Jump to content

Lattelekom.


r1lex
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir problēmas ar LTK internetu.

Problēma sekojoša, internets ik pa brīdim vienkārši izslēdzas.

Itkā restartētu modemu, bet, protams, es to nedaru.

Tā internets pazūd kādas 30-90 sekundēm, tad atkal ieslēdzas....

Pēdējā laikā ir tā, ka internets izslēdzas regulāri, bet kad zvaniju LTK, tad viņi man saka, ka atbrauks "meistars" un salabos, nu labi, atbrauc, bet pasaka, ka viss kārtībā, saka ja neiet, tad vainīgs ir dators utt.

Tātad viss notiek tā : man ir LTK nets, modems, ruuteris, 2 datori.

Rūtera vaina tā nav, jo ja saslēdz "pa taisno" - tas pats.

Nezinu kā lai pierāda, ka kaut kas nav kārtībā!

 

Varbūt, kāds ar pieredzi šajās lietās var padalīties.... ? :-D

Link to comment
Share on other sites

Nomaini Modēmu un problēmas atrisināsies. Ja īrē, tad pasaki uzreiz, ka modēms beigts un viss. Atbrauks un nomainīs.

Link to comment
Share on other sites

Njā, pirmstam bija tas pats, es nedaudz fiziski sabojāju iepriekšējo modemu :D

Tad zvanīju, teicu ka modems neiet.

Atbrauca, nomainīja un atkal tas pats, nu nezinu, varbūt sagadīšanās, bet šaubos

Ā , un es to darīju, jo viņi teica, ka modemam viss kārtībā, bet es zināju ka tā nav....

Labots - r1lex
Link to comment
Share on other sites

Nu nāksies otro reiz maksāt, ja pašam tik daudz sajēgas nav, ka nav ko krāmēties gar modēmiem un rūteriem. Pieskrūvē to pie sienas vai noliec tādā vietā kur viņš negūs traumas un dzīvo mierīgs.

Link to comment
Share on other sites

Es jau ar sadziivoju liidz tas saaka notikt katru minuuti, piemeram, tagad es uzspiezhu "pievienot atbildi"

lapu ver vaļā ~1 minūti.

Link to comment
Share on other sites

A tu izsleedz visas torrentu un dc++ kachalkas un meegjini veelreiz.

Ja taadus nelieto ne uz viena no abiem kompjiem, tad padomaa par to, ka arii tiikla karte var buut defektiiva.

Link to comment
Share on other sites

Itkā restartētu modemu, bet, protams, es to nedaru

izskatās ka zems barošanās spriegums. 220(237)V vietā kādi 190V. Paņem testeri un pamēri.

Link to comment
Share on other sites

Es kāds elektriķis, šaubos vai problēmas ar elektrību.

Dators nerestartējas pats no sevis :)

Abi uz vienas fāzes, pārslodze nav.

Link to comment
Share on other sites

Man arī aizdomas metās uz elektrības trūkuma tanī fāzē. Pašam arī šitā bija ziemas laikā. Atradu vienu no trim fāzēm, kurai bija mazāks noslogojums un problēmas beidzās.

Link to comment
Share on other sites

datora barošanās bloks ir impulsnieks kurš var strādāt pat no 110V tīkla sprieguma, savukārt modēma barošanās bloks ir parasts transformators no 220 (vai pat 237) volti uz 12. Un ja modēmam nokrīt barošanās spriegums zem kritiskā, tas vienkārši restartējās. Kā tavā gadījumā.

 

P.S vari ticēt, mana pieredze ar DSL modēmiem ir daži tūkstoši reižu lielāka par tavējo (man tā ir ikdiena).

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka esi šajā forumā, bet problēma nav tur....

pieslēdzu citur - nekā.

Un es pavēroju to modemu, viņš neizrubas, kad tas notiek pazūd tikai DSL un Internet Diodes.

Power un Ethernet iet.

Link to comment
Share on other sites

1)pēc tava 1.posta var saprast ka jams restartējas, tagad izrādās ka pazūd sinhro... Izskatās pēc līnijas.

2)UPŠi tomēr (vismaz lētie) nav panaceja. Tie draņķi nostrādā kad pazūd spriegums (vai neierakstās saprāta robežās), bet nepalīdz:

a)pie vienk pazemināta sprieguma, piem, 190V

b)pēkšņu sprieguma pīķu gadījumā, piemēram pārspriegums zibeņošanas brīdī

Link to comment
Share on other sites

Nu ta ko man īsti iesākt?

Sprieguma vaina tā nav.

Iegādāties jaunu DSL kabeli?

 

Pašlaik arī ik pa mazam brītiņam izrubās, nervi čupā...

Labots - r1lex
Link to comment
Share on other sites

ja bieži "izrubās", tad OK, piesaki problēmu un ceri ka kad atbrauks meistars, arī "izrubīsies". Sliktāk ja "izrubās" reti, tad meistars atkal paskatīsies, pieslēgs savu laptopu un pateiks ka viss OK un aizbrauks. Viņam nav ne laika ne intereses tupēt stundām un gaidīt kad "izrubīsies"

Link to comment
Share on other sites

Tā es arī iedomājos, bet katru dienu viņš savādāk niķojās.

