Jump to content

Vai iespejams optical mouse overclockings?


Guest Astroxs
 Share

Recommended Posts

Rakajos pa netu un uzgaju loti labu, informativu materialu par optiskajam pelem: http://www.ida.net/users/oe1k/OpticalMouse/#maxspeed

 

Man radas ideja, ka varetu overclockot peli.

Vai tas ir reali?

 

Mainit:

Refresh rate (Hz or samples/sec)

Resolution (counts/inch)

Max speed (inches/sec)

Max acceleration (g)

Image processing power (Mpixels/sec)

 

Vai kaut ko no shaa visa kaut ko ir iespejams mainit?

 

 

Aaa un vel..no dazadam virsmam lazerstars atspid dazadi (uz lakota galda vispar pele gluko, uz balata vai ari melna pele ipasi ari labi nesanceja),tapec vai ir programmiski iespejams parbaudit virsmas piemerotibu pelei?

 

biju lasijis e-pasaule, ka vareja kaut ko modot ar program palidzibu, tikai nevaru atrast nekadigi to rakstu. Nu varbut kads var palidzet atrast so/to par overclock teemu

 

 

uzskreeju virsuu: http://www.overclockers.co.uk/acatalog/Gam...aming_Mice.html

 

mani fascineeja Raptor Mystify "The Claw" Gaming Mouse (KB-010-RA)

 

dizains+elektroniskaa puse = wow!!!

Link to comment
Share on other sites

nu te kaadu pusgadu apakalj kaads bija iemetis ka optiskajai pelei vaig palielinaamo stiklu palikt apakshaa liidz ar to stars paliekot resnaaks un attieciigi pele darbojas aatraak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka drīz jau gribēs klokot arī monitorus' date=' peles paklājus un diskešu iekārtas[/quote']

Monitorus arii tagad reizeem var uzclouckot :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Man liekas ka drīz jau gribēs klokot arī monitorus' date=' peles paklājus un diskešu iekārtas[/quote']

Monitorus arii tagad reizeem var uzclouckot :p

 

FDD jau reiz tika overclockots.

Link to comment
Share on other sites

Nu man tuningota pele:

Tāda sakrāsota un visa uzlīmēs, no attāluma neatšķirt no spora autiņa;

Apakšā sarkana neona gaismiņa;

Sporta ritentiņš(pa vidu);

Piecu pogu ātruma pārslēdzējs.

 

pict0005.jpg

 

Lūk tāds man tunings. Kvalitāte sūdīga tādēļ, ka neons apžilbināja, nevarēju normāli trāpīt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Max speed (inches/sec)

Max acceleration (g)

Mans domā, ka šos divus parametrus var elementāri izmainīt, jo tie ir atkarīgi no tavas rokas kustības ātruma. Jo ātrāk raustīsi peli, jo krutāks overclockeris būsi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest saddam

varbuut vienkarshi pelee iebuvejam WC lai smukaak izskataas

 

 

 

tas jau ir par traku kada jeega modet peli nu varbuut bik smukaak agraak fanati mainija diodes tagad domaa klokot

Link to comment
Share on other sites

Es vispār nevaru iedomāties kā var overclockot peli :) . Nu sataisīšu lai viņa man rūc kad kustinu un no apakšas mirgo extralarge diods, ko no tā labu panākšu? Nevajag domāt par muļībām!

 

P.S. Nesen ieskrēju geimeriem domātajā saitā, tur dažādas peles, varat pameklēt, mož kādu saķersiet :) . Vajaga peli ar caurumiem pirkstiem un superjūtīgu lāzerīti? Tas būtu feini!. Vēl gribu, lai pele izdedzina uz galda kādu smuku ornamentu... Ideja! Peli jāsakrusto ar printeri klāc-klāc - referāts gatavs :) . Labi, beidzam muļķoties!

Link to comment
Share on other sites

Biju usb draiverim hercus no 120hz uz 500hz uzlicis. Jēga liela nebija, precizitāte, cik varēja sajust, nepalielinājās. Taču parādījās problēma, kompis daudz retāk izslēdza monitoru, jo pelei bija augstāka jutība pret svārstībām.

Link to comment
Share on other sites

vot kaa jau tres^ mineeja ps2 peleem laikam defaultaa staav 60 herzi un un tad taa lielaa overclokoshana ir uzliekot 100hz un ieguust

preciizaaku peli

nu iisteniibaa klabinot wordaa nejutiisi starpiibu bet nu kaut kaadi kounterstrakissti kam vajag obligaati 100fps izmantos iespeeju arii ar 100 hz mausi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...