Jump to content

par veca parauga pases mainju uz jauno


versatile
 Share

Recommended Posts

Kā sacīja Malders - "Just because you're paranoid doesn't mean they're not out there to get you!" :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ipeklofijs

Nu pārcelies uz Amazones džungļiem

To drīz vairs nebūs. Bizness saucās. Tur tagad taisa kaut kādas slimas plantācijas un visādu figņu, kas sajāj zemi un atstāj - lai cik neticami tas neizklausītos - vietējos badā un ekonomiskajā sabrukumā. Tur coķis tāds kā pus eiropa jau izcirsts.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu ir cilvēki kas konspirācijas un sazvērestības saskata ik uz soļa. Pat vienkāršs sētas stabs viņiem liekas potenciāli bīstams. Vecumdienās šiem cilvēkiem liekas, ka visu kaimiņu kvēlākā vēlēšanās ir viņu noindēt ar gāzi pa ventilācijas šahtu un citas interesantas lietas... :lol:

Iesaku vai nu atslābt, jo tu pasaules procesos, lai vai kādos, neko tāpat mainīt nevari vai arī laicīgi apmeklēt Tvaika ielu 2.

 

:mrgreen:

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Ipeklofij - ja kāds būtu atklājis kaut ko patiesi nopietnu, vai Tev nešķiet, ka viņš sen jau būtu apklusināts? Kā es to redzu, ir tikai 2 varianti:

 

A. Konspirācijas nav (ja neskaita lokālos mafiozņikus). Visi dzīvo laimīgi.

B. Konspirācija ir. Viss tiek smalki kontrolēts. Ja kāds kaut ko nelāgu sāk darīt, viņš tiek neitralizēts. Šajā gadījumā visas "konspirācijas teorijas" utml. informācija, kuru mēs varam dabūt "ne caur TV" ir gana greiza vai nenopietna, lai konspirācijai tā netraucētu.

 

Ja Tu patiesi gribi atklāt Lielo Konspirāciju, tad Tev jārīkojas pēc Deep Throat padoma - "Trust no one". Tai skaitā visiem tiem video un websaitiem, kurus Tu vari dabūt netā - jo tos var safabricēt vēl vienkāršāk nekā TV pārraidi. Vienīgais variants - par katru faktu jāpārliecinās pašam, un aktīvi jāmeklē ne tikai apstiprinoši pierādījumi, bet arī noliedzoši. Nekad neaizmirsti to, ka cilvēka dabā ir redzēt to, ko mums gribas redzēt. Lai atklātu patiesību, Tev tam ir jātiek pāri.

Link to comment
Share on other sites

Katros melos ir daļa patiesības un katrā patiesībā ir daļa melu.. :) lai katrs domā ko grib.. es dzīvoju tagad un man pie kājas ko tur savā starpā specdienesti ņemās.. kamēr tas neskar mani personīgi.. vismaz kamēr es to nejūtu.. man nav ko slēpt, kā arī neuzskatu, ka esmu pārāk interesants objekts, lai par mani interesētos kāds :) so..

 

Ipeklofijs - tu esi smagi novirzījies no pavedienā apspriestās tēmas.. :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Godīgi sakot man šķiet, ka viņš ir pasmagi novirzijies ne tikai no tēmas... :mrgreen:

 

BTW - Tēma pati par sevi jau tika pietiekami labi izrunāta.

Link to comment
Share on other sites

Ipeklofij tu aizmirsi vienu lietu buutisku - tas nebuus muuzhiigi..

Vilx- probleema ir tur ka nav jau to patiesiibas avotu tik daudz kaa gribeetos..

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

versatile

mljadj, es pajautaaju kad atnjem pasi, a jus te diskusiju par apstavosho rezhiimu!!! offtopikeri nenormaalie!

 

i vispar. neaizmirsism elementaru faktu - VISAS impeerijas ir mirushas no paareeshanaas.

Link to comment
Share on other sites

Ipeklofijs vienkārši saskatījies filmas. Labas jau viņas ir un ir arī interesanti paskatīties, bet nevajag jau tik ļoti ņemt pie sirds. :lol:

Nu atslēdziet kāds trakonamu no interneta. Nu lūdzu...

MarcisB taisnība..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...