Jump to content

vai uz parakstaa redzamas komplektaacija, norm straadaas 8800gts?


kx
 Share

Recommended Posts

taatad ja kaads zin kaadu barokli kaa min ir nepiecieshams shai vga?

Un vai paareejaas komponentes ir pietiekamaa liimeni.

gribu UT3, HL2 un veel sho to parambaat!

Link to comment
Share on other sites

ar ramu vareetu buut par maz, man taa liekas

Labots - Tmag336
Link to comment
Share on other sites

8800gts buus okey, cpu varetu buut bik jaudigaks, bet OC ari derees. vai tik nebutu labak izveleties 8800Gt...

Link to comment
Share on other sites

taatad vieniigais ka rams vareetu buut par iisu.

Link to comment
Share on other sites

ja vista staav virsuu un taisies ko jaudiigu speelet tad ar gigu par iisu... (man xp un spelem giga sak pietrukties)

Link to comment
Share on other sites

a baroklis nav piemineets kaads tev ir, 8800gts vajag ko jaudiigu...

Link to comment
Share on other sites

baroklis man FSP 250W.

nu jaa RAM chista pa iisu, bremzeejaas ielaades, un baigi swapo, bet nu viss shancee.

man taa kaste driiz nenosvils(es domaaju barokli[ vinjam max load 250W])?

 

CS:Source tag iet uz 150fps(strestestaa)

Labots - kx
Link to comment
Share on other sites

gribi teikt ka tev sistema ir GF8800 un baroklis 250W????

jaaa, un straadaa, pie tam veel 2 HDD.

Packard bell IMEDIA J2489

 

 

P.S. kaads nezin pa cik vareetu paardot gadu lietoto Asus GF7500LE 64MB

Labots - kx
Link to comment
Share on other sites

Nu FSP jau nav sūda barokļi, bet ka 250W-nieks to pavelk, jādomā ka tev ir paveicies, vai tomēr cita jauda tam baroklim... pat nezinu ko lai saka, priecājies!

Link to comment
Share on other sites

P.S. kaads nezin pa cik vareetu paardot gadu lietoto Asus GF7500LE 64MB

sheit nav ista vieta kur tadu pardot, megjini ss.lv iesmeret kadam...

Link to comment
Share on other sites

nopeerc normaalu barokli!

vai nu kautkaadu fsp 500W, pienjemsim blue storm II, vai arii ieksh memo.lv OCZ 600w baroklis maksaa tikai 42 Ls!

 

piepērc ramu, tie tak lēti tagad!

 

un uzdzen proci bišku!

 

tas būs labākais ko no tavas kārbas var izspiest!

 

kartes cena aprobežojās ar kādu ceineri, ne vairāk! karti iesaku pataupīt ja nu tava 8800 aiziet pie tēviem dēļ neadekvātā barokļa :D bet esi reālists, tev baigi vajag iet un kādam iesmērēt to 7500 nekam nederīgo karti?

 

:: gfx: nVidia GeForce 8800 GTS (1440x900x16bit 60Hz)

 

kāpēc tikai uz 16 bitiem un tikai uz 60Hz?

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

sheit nav ista vieta kur tadu pardot, megjini ss.lv iesmeret kadam...

es vinju lv nepaardoshu vienkārši gribu zinaat cik taada maksaa.

 

nopeerc normaalu barokli!

vai nu kautkaadu fsp 500W, pienjemsim blue storm II, vai arii ieksh memo.lv OCZ 600w baroklis maksaa tikai 42 Ls!

 

piepērc ramu, tie tak lēti tagad!

 

un uzdzen proci bišku!

 

tas būs labākais ko no tavas kārbas var izspiest!

 

kartes cena aprobežojās ar kādu ceineri, ne vairāk! karti iesaku pataupīt ja nu tava 8800 aiziet pie tēviem dēļ neadekvātā barokļa :D bet esi reālists, tev baigi vajag iet un kādam iesmērēt to 7500 nekam nederīgo karti?

 

:: gfx: nVidia GeForce 8800 GTS (1440x900x16bit 60Hz)

 

kāpēc tikai uz 16 bitiem un tikai uz 60Hz?

tos 16 bit aimirsu nomainiit, :(,

nu man taa karte izmaksaaja 110 eiro :)

ram nopirkshu tas toch jo tas apmeeram kaadu 13 eiro :)

Link to comment
Share on other sites

cik sen to karti pirki? :D

shon atveda, tag jau kadas 6h juuzoju.

