Jump to content

Hokejs! :)


Prime
 Share

Recommended Posts

blin tadi hokejisti visi! apstāsti te i trenerusd i speletajus 100% lielaka dale na uz slidam ir stavejusi kur nu vel ripu dzenajusi! pasi tadu turniru fiziski nemaz neizutretu fiziski galus atdotu sez tik pie kopja un stāsti! un katru sezonu mainit treneri ari ir kaut kads marazms! :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • edw

    14

  • AcId

    26

  • Dupsis

    13

  • Prime

    39

Top Posters In This Topic

Sanchus

Šis [Raksta autors augšā] laikam piemirsis gramatiku. Nesapratu rakstīto. Mēģini vēlreiz. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Nepaveicās šogad - gan jau kādu citu gadu.. Neciešu kad peļi bezd... Sports ir sports, un ja to sāk uztvert kā kaut ko personisku, tad ir ellē ratā... Un pirms kādu no hoejistiem nolikt, vajag padomāt: a ja nu es/tu/viņš/-a būtu taja vietā?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Krievija - Somija

2 - 0

peec otraa puslaika

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Njā...Krievi nomazgāja somus 4:0...Jācer, ka finālā tiks no otra pusfināla CAN....Fināls solās būt interesants!!

Link to comment
Share on other sites

Viescha

Es jau nu uzskatu, ka Kanāda lauzīs bēdīgo tradīciju un paņems zeltu savās mājās.

 

Vispār kas vēl zina, kas ar Krieviju būtu bijis, ja Vašingtona neizlidotu Stenlija kausa pirmajā kārtā papildlaikā un izlasei nepiebrauktu klāt viss desants ar Ovečkinu priekšgalā. Ar to nu jamiem naturāli paveicās.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko drīz sākas legrande finale Kanāda vs Krievija.

 

Kādas prognozes?

 

Man jau liekas ka krievi iemasēs Kanādu.

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas ka krievi iemasēs Kanādu.

 

Fināls būs ievērības cienīgs...Ceru uz kanādiešu uzvaru! 8-)

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Man liekas: 2-1 Kanādas labā....

Kaut pats vēlos, lai Krievija vinnē!

Link to comment
Share on other sites

0-1 Krieviem, applausi skaisti vaarti

 

1-1njama še ņem vārtu 9

Link to comment
Share on other sites

uh 1.periods bija nikns,pat ļoti nikns

 

Nu jau 3-2

 

veiksmīgi atleca

 

4-2 Kanādai, Heatly meistar stiķis

Link to comment
Share on other sites

4:3...RUS iemeta...paliek interesanti.....līdz trešās trešdaļas beigām 10 min :roll:

Link to comment
Share on other sites

jācer ka spēle beigsies ar bullīšiem :)

Link to comment
Share on other sites

malinens2

4:4!!!! izskataas, ka beigas buus interesantas 8-)

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Nu mljin, es ir beigts :mrgreen: Fināla cienīga spēle!!! Kovaļčuks tagadinjās būs Krievijas nacinālais varonis, ja protams krievi paņems zeltu...NU bet izskatās, ka tā visa padarīšana aizies līdz bullīšiem un tur var viss kaut kas notikt!

Link to comment
Share on other sites

Esmu noskatijies PČ finālu :D tiesa pēdējas 4 sec no pamatlaika :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jā pašu galvenos vārtus iekš PČ redzēju... preiks, ka Kreivi uzvarēja... Kanādieši pārāk lepni bija...

Link to comment
Share on other sites

100debija

Lia nomierinās beidzot tie kanādieši, krievi bija pelnījuši

Link to comment
Share on other sites

Lia nomierinās beidzot tie kanādieši, krievi bija pelnījuši

 

 

Piekritu!

Link to comment
Share on other sites

O jā....Kovaļčuku uz rokām tagad Krievijā nēsās! Bet enīvej pelnījuši viņi bija zeltu!

 

Domāju, ka Riks Nešs jūtās pašlaik vienkārši pzdc :-(

Link to comment
Share on other sites

mjaa Kovalchuks izliidzinaaja rezuultaatu, un overtimaa iemeta shaibu un atnesa krievijai uzvaru, skaisti,jo skaisti. viss labaakais man patika ka peec iemestiem vaartiem emocijas un emocijas valdija, kovalchuks pat saaka raudaat aizlaimes. :D

 

Shodien Krievi celjaas ar baigo pohu, vai arii officiaala briivdiena :D

Link to comment
Share on other sites

Lai arī nav siltu jūtu pret krieviem, tomēr sports paliek sports, kurā uzvar labākais un veiksmīgākais. Pirmos 2 periodus labāk, skaistāk un ātrāk spēlēja CAN, viņiem arī iekrita labas haļavas. CAN parādīja arī spožu komandas spēli - viens kļūdās :D , to pielabo cits un gala rezultātā vārti. Savukārt RUS spēja savākties un noturēt spēli līdz galam. Nenoliedzami, arī RUS bija pietiekami liela haļava.

 

Spēle - fināla cienīga. Skatītāji to bija pelnījuši, CAN gan nē - viņiem viss turnīrs bija labi nospēlēts (ja neskaita finālu).

Link to comment
Share on other sites

es jau pirmiit teicu ka man chujs ir par to ka Krievi izgremos Kanaadu izraadiijaas pareiz

Link to comment
Share on other sites

100debija

....viņiem viss turnīrs bija labi nospēlēts (ja neskaita finālu).

 

Ko dod viss turnīrs , ja zaud finālā. Abasa komandas labi spēlēja turnīrā, vienīgais krievi divas reizes pagarinājumos uzvarēja atšķirībā no Kanādas, kas visus sakapāja neatstājot nevienam šansus. Kādam taču beigās tāpat vajadzēja uzvarēt, beidzot krieviem paveicās un viņi uzvarēja.

Link to comment
Share on other sites

nu jaa 15 gadus netika pie zelta un beidzot vinjiem tas izdevaas

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...