Jump to content

Wi-Fi signāla pastiprināšana


BEAT
 Share

Recommended Posts

uzliekot spēcīgāku ārējo USB uztvērēju, bet tas ir gana bezjēdzīgs pasākums. Vari meiģināt sarunāt, lai WiFi uzliek niknāku antenu, saki, ka pats nopirksi.

Link to comment
Share on other sites

man tieshi taapat :-D :-D - biblene paari celjam un signals knapi lidz pagalmam :D:D

nu es doaamju apvienot wi-fi ruteri ar kawkadu tur parabolisko antenu.... ka jus domajat - kawkas varetu sanakt??

Link to comment
Share on other sites

:shock: - es ar' tikai tagad cenu ieraudzīju.

 

Autoram - Linksys WRT54GL + RG8 kabelis ar "N-Male" un "TNC-Male for RG8 crimp" konektoriem + manis norādītā antena, derēs taviem mērķiem, tikai neaizraujies ar kabeļa garumu.

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

Uztaisi pats antenu - man sanāca ap 15Ls (dārgākais ir metāls un vads+štekeri),

 

point-to-point pat 2 KM velk (no VEF tilta redz zemkopības ministrijas WiFi - ātrums sūdīgs 10kbps).

 

http://helix.remco.tk/

 

Laiku tas prasa (salikšana) ap 2 stundām.

 

---

Pieliku vēl vienu attachmentu ar labu (relatīvi lētu risinājumu) eksperimentam.

post-69382-1208347471_thumb.jpg

Labots - Uwix
Link to comment
Share on other sites

:mrgreen: Uwix, beidzot es ar' to brīnumu ieraudzīju, tikai manuprāt Latvijā varētu būt problēmas ar šitādas formas sieta atrašanu.
Link to comment
Share on other sites

versatile

no savas pieredzes varu teikt, ka labi signalu uztver Microtika antenas - pasham kojas staav, uz kaut kada sparklan access pointa, kjeru tiiklu ar 70% signalu no tam pasham kojam - laptops to nekjer vispar, vai ja kjer, tad nekustigi viena poza jasezh.

a vot pret sparklana access pointu gan ir pretenzijas...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja Biblene ir paari ielai, tad kaada vella peec jaaliek shaadu monstru,t.i, parabolu.

 

Iesaku vienkaarshi http://www.wifinet.lv/veikals/ to gatavo 2,4 Ghz aartelpu komplektu. Maksaa tik pat kaa taa parabola, zato ar visu bezvadu ruuteri iekshaa. 15 dbi antenas pastiprinaajums ar esosho 100 mW Airlive devici tev pilniigi pietiks. Straadaa rezhiimaa WISP, tobish buusi kaa viens radio klients, bet apakshaa vareesi karinaat PC cik gribi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mēs atslēgsim jebkuru aizdomīgu pieslēgumu, varat necensties un netērēt naudiņu. Nav vērts lieki tērēties. Bibliotēku pieslēgums nav nekāds komerciāls pasākums.

MAGICs

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
viesturs0711
Mēs atslēgsim jebkuru aizdomīgu pieslēgumu, varat necensties un netērēt naudiņu. Nav vērts lieki tērēties. Bibliotēku pieslēgums nav nekāds komerciāls pasākums.

MAGICs

 

un kaa ta magic's tu atsleegsi? nav probleemu piekonekteeties pa jaunam, 3 teeva deels ir bezmaksas interneta piesleegums, briivi lietojams. taa kaa ņemu lietoju un vai es vainiigs ka mana ieriice dod taalaak? tad jau jaapazemina WI-FI signaals.

 

un veel ja atsleegsi tad suudzeešos ka konkreetajaa biblioteekaa nevar lietot internetu, un tad jau bibliotekaaram probleemas buus.

 

taa kaa lietojam un miers maajaas!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...