispār poliči rīkojas pamatoti? Priekš kam tad šādus aparārus ražo un ar visiem sertifikātiem, ja kaut kādi indivīdi tos aizliedz?

 

Rekur links, palasiet : http://tinyurl.com/3w6ljv

 

Jautājums ir diezgan nopietns. Citi saka ,ka tas ir bullshits, bet fakti runaa pavisam ko citu. Kur sho jautājumu vareetu noskaidrot? Negribētos iekulties nepatikšanās.

Labots - norixs
Link to comment
Share on other sites

Piezvani uz csdd un noskaidro, man jau liekas, ka gps nav nekāda sakara ar radaru detektoriem. Pat autobusu šoferiem ir tādi, nez vai tos arī štrāfē, jebšu centis ūbele aktal pārbauda mītus.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka vietējos diezin vai , bet ārzemniekus ..... . Da principā , tad jau jāaizliedz kartes . Starp citu, vai tad arī strāpēs , ja ieraudzīs telefonu , kurš nostiprināts statīvā , mašinā . Tam jau arī, to TOMTOM var uzinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad piesienas, ja GPSā ir ieslēgti POI, kas uzrāda radarus un kameras, ja tur tādu nav, vai diseibēti, tad pofig.

Un nav ko pārsniegt ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

sirmagalva

Pupu mizas!!! Paskatieties cik tiem rietumniekiem ir GPS pielipināti pie stikla!

Tā ir padomijas domāšana. Pat Polijā pirms katra foto radara ir izlikta brīdinājuma zīme. Ja valstī ir oficiāli publicēta informācija par foto radaru atrašanās vietām, tad tas nozīmē, ka visas sevi cienošas navigācijas ierīces šo informāciju sniegs. Foto radari pasaulē tiek izvietoti nevis ar mērķi ķert no krūmiem pārkāpējus, bet regulēt satiksmes plūsmas ātrumu.

 

Paskatījos to linku - tur jau ir diskusija par radaru detektoriem. GPS navigācija nav radatu detektors un tāpēc nav problēmas ar GPS izmantošanu.

Link to comment
Share on other sites

norixs

Saf iedo faxa numuru - aizsutishu nofaxsetu soda kviits un protokola kopiju. Arii oficiala veestule shim ir atnaakusi uz mājas adresi.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu loģiku. Jo visur pirms radariem ir brīdinājuma zīmes (par to ka būs radars)

Link to comment
Share on other sites

norixs

Tur jau tā lieta, ka loģiku arī es neredzu. Bet fakts paliek fakts. Un neko daudz ar šiem poličiem arī nepastrīdēsies svešā mēlē. Un daudz ar Tevi šie neceremonēsies, noliks autiņu soda laukumā un kamēr sodu nenomaksāsi, vaļā netiksi.

Nezinu ,kam vēl prasīt. Varbūt uz vēstniecību aizrakstīt mailu?

 

Sazinājos ar dažām Eiropas valstu vēstniecībām, un lūk- piem. Francijā un Šveicē ir aizliegtas tādas GPS navigācijas ierīces, kurās ir iebūvētas, vai kuras uzrāda tuvojošos radaru. Tādad tādas ierīces kurās ir integrēts antiradars vai sistēma, kura brīdina par radara darbibu,vai kartēs ir iezīmēts radars(POI), konfiscē un uzliek sodu. Tā kā smejies vai raudi, būs vien jāmaksā, jo šamējo datu bāzēs esi registrēts.

Link to comment
Share on other sites

osscar

nu neticās, pats gadu noganījos pa Eiropu, nevienu policistu neredzēju ikdienā braukājot - un navigācija točna katrā 3 auto ir logā....varbūt tiešām ir runa par jaunajiem radardetektoriem ar GPS?

Link to comment
Share on other sites

norixs

Šodien man atnāca oficiāla atbilde no šo abu valstu vēstniecībām. Ja viņi melo, tad es arī.

Link to comment
Share on other sites

osscar

nu ja tā - tad paldies par info.

Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

Šodien man atnāca oficiāla atbilde no šo abu valstu vēstniecībām. Ja viņi melo, tad es arī.

un šeit šo oficiālo atvbildi jau neliksi?

Link to comment
Share on other sites

norixs

Vai man obligāti tā jādara? Nu ja tik ļoti negribās -netici.

Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

suns uz siena kaudzes?

 

pats aizsāki šo topiku ar domu painformēt un precizēt info..

pieklājība prasa ja esi ko noskaidrojis padalīties ar to, ne tikai ar slēdzienu, bet arī pamatojumu!

 

skumji

Link to comment
Share on other sites

norixs

Piedod, vēstule ir konfidenciāla. Tā nav domāta publiskai apskatei. Ja Tev nepietiek ar šo info, mēģini pats noskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

skumji,

pat atreferējumu 3-jos teikumos nevari ierakstiit, kuros gadiijumos un ko nedriikst izmantot...

 

OK, vajadzēs, meklēšu pats (meklēsim paši) :(

Link to comment
Share on other sites

norixs
(labots)

Iebūvētajiem GPS cik zinu(varbūt arī kļūdos) nav integrēta antiradara sistēma.

Visiem, kuri tik ļoti cenšas uzzināt abu vēstniecību atbildi uz manu pieprasījumu, vēlreiz saku- vēstule ir konfidenciāla. Ceru saprotat, ko nozīmē vārds KONFIDENCIĀLS. Īsumā atreferēju atbildi postā, kuru uzrakstīju plkst. 22.18 . Varu atkārtot: Sazinājos ar dažām Eiropas valstu vēstniecībām, un lūk- piem. Francijā un Šveicē ir aizliegtas tādas GPS navigācijas ierīces, kurās ir iebūvētas, vai kuras uzrāda tuvojošos radaru. Tādad tādas ierīces kurās ir integrēts antiradars vai sistēma, kura brīdina par radara darbibu,vai kartēs ir iezīmēts radars(POI), konfiscē un uzliek sodu.

Labots - norixs
Link to comment
Share on other sites

Ta gan jau pupu mizas.. kārtējais mīts tiek kurināts... Atbildes no vēstniecības. konfidenciālas.. MUAH.. jā valsts noslēpumu tev izpauduši. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

sirmagalva

Raksta jēga ir tajā, ka aizliegti radaru detektori un antiradari. Kāpēc te jāpin iekšā GPS. Ja kāds šoferītis lieto antiradaru vai detektoru maskētu kā GPS - pats vainīgs.

Vēl :) izsauc tā KONFIDENCIALITĀTE. Ja runa ietu par spiegošanu, tad var būt saprastu...

Link to comment
Share on other sites

Varu pateikt, ka route66 ir tikai paraditi, kur ir detektori, kas pie noteikta atruma parsniegsanas nofoce tavu auto un nosuta kviti uz majam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

del darba sanak daudz celot apkart un esmu ieverojis to ka gps ierices visur eiropaa pilns. vacijaa takshos ari pilns ar gps iericem, lai gan neesmu manijis ka shiem tur kas signalizetu par radariem. somija, tur likaas ka takshos pat ar likumu jabuut, nu pilnigi visiem cik es braucu ir bijis, ar nekadu pazimju kas zinjotu par kadiem radariem. anglija, interesanti, pirms katra fotoradara kas uz shosejas bija gps verkjis piksteja un ar simbolu radija ka kamera, lai piebremzee. parejas valstis kur esmu bijis ar nekas tads specifisks nav manits.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...