Jump to content

Lmt kartes atjaunošana nozaudēšanas gadijumā


binladens
 Share

Recommended Posts

Labdien

Šodien notika škrobe.... kautkur no skolas līdz mājām no kabatām izkrita telefons (jau 2rais kas izkrit zb jau) protams izstaigaju 3 reizes nav nekur :( kartiņai pin nopirku ZZ telefons izrubijies (Fuuuu) tad nu gribētos zināt kas jādara kas uz lmt jānes lai atjaunotu sim karti un cik tas maksā

 

Janu kāds ir redzējis vai atradis telefonu

 

Violets Motorola V3I ar ieskrapetu priekšejo stiklinu tb saplaisajushu...

Karte bija LMT Pieslēgums....

Link to comment
Share on other sites

Kartes izgatavošana maksā kadus 3-4 lašus

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

pff, kas taas par kabataam, no kuraam kriit laukaa telefoni? :D vai arii kaa jaapaarvietojaas, lai telefons kristu laukaa no kabatas? :D

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Tas ir tās piestāstitās nošļukušās bikses :D

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Vot, vot, man pat nekrīt ārā, kad biksēs truba palikusi un vakarā tās tiek uzliktas uz krēsla (stāvoklī, ar kabatu pret grīdu) :D

Link to comment
Share on other sites

binladens

neviens minejums tie ir sorti..... kuriem sanos kabatas stulbi uztaisitas taisni un ka uzsezas uz ritena ta viss.... un vieniga kabata ar raiferi bija atveleta naudai.... jo ta bija vertigaka par trubu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tad enivei, izdevīgāk būs nopirkt jaunus šortus nevis ik pa laikam ņemt jaunu tel. pasūtīt simkarti un meklēt vecos kontaktus :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
100debija

Man arī līdzīga situācija aizvakar bija. Tikai man ir OKarte, vai varu atgūt savu numuru? Laikam nekā nevarēšu pierādīt ka tas bija manējais numurs.

Varbūt kāds ir manījis N6600 ar melnu ādas siksniņu.

Link to comment
Share on other sites

okarti arī mainīs, pats pazaudēju sim karti, bet tas jau bija pirms kādiem 4 gadiem, domāju, kā vēl joprojām maina

Link to comment
Share on other sites

SIM var mainīt arī pie dīleriem.

Arī OKartei var apmainīt SIM karti.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Un, kas man būs jāuzrāda, lai viņi ticētu, ka tas bija mans OKartes numurs?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu logjiski ka kartinja, no kuras tu izpleesi simkarti...

Link to comment
Share on other sites

pat ja nekādi papīri, pin kodi vairs nav, arī var dabūt atpakaļ. vienam cilvēkam prasīja nosaukt biežāk zvanītos numurus. pārējo neatceros...

Link to comment
Share on other sites

100debija

Nu logjiski ka kartinja, no kuras tu izpleesi simkarti...

 

Visticamāk, ka vairs nedabūšu to kartiņu, okarti pirku pirms 5 gadiem, pazudusi būs tālēs zilajās.

Būs vien jāaiziet ar šiem parunāt uz lielo LMT centru. Štrunts par telefonu, numuriņu gan gribētos dabūt atpakaļ.

 

Aizgāju, tā arī bija, paprasīja man pin, kuru es nezināju, tad nr. uz kuriem biežāk zvanu, divus zināju, ar to arī pietika. Samaksāju 3.54 Ls un numurs bija atpakaļ ar visu kredītu un bonusiem, un pārējo sviestu, kas man bija tajā karē.

Labots - Edgars86
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...