Jump to content

Xpoint Gamepad


Carbon
 Share

Recommended Posts

Nopirku maximā xpoint gamepad ar dual vibration. Mana problēma ir šāda, man nevienā spēlē nedarbojas vibrācija. Kompis arī pūlti atpazīst kā USB joystick. Tikai nesākat lasīt lekciju, ka maksimā neko nevajag pirkt un tā tālāk, vienkārši iesakat kādu vibro draiveri! SVARĪGI!!! Draiveri ir pieejami dll formātā, bet es nesaprotu, kam viņi vajadzīgi, jom WinXP vajag .inf nevis .dll!

HELP!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ko nozīmē vārds "pūlti"? Nekāds manuālis līdzi nenāca, kur varētu palasīt, kā draiveri instalējami?

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS
Tikai nesākat lasīt lekciju, ka maksimā neko nevajag pirkt un tā tālāk

 

Ja jau pats to zini, tad nah** pērc?

 

Maksimā var šo to pirkt! Es piemēram maksimā pērku maizi un pienu!

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē vārds "pūlti"? Nekāds manuālis līdzi nenāca, kur varētu palasīt, kā draiveri instalējami?

Pulti. :D Nekā līdzi nebija, ne draiveru, ne kā, pat mājas lapas naw, kur nolādēt!

 

Atradu vienu mājas lapu pa nejaushībai

 

http://www.emarket888.com/download/download4.htm

Šeit ir tāda pati pults, tikai zem cita nosaukuma: TESUN-double-vibration-joystick, bet kad nokachāju tos draiverus, izrādās ka dll draiveri neder, wajag inf, bet kur lai dabā???? Googlē arī ar jauniegūto nosaukumu neko neatradu!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ko saka DeviceManager? Dzeltena jautājumzīme neparādas pie tā geimpada? Mož vienkārši - defekts? Aiznes, apmaini.

Link to comment
Share on other sites

Pie vainas varētu būt mazgāšana, kā jau maximā :mrgreen:

Pasaki labāk cik maksāja.

 

2.99 Ls :D Paņēmu 2 gab.

bet XPoint 4in1 card readers un web kamera strādā godam! Kamerai tik winXP pats netā draiverus sameklēja, tik 4 min jāpagaida bija!

 

Ko saka DeviceManager? Dzeltena jautājumzīme neparādas pie tā geimpada? Mož vienkārši - defekts? Aiznes, apmaini.

Nē, viss kā wajg, visas 12 pogas, un arī 2 analogie kloķīši strādā, spēles jav pus gadu spēlēju, vienkārtši nav, tas azarts, ka nejūti sadursmi!

 

Ko saka DeviceManager? Dzeltena jautājumzīme neparādas pie tā geimpada? Mož vienkārši - defekts? Aiznes, apmaini.

 

Abiem diviem nevar būt defekts!

Link to comment
Share on other sites

Ja jau pats to zini, tad nah** pērc?

 

Maksimā var šo to pirkt! Es piemēram maksimā pērku maizi un pienu!

 

Man lētāk spēlēt veiksmesn spēli, nekā pirkt orginālos pa 20 ls! nestrādā, nu i nah, nevajag, kas man tie 3 ls, bet viņi strādā, tikai nevibrē!

 

IMHO - defekts. Draiveri gan jau der tie paši XP, tāpēc arī nanāk līdzi.

Neder 100% zinu! Ka jav paņem browsēt draiverus, ka uzlieku uz tās mapes, kur man ir tie draiveri, parāda, ka vinju tur nav, jo tur ir .dll faili, bet vajag Setup information (.inf)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pats saprati, ko uzrakstīji? Kādu vēl setup information, ja draiveri jau uzstādīti?

Link to comment
Share on other sites

Un kā vēl sapratu! Kas tu nezināji, ka winXp ir .inf draiveri??? Tūlī screenshoot sataisiizhu!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Manis pēc vari necensties. inf failos draiveru nav, tur ir tikai informācija draiveru uzstādīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un kas man tur būtu jāierauga? Uzinstalētam draiverim inf fails nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

BET, ir viens bet, tas draiveris ir prieksh parasta HID joystika, man vajag advance draiveri ar kuru varētru enablēt force feedback!! nu!! Tad kaa to .dll draiveru, ja jav tu tā saki, njems pretii???? Varbūt es nepareizi vinjus updeitēju??? Ko es daru nepareizi, ka winsh man prasa inf????

 

Tad kur var tā vienkārshi to dll iegruzīt?? Nedroši protams.

Labots - Carbon
Link to comment
Share on other sites

ADEX:

šitām pultīm priekš vienkāršas darbības pietiek ar XP iebūvētajiem draiveriem, bet lai iegūtu vibrāciju vajag specifiskus ražotāja izstrādātus draiverus. kā jau puika centās tev ieskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

ADEX:

šitām pultīm priekš vienkāršas darbības pietiek ar XP iebūvētajiem draiveriem, bet lai iegūtu vibrāciju vajag specifiskus ražotāja izstrādātus draiverus. kā jau puika centās tev ieskaidrot.

