Jump to content

Asteroīds Apofiss


fox656
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Plumbums

    17

  • fox656

    11

  • DjČabulis

    7

  • Prime

    8

Ziņās raksta, ka esot jau izlīduši.

 

Un itkaa ielauzushi savam "liiderim" galvu :mrgreen:

Peec citas versijas liideris pats sevi!!! ir dauziijis pa galvu ar koka kluchiem(2viem) :mrgreen:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Pa cik pārdod "Opiju" Jenča ? :twisted:

Lūgums iztiksim bez apvainojumiem.

Skatos ka SenEbreju pasaku kopotie raksti dažiem joprojām ir sirdij tuvi :mrgreen:

Pasaku? :)

Zini, pasaku objekti parasti nemēdz eksistēt, bet tas, ka Jeruzālemē vēl ir paliekas no milzīgīem, tūkstošiem gadu atpakaļ (pre-christ) celtām celtnēm, kas aprakstītas Bībelē (templis Dievam) jau pats par sevi par kaut ko liecina.

 

Bet nu jā - tās celtnes štrunts. Bez ticības neies krastā.

Link to comment
Share on other sites

Ok.Senebreju pasakas ir tikpat "patiesas" kaa Sengriekju pasakas(Olimpa kalns ,Zevs,Minotavrs un citi dievi/dziivnieki) utt.utml ......

 

Tas ka eksisteejoshus objektus ieklauj visaados miitos/pasakaas/"opija" iekshaa veel ne par ko neliecina(iznjemot tikai to ka rakstnieks-fantasts tolaik ir dziivojis)...

 

 

littering-sm-en.gif

 

Ps.Jencha par maz tu pasakas esi berniiba lasiijis- tad tu neapgalvotu ka tajaas neaptraksta reaalus objektus(maajas ,pilseetas utt) ...

 

Tik no taa taas pasakas nekljuust "patiesaakas " :twisted:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Viss. Jāraksta romāns ar nosaukumu "Apofiss".

Pēc tam jāuzņem daudzsēriju apokaliptiskā drāma "Apofiss: Izdzīvojušie", teiksim kādās desmit sezonās + 3 pilnmetrāžas filmas.

Link to comment
Share on other sites

Es tik vienu lietu par šitiem milzu akmensbluķiem nesaprotu - ja redz, ka tāds tuvojas, nafig nevar vienkārši uzlaist viņam vienu kodolraķeti un miers? Visas atliekas, kuras būs lielākas par dažiem atomiem, tāpat pēcāk mierīgi sadegs atmosfērā. :roll:

Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

tu filmas neskaties? vaig ieurbties dziluma un tad spridzinat, nevis tikai uz virsmas spradzienu uztaisit. Raketes ta ira bet urbja ta nava :)

Link to comment
Share on other sites

Es tik vienu lietu par šitiem milzu akmensbluķiem nesaprotu - ja redz, ka tāds tuvojas, nafig nevar vienkārši uzlaist viņam vienu kodolraķeti un miers? Visas atliekas, kuras būs lielākas par dažiem atomiem, tāpat pēcāk mierīgi sadegs atmosfērā. :roll:

 

Nesen pa sattv gaaja raidiijums kuraa stastija ka vienaa no variantiem bija vairaaku 10mitu kodolgalvinju nogadaashanu uz taa Apofisa.

Taas kodolgalvinjas vienlaiciigi uzlaistu "gaisaa" un Apofiss novirziitos no sakotneejaas trajektorijas...

 

PS.Amerikaanji jau grib kosmosaa uzlidinaat pretasteroiidu pavadoni kas buutu brunjots ar kodolrakjeteem(ap 2020g) ....

Link to comment
Share on other sites

Bet tas datums 13 April 2029 gan ir fantastisks no numeroloģijas viedokļa. Parēķināsim tos ciparus:

1+3=4, aprīlis ir 4.mēnesis, 2+0+2+9=13=1+3=4, tātad veseli trīs 4nieki. Zinot, ka 4 numeroloģijā ir nelabs cipars, tad tajā datumā 100% nekas labs nav gaidāms.

Link to comment
Share on other sites

Un tu arii Brut/Orion7 ?