Šodien katastrofāli katrās 5 minūtēs vismaz vienreiz uzkaras.

Citreiz kādu ~1 H var normāli pastrādāt citreiz vel mazliet ilgāk.

Vispār brīnos, ka neviens nav ieteicis nomainīt provaideri, tas nebūtu iespējams, te nav izvēle.

Lattelekom vai nekas :cry:

Link to comment
Share on other sites

Neesi vienīgais. Man ir līdzīgi. Tikai pie modema pa taisno kompis. Nekādu rūteru.

Un vēl atšķirība - ja nets pazūd, tad pats no sevis neparādās arī pēc vairākām stundām. Palīdz (un ne vienmēr) release/renew.

Pēdējā laikā ir tāds niķis - pazūd svētdienās ap 18.00-20.00. Un nekas nepalīdz. Zvanu, runājos, piedāva meistaru. Protams - pirmdienas rītā viss iet ideāli.

Modemus nomainīja divus. Sākumā bija vecais (ar vienu portu un 3 diodēm), tad uzlika četrportīgo, tagad ir jaunais vienportīgais. Nekas nemainās.

Lielākoties palīdz release/renew. Bet ne vienmēr. Ja pēkšņi nepalīdz - viss - tajā dienā internets nebūs!

Jā, par spriegumu arī bija runa. Mērīju - viss OK. Modems nerestartējas. Pazūd divas pēdējās diodes. Uz kompi nenāk paketes. Kompis, protams, sūta.

Vads no modema uz kompi - vakar uzkniebu jaunus galus. Šodien nav labāk.

 

Vēl pēdējo reizi, kad zvanīju - ierēcu. Kundzīte tajā galā par visām varītēm centās izlikties gudrāka nekā ir. Centās novelt vainu uz tīkla karti. Pateicu, ka man tās ir divas. Tad viņai uzreiz bija skaidrs - tās noteikti konfliktējot savā starpā, lika vienu izņemt. Pateicu, ka abas iebūvētās (tā arī ir). Šī atteicās noticēt. Nevarot tā būt, ka datoram ir divas iebūvētās tīklakartes un izmisīgi centās pierunāt vienu izņemt ārā. :D

 

Jā, un vēl - māja nav liela un ir diezgan veca. Bet ir vēl 2 vai 3 LTC interneta lietotāji - šiem problēmas nav novērotas.

Un viss sākās - tajā pašā nelaimīgajā 26. oktobrī! :)

Labots - Ghost_az
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az:

risinājumu zinu. Tikai šaubos vai "ies cauri". Jāmaina ports DSLAM aparatūrā. Ja tu tā arī pateiksi, tevi pasūtīs (varbūt arī ne...). No kurienes klients kaut ko var zināt par DSLAM aparatūru un tās portiem :mrgreen: Tās dāmas "uz telefona" pašas tādus terminus nezin, tikai tehniskie darbinieki...

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Hmm ar man šitā problēma parādijās aizvakar. Pazūd DSL sinhronizācija un uzreiz atkal savienojas.

 

Vakar no rīta atbrauca montieris nomainīja "veco" modemu (ar vienu portu) pret jauno (ar četriem portiem).

It kā visu dienu bija daudz maz normāli, bet vakarā atkal sāka gļukot. Ik pa brīžam pazūd DSL sinhronizācija un tad uzreiz atkal savienojas. Tomēr traucē normāli darboties.

Sāku domāt, ka kāds intensīvi bombardē manu IP adresi, bet rūtera log failā neko pārāk sliktu neredzu.

Pa 5-10 sec kāds paskanē portus :)

Pamainīju rūterī MAC adresi , dabūju jaunu IP. Nekas nemainījās.

Noņemot vadu uz rūteri- tāpat pa brīžam pazūd DSL.

Kad normāli darbojas ātrums ar speedtest.lv ir 4.60Mbit/s (ir MK2).

Paklausīju Lapais - nomērīju spriegumu (uzliku multimetru lai fiksē min spriegumu tīklā) zemāk par 224.2V nenokrītas.

 

Jautājums Lapais:

Man spliteris stāv koridorā (tur arī telefons pieslēgts), modems istabā savienots ar apmēram 20m garu vadu.

Vai šis garais vads var ko ietekmēt. Vai labāk, ka no splitera uz modemu ir īsāks vads?

Link to comment
Share on other sites

Fils:

Izskatās pēc problēmas ar līniju. Montieris nomainīja modēmu lai demonstrētu ka kaut kas tiek darīts problēmas novēršanas labā. Nekas, vismaz tagad zinam ka modēma vaina nav. Vēl vairāk, praksē pierādījies ka vienportīgie (Speedstream4100, 5100) ir labāki uz problemātiskām līnijām.