Tur tā lieta, kur dabūt????

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Lai varētu meklēt draiverus, jāzina ierīces nosaukums. Ir daudz visādu devaisu, kur iekšā iebāzts kaut kāds širpotrebs, bet uz iepakojuma uzrakstīts no pirksta izzīzts nosaukums.

 

Starp citu - no kurienes informācija, ka viņam vispār tā vibrācija ir?

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Lai varētu meklēt draiverus, jāzina ierīces nosaukums. Ir daudz visādu devaisu, kur iekšā iebāzts kaut kāds širpotrebs, bet uz iepakojuma uzrakstīts no pirksta izzīzts nosaukums.

 

Starp citu - no kurienes informācija, ka viņam vispār tā vibrācija ir?

1.kārt uz paks ar lieliem skaistiem burtiem raxtiic vibration usb joystick,

2.kārt pultij ir caurspīdīgs korpuss un es skaidri varu redzeet shos te 2 vibrodetaljas!!!

 

Kaa man ar web kameru bija:

 

Meklēja draiverus, un beigaas atpazina kaa hp basic starter camera, jociigi , nee, ta tak xpoint, taatad winji taisa taadus pashus kaa orginaalaas firmas, tik jaauzmin kaadas

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Savā laikā man nācies remontēt ne vienu vien kasešu magnetofonu, uz kura lieliem burtiem rakstīts STEREO. Bet, atverot vaļā, izrādās, ka iekšā ir mono galva un abi skaļruņi pievienoti paralēli pie viena mono pastiprinātāja.

Link to comment
Share on other sites

Ne visas spēles atbalsta vibrēšanu. Tikai retā...

man ir daudzas ar vibro, taa pati vecaakaa offroad racing pat atbalsta, lielaakaa dalja racing atbalsta

 

Savā laikā man nācies remontēt ne vienu vien kasešu magnetofonu, uz kura lieliem burtiem rakstīts STEREO. Bet, atverot vaļā, izrādās, ka iekšā ir mono galva un abi skaļruņi pievienoti paralēli pie viena mono pastiprinātāja.

Par vibro esmu paarliecinaaats, jo tur bija arii taadas pashas pultis bez vibro tikai 2x leetaak!!! Nu saproti man vienreiz, hard naw wajniigs, driver wajag un visss!!!

 

P.S. Neko jaw citu nespēlē ar pulti, ka braukshanu, dazhreiz izmanto analogstuuri!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Labāk klavierei draiveri uzliec, lai "w" nelien, kur nevajag.

Ej uz Maximu un prasi draiverus vai naudu atpakaļ. Ja nedod - uz PTAC. No sūda konfekti neuztaisīsi.

Link to comment
Share on other sites

Nu taatad skaidrs, neviens nevar to draiverus atrast, nu newajag, nieieshu i nemainiishu, ka man dariit naw ko, naw ko no mushas ziloni puust

Link to comment
Share on other sites

maxima esmu pircis gan klavu, gan gamepad ar vibro, un viss ideali strada, vibro arii... protams, ar win iebuvetajiem draiveriem nifiga, bet vismaz man naca lidz mini cd ar draiveriem kurus instalejot ierice strada nevainojami!

iemet bildi ka izskatas tavs gamepads, varbut man tads pats, tad varbut varetu draiverus kaut ka parsutiit...

Link to comment
Share on other sites

maxima esmu pircis gan klavu, gan gamepad ar vibro, un viss ideali strada, vibro arii... protams, ar win iebuvetajiem draiveriem nifiga, bet vismaz man naca lidz mini cd ar draiveriem kurus instalejot ierice strada nevainojami!

iemet bildi ka izskatas tavs gamepads, varbut man tads pats, tad varbut varetu draiverus kaut ka parsutiit...

shitaads

post-72660-1209201803_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Man ar laikam tā pati pults :) bet ieinstelēju driver, tad varēja izvēlēties cik stipri šai vibrēt, un uz Live for speed šī vibrē.

 

driveri no mazā cd, bez tiem viss stradā tikai nevibrē.

Link to comment
Share on other sites

Man ar laikam tā pati pults :) bet ieinstelēju driver, tad varēja izvēlēties cik stipri šai vibrēt, un uz Live for speed šī vibrē.

 

driveri no mazā cd, bez tiem viss stradā tikai nevibrē.

Pārsūti draiverus plīz!!! TEW taads cd kaa bildee???? Ja jā, tad newajag!

tew win xp???

 

man neprasīj neko par vibrāciju, ka uzspiežu setup uz diska, winsh vienkaarshin extraktē divus .dll failus un pie tam veel program files/ usb vibration whreel mapeee, a inf faila naw, kaa lai pareizi tad tos dll instalee???

post-72660-1209204192_thumb.jpg

Labots - Carbon
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

nē man liekas bij tads kā sarkanīgs, bet kad tiksu mājās tad, kā lai tev nosūta nezinu. es pirku pa 2.99ls moz tev savādāka pults.