 

Tad man jau sen buutu jabuut bijis pie teeviem ,visu muzhu dzivoju majaa ar 13 numuru un nekas , dzimis ar esmu aprilii - Numerologjija ir fignja :twisted:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

# Nico Marquardt, a 13-year-old from Germany, produced a new collision estimate of 1 in 450 in April 2008. He took into consideration the possibility of Apophis running into one or more of the geosynchronous satellites orbiting Earth during its flyby on April 13, 2029. This estimate was reported as being accepted as valid by the ESA and NASA.[16][17] However, an ESA spokesman stated that Marquardt's estimate is incorrect.[18] According to NASA, the angle of Apophis's approach to the Earth's equator means the asteroid will not travel through the belt of current equatorial geosynchronous satellites, so no such collision could occur, although no mention is made of satellites in a polar orbit, or any proposed future launches.[19]

# On April 16, 2008, NASA News Release 08-103 reaffirmed that its estimation of a 1/45,000 chance of impact in 2036 remains valid. This comminique, from Dwayne Brown at NASA headquarters, states that NASA and has not been in correspondence with any German student.

Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

nasa jau speciali falsifice tos rezultatus lai neizcelas panika.

 

Jobtvaj, TVnetā strada ideoti:

Gan NASA, gan Markuards ir vienisprātis, ka asteroīds, ietriecoties Zemē, pārvērtīsies par 320 metrus platu un 200 miljardu tonnu smagu dzelzs un irīdija ugunsbumbu, kas piezemēsies Atlantijas okeānā.

 

Nu kur var sita d***t :-x

Labots - Čabulis
Link to comment
Share on other sites

Jencha, turies. Es par tevi!!!

 

 

Plumbums, vai vari pateikt kas tieši ir tās pasakas? Viss, kas ir Bībelē rakstīts un pravietots ir jau piepildījies, izņemot Atklāsmes grāmatas beigas.

Link to comment
Share on other sites

"Verily I say unto you, There be some standing here, which shall not taste of death, till they see the Son of man coming in his kingdom. " -- Matthew 16:28

 

"Verily I say unto you, This generation shall not pass away, till all be fulfilled. Heaven and earth shall pass away: but my words shall not pass away. " -- Luke 21:32-33

 

"And that, knowing the time, that now it is high time to awake out of sleep: for now is our salvation nearer than when we believed. The night is far spent, the day is at hand: let us therefore cast off the works of darkness, and let us put on the armour of light." -- Romans 13:11-12

 

"Be ye also patient; establish your hearts: for the coming of the Lord draweth nigh." -- James 5:8

 

"Little children, it is the last time: and as ye have heard that antichrist shall come, even now are there many antichrists; whereby we know that it is the last time." -- 1 John 2:18

 

"But the end of all things is at hand: be ye therefore sober, and watch unto prayer." -- 1 Peter 4:7

 

These words were written between 1800 and 1900 years ago and were meant to warn and prepare the first Christians for the immediate end of the world. Some words are those supposedly straight out of the mouth of the "Son of God." The world did not end 1800 or 1900 years ago. All that generation passed away without any of the things foretold coming to pass. No amount of prayer brought it about; nor ever so much patience and belief and sober living. The world went on, as usual, indifferent to the spoutings of yet another batch of doomsday prophets with visions of messiahs dancing in their deluded brains. The world, by surviving, makes the above passages contradictions. [top]

------------------------------------------------------

Kaa redzams nekas no shii nav piepildiijies ,pat tas ko pats "dieva" deels personiigi ir soliijis :twisted:

 

 

Secinaajums:

Teisti pashi slikti lasa savus "sveetos" rakstus :mrgreen:

Klerikaalji tomeer ir Stupid grozi kaa gribi.... :mrgreen:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Plumbum, nevajag bāzt visu vienā maisā.

 

 

Vieni miiti nomaina citus miitus - taa arii visa atskjiriiba -visas religjijas ir no viena maisa naakushas (baileem/stulbuma/nezinashanas).

 

Clipboard0132.jpg

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Pag, pag, pag - nafig tur kaut ko urbt? Nafig 10 kodolgalviņas? Ja tas daikts ir ~300m diametrā, vai tad viena pati kodolgalviņa (mūsdienīgā izmērā) viņu nepārvērtīs tvaikos dažās sekundes daļās?

