Jump to content

Lūdzu palīdziet ar dziesmu


Trenz
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem Būtas iedzīvotājiem, šajā svētdienas vakarā :)

 

Šodien no rīta ap 6:30 braucot uz Rīgu, klausoties radio SWH atskanēja kāda patīkama dziesma, bet problēma ir tāda, ka nav nekāda sajēga kā varētu grupu saukt, vai dziesmu. Pēc valodas cik nopratu, tad tā ir franču valodas dziesma, un par cik franču valoda nav no manām stiprākajām pusēm, nezinu vai pat varēšu uzrakstīt dziesmas frāzes pareizi.

 

Tā, kā jau minēju dziesma manliekas, ka ir franču, un dziesma velk vairāk taka uz roka pusi, par cik biju šo dziesmu dzirdējis agrāk, tas liek noprast, ka dziesma varētu būt kāda no 90'to dziesmām. Populārākās dziesmas frāzes bija:"San bland nova". Kā jau minēju, es šaubos, ka preizi uzrakstīju, jo google neko neatrada, bet vismaz manas ausis šādus vārdus sadzirdēja. Tad dziesmā kad noskan šī - San bland nova frāze, pēctam seko tjipa ū burtu skaņas, kā piem. - ūūūūūūū.

 

Kopumā šīs dziesmas populārākā frāze bija - San bland nova, ūūūūūūūū, *klusums*, San bland nova, ūūūūūūū.

 

Frāze "San Bland nova" tika izteikta taka pa zilbēm ar nelielām pauzēm, bet ritmiskā mūzikā - San..... bland...... nova, ūūūūūūū

 

Heh, itkā tagad kad pats izlasīju gandrīz līks paliku no teksta :D. Bet ja kādam ir maz kāda mazākā sajēga, kas tā varētu būt par dziesmu, būtu ļoti, ļoti pateicīgs.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Mjā, būtu zinājis ātrāk... :(

 

Nu ko, tad ir jāiet uz kādu naģu ēdāju mūzikas forumu, un jāļauj lai jamie mani tur izsmej, mhm....

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Tā ir dziesma no Afric Simone repertuāra , 70-to gadu beigas...bet tiešu nosaukumu nepateikšu, patreiz meklēju netā, bet neko sakarīgu nevaru atrast...maz informācijas par šo izpildītāju

Link to comment
Share on other sites

70'to ? wow ! Huh, nemaz nebūtu zinājis, pēc mūzikas stila nopratu, ka ir kāda no 90'tajiem.

 

Nu liels paldies tev elton, mēģināšu ko sameklēt.

 

 

EDIT: Mjā viņa dziesmas ir labas, bet manliekas, ka nav īstais, jo tikai varu atrast 2 dziesmas - Ramaya un Haffanana, un neviena nav tā īstā. Vienkārši, ja jau dziesma ir tikusi līdz Radio, tad viņai savā laikā bija jābūt pietiekami populārai, lai vismaz kautkur youtub'ā, vai kautkur citur inetā būtu, nu hvz, jāturpina meklēt...

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgākās muļķības par Afric Simone.

Tā dziesma, manuprāt, saucas The Frog Song.

Link to comment
Share on other sites

Yahoo ! Maize, paldies ! :)

 

Mjā, točna būšu kļūdijies, ka tā bija 90'to gadu dziesma.

 

Lai nu kā maizei Lāčplēša ordenis, un pārējiem pa žetonam, liels paldies :)

 

Varasam šo pavedienu slēgt.

Link to comment
Share on other sites

Postal, jā nosaukums ir savādāks, bet dziesmā pa vidu ir kautkas līdzīgs "San bland nova, va va va va va, ūūūūūū, san bland nova".

 

Un par 70'jiem, es reizēm sāku vainot savus vecākus, ka nepiedzīvoju 70'tos kautkur Amerikā, vai Anglijā tīņu gados, mhm, vot tie būtu bijuši laiki. :)

Link to comment
Share on other sites

es ar tieshi gribeeju taisiit Topiku par dziesmu..

varbuut kaads zin raidiijuma Nekā Personīga paaris sizetos atskanosho dziesmu, ar svilposhanu?

paldies!

Link to comment
Share on other sites

GLamer, es zinu ko tu domā, man dziesmas vārds ir uz mēles bet ārā nenāk, mhm.

 

 

Runājot par "San blend nova" :), laikam pa SWH būšu dzirdējis kādu Cover versiju - līdzīgu šim -

, tāpēc arī izklausijās, ka no 90'tajiem izkāpusi.
Link to comment
Share on other sites

Pilnībā nezinu ko teikt. Ir zināma tā dziesma, melodija galvā ir, bet kā pati dziesma saucas, nu nenāk ārā. Nedaudz japārsvēpē cietā mūzikas folderis.

Link to comment
Share on other sites

Moš domāji

icon_cust_djparty.gif

GLamer, es zinu ko tu domā, man dziesmas vārds ir uz mēles bet ārā nenāk, mhm.

Runājot par "San blend nova" :), laikam pa SWH būšu dzirdējis kādu Cover versiju - līdzīgu šim -

, tāpēc arī izklausijās, ka no 90'tajiem izkāpusi.

Labots - drinkits
Link to comment
Share on other sites

drinkits, vo, manliekas, ka šī ir tieši tā kuru dzirdēju ! mhm, baigi labā, šitādu uzlikt kad mašīnā brauc, tad viss garais ceļš liekas jautrāks :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...