 

un bija vinkārši - next , next un gatavs :)

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Pagaidām nav naudas, pa cik domā pārdot? vairāk jau intresētu ātraki a moz ka i var šitādu paņemt.

Link to comment
Share on other sites

nē man liekas bij tads kā sarkanīgs, bet kad tiksu mājās tad, kā lai tev nosūta nezinu. es pirku pa 2.99ls moz tev savādāka pults.

 

un bija vinkārši - next , next un gatavs :)

Wienk'ar'

si tas disks nav priek's mana joypada, man liekas, peec uzrakstiem uz diska, ka tas vareetu buut analogstuures draiveris, kad buusi maajaas?? paldies jaw ieprieksh!!!!! Ja waru kka par to atdariit, tad saki!! luudz neaizmirsti!!

 

Pagaidām nav naudas, pa cik domā pārdot? vairāk jau intresētu ātraki a moz ka i var šitādu paņemt.

nepardodu, diemzheel, pasham vajag, pirku pa 120ls, zinaasi pa cik jaapeerk!

Link to comment
Share on other sites

Ar šitiem lētajiem joypadiem ir sviests. Man arī kādreiz bija viens tāds - pirku 636 par 7Ls, izskatījās uz mata tāds pats, tikai "X-point" vietā bija kaut kāds "Welcom". Ar draiveriem arī viņam bija sviests - pēc WinXP SP2 uzlikšanas vibrācija vairs nestrādāja. Un pēc dažiem gadiem puļķīši arī sāka kustēties spontāni un haotiski.

 

Tagad nopirku kārtīgu Logitech Rumblepad 2 par 16Ls. Tam līdzi nāca draiveri un utilītas pēc pilnas programmas. Pats kontrolieris arī jūtas daudz labāk atstrādāts. Un neesmu vēl sastapies ar nekādām problēmām. Tiesa - redzēs, kas būs pēc pāris gadiem. :p

 

Par tiem draiveriem arī jāpiekrīt, ka vibrācijai vajag īpašus draiverus, jo WinXP defaultie to neatbalsta. Bet Tev tiem noteikti vajadzēja nākt līdzi uz disciņa. Ja tomēr esi pārliecināts, ka disciņā ir bulšits, tad atsūti, lūdzu, man disciņa saturu. Visticamākais, ka Tu vienkārši meklē nepareizajā vietā un veidā.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - uztaisīt imagi disciņam māki?

Otrkārt - cik MB tur ir aizņemti uz tā diska (t.i. cik tas viss kopā būs liels)?

 

Pag, Tu taču neesi topika autors! Tev taču viss strādājot!

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - uztaisīt imagi disciņam māki?

Otrkārt - cik MB tur ir aizņemti uz tā diska (t.i. cik tas viss kopā būs liels)?

 

Pag, Tu taču neesi topika autors! Tev taču viss strādājot!

aiznem 1,7 mb, softa naw, tikai 2 dll faili peec install

 

tagad wiss straadaa, ka kristaps 83 atsuutiija draiverus, 1 p[raatiigs cilveeks pa visu forumu, pashaa saakumaa jaw tika prasiiti draiveri, a jums tik vajag citus iemeslus mekleet, un neparvelti raksts tika likts DRAIVeru sadaljaa!!!! OK problēma atrisināta, paldies kristapam 83

Link to comment
Share on other sites

LFS paspeelee..

Btw: shij pultij nevajag mini cd - xp taapat atpaziist un ir loti liels risks saslimdinaat xp uzliekot to cd saturu..vieniigi tikai dazhaam speeleem uzreiz ir vibro..

P.S.Noshaaree tos draiverus ja vari - man ar vajag..

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

1 p[raatiigs cilveeks pa visu forumu, pashaa saakumaa jaw tika prasiiti draiveri, a jums tik vajag citus iemeslus mekleet, un neparvelti raksts tika likts DRAIVeru sadaljaa!!!!

 

manupart es esmu tas pratigais 1mais cilveeks, ja nebutu es paprasijis lai tu ieliec bildi neviens pat neiedomatos tos draiverus atsutit, un ja kas man tieshi tada pati pults :) bet tas tavs cd ir kaut kads kraps, laikam tiesham kadai citai iericei bij paredzeets... :)

iemet bildi ka izskatas tavs gamepads, varbut man tads pats, tad varbut varetu draiverus kaut ka parsutiit...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

es ari nopirku maxima to joypadu un strada ideali.lidzi nak draiveru cd. es ari nosakuma nesapratu kape nevibre bet tad saku petit to iepakojumu un atradu tadu mazu cd. tas bijastarp to kartonu.uzinstaleju un viss ok. :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kādam uz Win 7 ir izdevies palaist? Uz xp viss notikās. Uz win7 kā parasti nekas nenotiek. Neļauj instalēt, jo nav reģistrēts sertifikāts. Šito figņu nevar apiet kaut kā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...