Link to comment
Share on other sites

patiesība vai meli, bet vienalga šādi raksti brīžiem liek aizdomāties par nākotni ... tā vai tā ja ne šamais astroīds tad cits vai ww3 ... kāpēc tas liek aizdomāties? ok, neuztraucos jau par sevi - tā vai tā nenodzīvošu tik ilgi, bet jāuztraucas jau par mazajiem, kas piedzīvos tos laikus...

 

vilx, taisnība un ja labi trāpītu tad visas atliekas sadegtu turpat atmosfērā , bet tu jau nezini kas i ast. centrā - varbūt nežēlīgais swina klucis :D :D

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Tvaikaa nepaarveertiis, toties sashkjelt vareetu gan, attieciigi buutu nevis viens liels trieciens, bet gan vairaaki mazi, taatad jaapadomaa, kas izdeviigaak, viens megacunami vai vairaaki mazaaki.

PS. Uz taa Apofisa, lai paarvareetu vinja gravitaacijas lauku, ir nepiecieshami 0.52 km/h - taatad pat raapot pa vinju taa iisti nevar un aktiivs simtkaajis arii aizies orbiitaa. :D

Link to comment
Share on other sites

Aber rekas Wikipēdijā rakstīts:

 

History of impact estimates:

..

# Nico Marquardt, a 13-year-old from Germany, produced a new collision estimate of 1 in 450 in April 2008. He took into consideration the possibility of Apophis running into one or more of the geosynchronous satellites orbiting Earth during its flyby on April 13, 2029. This estimate was reported as being accepted as valid by the ESA and NASA.[20][21] However, an ESA spokesman stated that Marquardt's estimate is incorrect.[22] According to NASA, the angle of Apophis's approach to the Earth's equator means the asteroid will not travel through the belt of current equatorial geosynchronous satellites, so no such collision could occur, although no mention is made of satellites in a polar orbit, or any proposed future launches.[23]

# On April 16, 2008, NASA News Release 08-103 reaffirmed that its estimation of a 1/45,000 chance of impact in 2036 remains valid. This communique, from Dwayne Brown at NASA headquarters, states that NASA has not been in correspondence with any German student.

 

Un šeku avots.

Labots - Zwobot
Link to comment
Share on other sites

Zinot, ka 4 numeroloģijā ir nelabs cipars, tad tajā datumā 100% nekas labs nav gaidāms.

 

šitā ciparu būšana ir baigā...Man nosacīta paziņa ņemās ar numeroloģiju....Tādas lietas piestāstīja :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

"Verily I say unto you, There be some standing here, which shall not taste of death, till they see the Son of man coming in his kingdom. " -- Matthew 16:28

Šo vārdu piepildījums ir iekš Lūkas 24:51 un Apustuļu darbos 1:9 (Brīdis, kad Jēzu redzēja uzņemot debesīs)

"Verily I say unto you, This generation shall not pass away, till all be fulfilled. Heaven and earth shall pass away: but my words shall not pass away. " -- Luke 21:32-33

Latviešu valodā "generation" vietā ir "cilts". KJV tulkojumā ir piezīme "or race".

"And that, knowing the time, that now it is high time to awake out of sleep: for now is our salvation nearer than when we believed. The night is far spent, the day is at hand: let us therefore cast off the works of darkness, and let us put on the armour of light." -- Romans 13:11-12

 

"Be ye also patient; establish your hearts: for the coming of the Lord draweth nigh." -- James 5:8

 

"Little children, it is the last time: and as ye have heard that antichrist shall come, even now are there many antichrists; whereby we know that it is the last time." -- 1 John 2:18

 

"But the end of all things is at hand: be ye therefore sober, and watch unto prayer." -- 1 Peter 4:7

 

Kaa redzams nekas no shii nav piepildiijies ,pat tas ko pats "dieva" deels personiigi ir soliijis :twisted:

 

Marka 13

30 Patiesi Es jums saku: šī cilts nezudīs, tiekāms viss tas nebūs noticis.

31 Debess un zeme zudīs, bet Mani vārdi nezudīs.

32 Bet par to dienu vai stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā vien Tēvs.

33 Pielūkojiet, esiet modrīgi, jo jūs nezināt, kad tas laiks ir.

34 Tas ir, kā kad kāds cilvēks aizceļodams atstāja savu namu un deva saviem kalpiem visu varu, ikkatram savu darbu, un pavēlēja durvju sargam būt nomodā.