Un nav nekādas starpības vai vads no splitera uz modēmu ir 0,5m vai 50m. Varbūt ja sāk teorizēt, tad pie šī vada garuma simtos metru vaaaaarbūuuuuut var rasties kādi trokšņi, kuri traucē modēmam un kurus labāk nogriezt ar splitera palīdzību...

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Sveiks! Man bija tieshi taapat, es nomainiju filtru un tagad, jau kaadu pusgadu nav chakareejies! Takaa pameklee, varbuut, vainu filtraa.

Link to comment
Share on other sites

lai izslēgtu filtru no aizdomās turamo saraksta, pietiek to noņemt un vadus savienot pa tiešo: Līnija <-> Modēms. Telefonu vēlams nepievienot, uz testa laiku jāiztiek bez tā. (telefons traucēs modēmam)

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

jā populara problema diemzel izskatas ,man ari ir taspats tikai ne tik bieži bet tapat pazudu un atkal parādas internets tas ir katru dienu ļoti tas besī ja serveri kāda geimu spēlē un viss apstajas. ko tad galu galā jādara?????

 

P.S ari internets majas komplekts 3 nu tas profesionalais.....

Labots - raivix2006
Link to comment
Share on other sites

Ok šodien pamēģināšu pieslēgt bez filtra.

 

P.s. Filtru gad nomainīja kopā ar modemu :( , bet nu pamēģināšu kā tagad izskatīsies.

Kad montieris bija pie manis, viņš zvanīja uz centrāli , lai nomēra līniju. It kā esot bijuši labi parametri.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Jaa, man arii liidziiga probleema, tiesa, DSLAMaa ports bija daljeeji miris, man upload negaaja augstaak par 120 kbit, tagad peec porta nomainjas palika aatraaks un daudz stabilaaks, bet tik un taa ik pa reizei ir taa, ka nets iebremzee, prikols ta veel taads, ka pingi nepazuud, p2p iet, tekoshaas sesijas nenoraujas, podaa aiziet tikai SYN pieprasiijumi uz 80 portu. Aptuveni 30 sekunzju laika atkal viss paliek labi. Vai pie gadiena teljukomaa nav transparentais proxy uzlikts?

Link to comment
Share on other sites

Jes, nēsmu vienīgais :D:) Man tieši tāda pati problēma ;) Teica ka iespējams līnija vainīga, veca utt.. nevarot pavilkt slodzi.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tāda pat problēma BIJA, kad, vairāk kā gadu atpakaļ, no pilsētas interneta pārgāju uz MK2.

Atrisinājās pati no sevis, kad pagājušā gada novembrī/decembrī pārgāju uz MK3. Kurjers atveda jauno pašinstalācijas komplektu, pakalpojums vēl nebija pieslēgts, bet jauno modēmu jau uzliku.

 

Kopš tā vakara i-netu baudu kā normāls cilvēks (pārtraukumi ir bijuši 2-3 reizes).

 

Tikai ir vēl viena lieta- nezinu, kurā brīdī tas notika, bet nesen pamanīju, ka vecās, sarūsējušās LTC metāla kastes vietā pie mājas sienas, tagad ir smuka, maza, balta kastīte (pēdējo reizi uzmanību tai biju pievērsis rudenī).

Link to comment
Share on other sites

Šodien kā par spīti viss atkal strādāja normāli :)

Saslēdzu atpakaļ modemu un telefonu caur spliteri - arī strādā stabili. Tā jau labi , bet nu nav skaidrības kur tomēr bija problēma.

Vairāk jau sāk izskatīties uz līniju.

Cerēsim', ka darbosies - savādāk atkal jāzvana uz LT...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vispār tagad saliku pa taisno bez splitera un viss iet.

A bet splitteri pakratot, tas sāk grabēt.

Tas ir normāli, ka spitteris grab?

Link to comment
Share on other sites

Orion7

Nu ja daudz kratīsi, tad ne tikai splitteris sāks grabēt... :-D

Bet nu vispār nekam grabošam tur iekšā nevajadzētu būt. Acīmredzot iekšā ir atskrūvējusies kāda skrūve, vai kaut kas nolūzis. Splitteris būs jāapmaina pret jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, vainīgs ir splitteris, bija uzspradzis viens kondensators pie DSL izejas...

Viss kulē, tikai jātiek pie splittera.

A kāds zin kur dabūt spilteri?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

nezinu vai man tas verkis saucas modems, vai ka savadak, bet tikls pazud, kad ierubiju torrentus. aizieju ieskedu/izsledzu to kasti un atkal strada kadas 5min. kur problema? kaste vai kompi? lidz sodienai nekad nekas tadsnebja noverojams... ceru uz svetkiem nepalikshu bez tikla :/

Link to comment
Share on other sites

vismaz pacel savu ... un aizej izlasi kas uz taas kastes rakstiits, ko tu paarstartee...

kaadas lampinjas deg / nedeg / raustaas, kas nets nestraadaa un kad nets straadaa

papingo kaut ko kad nets straadaa un nestraadaa...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...