Jump to content

2 interneti vienaa kompii


laamer
 Share

Recommended Posts

sveiki tauta! iespeejams kad kaads jau ieprieks ir saskaaries ar sho probleemu un ir atrisinaajis kaa to var izdariit.

lieta taada man ir DSL modeems ar 3 mb pieeju kurs ir piesleegts pie lan caur vadu un DHCP ieguust ip adresi 192.168.1.2

otris pieejamais internets atrodas pie drauga kaiminna maajaa un ir liidziigs DSL modeems 3mb bet piesleedzos vinnam caur WiFi un ieguust ip 192.168.1.11

tad jautaajums ir sekojosh kaa es uz sava kompa varu saplusot abus shos internetus kopaa lai kad kachaaju buutu man tie 6mb protams buutu prieciigs ja kaads ieteiktu kaa to visu dabuut gatavu windovs videe. Nu lloti negribaas likt atsevisku kasti ar *nix sisteemaam cakareeties.

ieprieks paldies tiem laudiim kas kautkaadaa veidaa ko ieteiks vai paliidzees.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Internets 100% neplusosies.

 

Piemērs - skrien 2 cilvēki uz ateju. Vai kopā skrienot paspēs ātrāk?

Link to comment
Share on other sites

ātrāk būs tikai tad kad sadalīsi ko katram ineta pieslēgumam darīt.

Piemēram:

Vienam likt skriet uz toleti, bet otram uz veikalu pēc toletes papīra :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Piemērs - skrien 2 cilvēki uz ateju. Vai kopā skrienot paspēs ātrāk?

 

Ja tu redzi, ka tas otrs skrien, lai aizsistu vienīgo brīvo tuzeni, ātrums palielinās ne tikai divas reizes :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Cory baac ja nav ko teikt pa teemu tad uzraksti teetim lai izmanto gumijas.

ir piemeeram taada proga kaa Traffic Inspector kura llauj plusot netus kopaa bet to es vareetu izdariit tikai tad ja piesleegtu to drauga netu caur otru lan karti ar kabeli vinna neatbalsta wifi pluusmi.

 

rikis15 tad peec tevis teiktaa sanaak taa tipa vienu neta pluusmi es konfigureeju uz torrentu bet otru tipa webam? un runaajot pa toleteem ja divataa skrien tad tas vienoziimiigi ir aatraak viens otru pavelk :)

 

bet ja nopietni nav iespeejams kaukaadaa veidaa samutiit kaukaadu rooteri vai ko tamliidziigu kautvai lai otru netu izmanto tikai lejuplaadei.

ideja kaa maaja pa vismam vienkaarsha vajag lai kachaatu torrents no abaam liinijaam a suutiit datus prom kautvai pa vienu man nav zeel.

nu ko kas teiks?

p.s. iiblliem kaa Cory suutiit veestules teetiem ne shinii postaa izgaast zuulti.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Izmanto katru tīklu savām programmām. Piemēram - DC++ caur vienu, web caur otru.

Link to comment
Share on other sites

baac tad risinaajums ir kaa 5 kapeikas 2 dazaadi torrent klienti piemeeram azerus u utorrent un katru savam netam? tad pastaastiet kur un kaa sakonfigureet lai katris nets izmanto savu progu??

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nevis "katrs nets savu progu", bet - katra proga savu netu. Skaties katras programmas uzstādījumos.

 

Bet nedomāju, ka ar vienu tīklakarti tas izdosies.

Link to comment
Share on other sites

To internetu, ko iegūsti no drauga, padod kaimiņam otrā pusē par attiecīgu samaksu un būs tev nauda, lai paplašinātu savu trubu!

Link to comment
Share on other sites

Labākais variants patiesi ir darbināt vienu programmu ar vienu pieslēgumu, un otru ar otru. Diemžēl tīkla uzbūve ir tāda, ka katrai konekcijai ir jāiet pa konkrētu ceļu, un tā nevar izdalīties uz pusēm. T.i., piemēram, ja Tu downloado kaut ko no weblapas, tad downloads varēs izmantot tikai vienu tīkla karti. Bet Tu vari vienlaicīgi palaist arī otru downloadu, kurš izmantos otru tīkla karti, un tas netraucēs pirmajam.

Link to comment
Share on other sites

archalv: ja buutu tas tik vienkaarsi tad sen jau buutu pannemis optisko liiniju bet lieta taada kur es dziivoju maxsimaalaa truba ir uz doto briidi 3 mb. tapeec tiek mekleeti extreemi risinaajumi filmu kachaasanai :)

 

ADEX: tu domaa ieksaa ieksh katras programmas (torrenta clientos) taas konfiguraacijas mekleet kur sakonfigureet to interneta pluusmi?

man ir 3 tiikla kartes uz doto briidi 2 lani un atseviska iekseejaa wifi ar jaudiigu areejo antenu.

vai arii ir ieks Vistas taadas opcijas kur to visu sakonfigureet? es saprotu kad laamiigs jautaajums bet tomeer.

 

Vilx: nu es par to pashu runaaju bet kaa?

Labots - laamer
Link to comment
Share on other sites

ADEX: es uzdevu 2 jautaajumus uz kuru tu atbildeji ar ja? lol

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...