Jump to content

Dators_man


archis
 Share

Recommended Posts

te pēc ilgiem gadiem sapratu, ka vecais dators jāsper laukā. Biki biju atpalicis no pasaules, nesekoju līdzi mūsdienu jaunumiem (kurā 3mēn vecas tehnoloģijas skaitas jau novecojušas) un tāpēc esmu pamatīgi apjucis, ko likt savā jaunā mantā iekšā. Dators vajadzigs prieksh visām ikdienišķām vajadzībam + jāvelk normāli spēles + labi jāstrādā 3d projektēšanas, modelēšanas programmām(revit). Domāju datoru uz kādiem 350-400Ls. Ja ir tiesham kaut kas labs, tad var arii vairak. Monitors nav vajadzigs. Te kādu laiku pastudierēju un nonācu pie šādiem +-sākotnējiem parametriem:

 

Procersors: intel core E8200

video: Geforce 8800GT/670

operatīva atm.: kaa min 2 gb, ko izveleties nezinu, visi tie 2x1gb jauc man galvu ar savam cenam un veiktspeju.

cietais: domaju pietiks 500GB SATAII 7200 RPM

DVD lasitajs/ rakstiitajs

 

Parejo (matesplates, baroshanas bloki utt.) izvelas, lai viss stradatu normali kopaa

Link to comment
Share on other sites

kopumā jau ok bet varēji jau pateikt konkrētas komponentes nejau aptuveni ko liksi :D būtu palasījis ieprikšējos topikus tad netaisītu nemaz jaunu ;)

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk Bracis !!!! Es strauji mācos un palieku aizvien gudrāks !!!!! Lai dzīvo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk Bracis !!!! Es strauji mācos un palieku aizvien gudrāks !!!!! Lai dzīvo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ta nav, par ko !! Šitas burtu daudzums, šitā fenomanālā doma, ģenitālās idejas !!!!

 

Sekošu līdz katram burtam, ko raxti Tu !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Žēlums man piemeties iekšējais, tāc labais bij, gudrais.

 

P.S. Lai notiek, iedzeram par baņā gājušajiem. Āmen...

Link to comment
Share on other sites

''kopumā jau ok bet varēji jau pateikt konkrētas komponentes nejau aptuveni ko liksi''

vot tās konkrētas komponentes gribētu no jums uzzināt, gudriem cilvēkiem. Kādu ramu, mates plati un to lasitaj/rakstitaj nezinu, ko likt. Tapec arii cenu visam shitam pasakumam nezinu.

Link to comment
Share on other sites

make_my_day

operatīvo atmiņu pērc CSX 2x2 Gb no kantora pie Zemitānu tilta = Me t a leks - tas manuprāt pēc cenas un veiktspējas būs optimāls

 

parejās ramu firmas un kantori pēc cenas un spējām ir apmāns - drīz nāks ddr3, tapec visi kā sadeguši spekulē ar sapirktajiem mēslu kitiem, kas drīz kapeikas maksās un nevienam nebūs vajadzīgi

Link to comment
Share on other sites

Sanāca ~400Ls

 

MoBo : Biostar TP35D2-A7 = 47Ls

CPU : Intel Core 2 Duo E8400 = 113Ls

VGA : Zotac GeForce 8800GT OC, 512MB, 256bit, HDTV, HDCP, SLI = 104Ls

RAM : CSXO-CEC-800-4GB-KIT = 53Ls

HDD : Seagate DiamondMax 250GB SATAII 7200RPM 8MB = 28Ls

PSU : OCZ 500W STEALTHXSTREAM v2.2 = 39Ls

DVD-RW : LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, Black = 17Ls

 

Viss likts iekš m-e-t-a-l-e-k-s :wink:

Link to comment
Share on other sites

Biostar TP35D2-A7 ir OOS.

 

Pamanīju, nu tad uz vietas ir īsziņu kantorī.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...