Jump to content

ka lai dabon skanu


Kaspars180
 Share

Recommended Posts

karoc nopirku kompi vis iet normali tikai ne audio.....visaadi mociijos bet nekaa...

vainu nevaru atrast .....luudzu palidziiibu visus draiverus ieinstaleju no matesplates diska

Cik sprotu man vienam nav tada problema http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=146855

 

 

Dackiks

AMD dual core 4200+

2gb ram

mb asus m2a-vm (iebuveta skanas karte)

cietais 400gb

Windows xp profesional

Link to comment
Share on other sites

pats liki pc kopaa? ja taa tad paarbaudi veelreiz vai pareizi esi vadus saspraudis!

 

ja pirkts gatavs tad uz servisu pa garantiju! un paarbaudi veelreiz draiverus paskaties netaa razhotaaja maajas lapaa!

Link to comment
Share on other sites

Un tagad mēs visi skatāmies savās kristāla bumbās, ko rāda Tavs "devaisu menedžeris"

My Computer->labais klikšķis->Properties->Hardware->Device Manager

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nē, nav katra rindiņa jāsauc. Jāmeklē devaiss ar dzeltenu izsaukuma zīmi. Bet vispār - arī tas nav jādara obligāti. Alternatīva - iztikt bez skaņas.

Link to comment
Share on other sites

ja nav draivera tad nav skanjas - ej uz razhotaaja maajas lapu un atrod maatei skanjas sraiveri prieksh xp un visi buus laimiigi ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

bbbbbbb....cik var kachaat es jau pus dienu to vien daru...realtek....saund master uc....cik saprotu tas ir tas kas vajadziiigs....pat control paneli add or remove programs vins ir

Link to comment
Share on other sites

Tava ražotāja mājaslapā, pie tavas mātesplates draiveriem ir tieši tas draiveris, kas tev vajadzīgs. Citus un citur nemaz nav nepieciešams meklēt. Kā arī citur meklēt draiverus ir laikietilpīgāk un arī ļoti nedroši.

Link to comment
Share on other sites

tu iegaaji asus.com lapaa? un mekleeji skanjas draiveri prieksh asus asus m2a-vm ? ja jaa un nestraadaa ness uz garantijias remontu ko citu lai tev saka...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

bet man jau sitas bija matesplatees diskaa...Realtek ALC883 Audio Driver V5.10.0.5404 for Windows 2000/XP & 64bit XP.(WHQL

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas tankā...

Ko rāda Device Manager? Vai nav dzeltena jautājuma zīmīte(tā laikam bija) tur kaut kur?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nav gadījumā kārtējais kam vajag arī kb888111xpsp2 ????????

 

novelc uzliec.

 

šitie realtek integrētie hd audio reals suuuuc ir.

 

tev nekādi nevar būt sp3.tu tikai domā ka tev ir.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

nu ka es iebliezu disku vins pats visu ieinstaleja chipset...lan..cpu...utt.....tad es ieliku video disku to arii atpazinaa....tad kodeksus uzliku...tad video saka iet....bet audio joprojam negaja.....

 

mos ar no torentiem noliku....pilniigi nekaada atskiribas no sp2 nav....tika rakstiits sp3 v. 3300

Labots - Kaspars180
Link to comment
Share on other sites

SP3 būs aprīļa beigās. Ir mēģinātas ar tagad pieejamās beta versijas - nereti gadās problēmas, tā kā neizslēdzu iespēju, ka tieši tava kreisā SP3 ko čakarē.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

setup has detected that the service pack version of this sistem is never than the update you are appliing

 

there is no need to instal this update...

 

taads izleca kad instaleju kb888111xpsp2

 

ta man sito Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio vajag vai nee

Link to comment
Share on other sites

Apskaties vai pie skanas,moz keksis pie mute iespiests!Nereti gadas,ka kads atstiepj kompi un saka,ka skana nav,izradas,ka mute uzlikts!

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

a vaitad nav jaabuut audio programai kautkas lidzzigs C-media....tikai realtek

 

ko tad ta vaina ir sp3 padjelka.....

Link to comment
Share on other sites

atinstalee to sp3 un gaidi 29 apriili kad iznaaks oficaalaa versija un vareesi no microsoft maajas lapas novilkt ;) torentos netikto vien var dabuut, bet bishku jaadomaa liidz ko velk un instalee

Link to comment
Share on other sites

Ta neko viņš neatinstalēs, ja novilcis jau ar integrētu. Vienīgais variants - format C un instalēt tīru XP ar SP2 un pēc tam draiverus pareizā secībā - čipseta draiveri vienmēr jāinstalē pašu pirmo.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

nu ka es tev saku bija jau tiechipset driveri pirmie.....peec tam lans...un audio

 

a mosh bosa japastaad varbut kaut kas nav riktiigi...???

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

vieniigais neriktiigais ir tas, ka cirvji pasji grib instaleet, jo uzskata sevi par varen gudriem....

Link to comment
Share on other sites

a mosh bosa japastaad varbut kaut kas nav riktiigi...???

 

Jā, jā...pastādi kaut ko bosa...varbūt vispār kaut ko nojāsi tā, ka neko vairs nevarēsi izdarīt.

 

Ja tev skaņa ir integrēta, tad draiverim jābūt ir jau mātes plates diskā iekšā. Nafig tu mandales mēģini operēt čerez ž***?

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

labi kurs var atnakt uz majam un man parinstalet windows arsaviem diskiem....doshu 10 ls....ja neies tad 5

riga....

epasts:kasparsrpas@inbox.lv

Labots - Kaspars180
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...