35 Tad nu esiet nomodā! Jo jūs nezināt, kad nama kungs nāk, vai vakarā, vai nakts vidū, vai gaiļos, vai no rīta agri,

36 ka tas, piepeši nākdams, jūs neatrod guļam.

37 Bet ko Es jums saku, to Es saku visiem. Esiet nomodā!"

 

Redzi, Jēzus saka esiet nomodā. Tie ir bijuši nomodā. Kādēļ gan mums "būt nomodā"? Lasi 34 pantu.

Mēs katrs piedzīvojam vienu pasaules galu.

Link to comment
Share on other sites

Generation ir Cilts ?

 

Generation ir Paaudze!

Njaa ,Stulbumam patiesi nav gala....

Karteejais pieraadijums teistu idiotismam.

normal-d-g1.jpg

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

plumbum piever paaksti! Tas ir tapat ka pateikt ka visi bembisti ir ideoti un visi kam patik roza krasa ir idioti! Katram savs, cienisim sevi un ctus.

Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

tas ir tavas domas un tev uz to ir tiesibas, bet tev nav tiesibas saukt par ideotiem tos kam ir citas domas. Tad jau visi reperi ir idioti, visi metalisti ari, gospelu dziedataji vispar pratu izkukojusi un klasisko muziku vispar tik labs cilvēki klausas. Ari tie kas balsoja par jauno laiku ir idioti un tie kas par TP balsoja ir stulbi. Tu viens pats tikai zelta gabalins :D

Es piemeram ticu spageti monstram, ari laikam esmu idejoc.

aa un mate tereze un princese diana ari tadas losenes vien bija

 

011_pics.jpg

Labots - Čabulis
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

A man ir tiesības saukt par idiotu to, kas vārda "idiots" vietā raksta "ideots"? ;-)

Link to comment
Share on other sites

tas ir tavas domas un tev uz to ir tiesibas, bet tev nav tiesibas saukt par ideotiem tos kam ir citas domas. Tad jau visi reperi ir idioti, visi metalisti ari, gospelu dziedataji vispar pratu izkukojusi un klasisko muziku vispar tik labs cilvēki klausas. Ari tie kas balsoja par jauno laiku ir idioti un tie kas par TP balsoja ir stulbi. Tu viens pats tikai zelta gabalins :D

Es piemeram ticu spageti monstram, ari laikam esmu idejoc.

aa un mate tereze un princese diana ari tadas losenes vien bija

 

Man vairaakus gadus bija tas "gods" stradaat kopaa ar teistiem - es tikai izdariiju secinajumu.

evolu.jpg

 

Diana bija parasta normaala sieviete,ko gan par Terezi pateikt nevar(kaa par visiem kas dzivo celibaataa).

 

Cilveeks kas klanaas priekshaa izfantazeetaam (ljoti sen un ne tik sen ) "dieviibaam" ir Alternatiivi Apdavinaats(Ja nu vards idiots kaadu aizskar).

 

 

Ps.Esmu sidraba gabalins :mrgreen:

 

Clipboard01-4.jpg

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

skaidrs ar tevi - tumsonis vulgaris kas par gramatu spriez pec vaka. Ar labu nakti, lai caureja nepiemetas :D

P.S. es esmu kristaltirs ka dimanta olina! :D

Link to comment
Share on other sites

skaidrs ar tevi - tumsonis vulgaris kas par gramatu spriez pec vaka. Ar labu nakti, lai caureja nepiemetas :D

 

Es to "gramatu" esmu arii izlasijis ja kas.

 

Hitlera "Main Kampf" salidzinot ar vinju ir humanisma iemiesojums.

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

man tak vienalga 8)

Principaa, man arii pofig :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

aggressive.gif

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

tad jau 100% Latviju pazudis :cry: :cry:

A man ari vienalga kad asteroids man tuvosies paradishu pliku pakalu :D

Labots - janis
Link to comment
Share on other sites

Interesantāk jau ir ar tiem asteroīdiem, par kuru eksistenci astronomi nezina, teorētiski jau Zeme var sadurties arī ar tādu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

320m diametrs ieejot zemes atmosfera samejais degt saks ka janos parcepts shasliks+ tas video kur simulacija vini to bumbu vareja vel leialaku uztaisit un pateikt ka tur ir 320m ta bumba simulacija ap 20000m ir radiusa ja ne mazaka un kad saks vins degt musu orbita ta bumba diezko liela vairs nebus

Labots - Lampa
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...