Link to comment
Share on other sites

Rams par mazu un monitoram 60Hz nomaini vismaz uz 70 citaadi acis izspraags tev...

LCD man :D

Link to comment
Share on other sites

Neklausies muļķības !!!

 

nopeerc normaalu barokli!

vai nu kautkaadu fsp 500W, pienjemsim blue storm II, vai arii ieksh memo.lv OCZ 600w baroklis maksaa tikai 42 Ls!

 

Kam tev cits baroklis, ja ar esošo viss strādā??? Nu 250w es nekad neieteiktu pirkt šādai sistēmai, bet ja strādā.... Ja nu sākās gļuki - kompis sāk kārties, restartēties, neslēgties iegšā - tad gan jāmaina baroklis.

 

 

piepērc ramu, tie tak lēti tagad!

 

Jā - ram tev pamaz - iesaku piepirkt klāt.

 

un uzdzen proci bišku!

 

Bet šo gan nevajag darīt! Nevienā nopietnā resursā neiesaka uzdzīt procesorus vai sistēmas. Jo tie daži procenti ātrdarbības pieauguma praktiski nav jūtami nekur. Bet ar lielu varbūtību var ciest sistēmas stabilitāte (sākties nesaprotami gļuki) un ilgmūžība - procis vienkārši nodeg.... Un viņam atsaka garantiju, jo uzdzīšana ir eksploatācijas noteikumu pārkāpums.

Link to comment
Share on other sites

Kam tev cits baroklis, ja ar esošo viss strādā??? Nu 250w es nekad neieteiktu pirkt šādai sistēmai, bet ja strādā.... Ja nu sākās gļuki - kompis sāk kārties, restartēties, neslēgties iegšā - tad gan jāmaina baroklis.

A ja tas crapyshit bez aizsardzības aiziet pie sirmā onkuļa un paķer vēl kādu komponenti uz ekskursiju??...ko tad tu dziedāsi?....

Bet šo gan nevajag darīt! Nevienā nopietnā resursā neiesaka uzdzīt procesorus vai sistēmas. Jo tie daži procenti ātrdarbības pieauguma praktiski nav jūtami nekur. Bet ar lielu varbūtību var ciest sistēmas stabilitāte (sākties nesaprotami gļuki) un ilgmūžība - procis vienkārši nodeg.... Un viņam atsaka garantiju, jo uzdzīšana ir eksploatācijas noteikumu pārkāpums.

Klau, tu maz esi sēdējis pie C2D kastes, nu nevajag d***t, ja nav sajēga...

Link to comment
Share on other sites

A ja tas crapyshit bez aizsardzības aiziet pie sirmā onkuļa un paķer vēl kādu komponenti uz ekskursiju??...ko tad tu dziedāsi?....

 

Klau, tu maz esi sēdējis pie C2D kastes, nu nevajag d***t, ja nav sajēga...

 

Esmu pietiekami daudzus barokļus tai skaitā nodegušus turējis rokās. Vienīgiem, kuriem pie nodegšanas bija niķis nodedzināt pārējo sistēmu bija Linkword Linksys (ja pareizi atceros). Tas bija kādi gadi 5 - 6 atpakļ. Viņiem bija kaut kāds izstrādes gļuks. Un kā tas atklājās, mainījām viņus visos PC pēc garantijas. Pēc tam neesmu redzējis nevienu sistēmu, kur baroklis būtu nokāvis ko vēl. (Kaut arī 100% tādu iespēju izslēgt nevar, arī ar dārgu barkoli :twisted: )

 

Un par OverCloking - labi - nestrīdēšos... palasi ārzemju forumus.... Ja dēl praktiski nejūtama ātrdarbības pieauguma esi ar mieru upurēt sistēmas ilgmūžību un stabilitāti...

Link to comment
Share on other sites

 

Un par OverCloking - labi - nestrīdēšos... palasi ārzemju forumus.... Ja dēl praktiski nejūtama ātrdarbības pieauguma esi ar mieru upurēt sistēmas ilgmūžību un stabilitāti...

 

nu nu kkā šaubas māc, ka tikai daž procentiir no OC, bet skatoties cik ļoti OC taisa, ja uzdzen par 0,2 GHz, tad tiešām performances pieaugums ir daži %, bet, ja OC par 0,5 vai vairāk, tad jābūt vairāk toč. Turklāt vēl RAM frekvence klokojas līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...