Jump to content

Openbox vai Dreambox


Jankins
 Share

Recommended Posts

Sveiki, lasiju visos forumos, bet tā arī atbildi nesaņēmu :?: -- Kas tad ir labāks un lietotājam draudzīgāks Openbox vai Dreambox.

Tagad stāv Sasmungs 270 kam neko nevar izdarīt un domāju veik upgrade šajā jomā.

Tālredzīgā nākotnē skatoties vajadzīgs lai pats varu sabakstīt atslēgas un ja ne kas neiznāk vai arī cenas mainās varētu izmantot arī šāri. Kādas ir Jūsu domas ko man izvēlēties.

Nepieciešams Discavery un Sīčiem kādas normālas multenes

Varbūt ir pilnīgi kādi citi alternatīvi ražojumi.... ?

Link to comment
Share on other sites

Ja Discovery un sīčiem multenes, tad domāju NTV Plus pakete no 36 grādu Eutelsata būs pareizā izvēle! Daudziem kanāliem var pārslēgt valodas no krievu/angļu utt. Tam nepieciešama šāre, kuru var izmantot ar jau minēto Openbox vai Dreambox. Tikai, lai Openbox darbotos un tātad lietotu šāri - vajadzēs turēt ieslēgtu datoru. Ir iespēja iegādāties LanCoBox (iespējams kļūdījos nosaukumā, bet kas tml. bija), kuru pieslēdzot Openboxim - tam nevajadzēs turēt datoru ieslēgtu. Dreambox - dārgāks, taču nekādu problēmu it kā ar šīm tīkla lietām nevajadzētu būt... ;)

Link to comment
Share on other sites

Šis ir mūžīgais jautājums visos sat-forumos :-D no sērijas, kurš bij agrāk vista vai ola :-D

Kas tad ir labāks un lietotājam draudzīgāks Openbox vai Dreambox.

Tagad stāv Sasmungs 270 kam neko nevar izdarīt un domāju veik upgrade šajā jomā.

Tālredzīgā nākotnē skatoties vajadzīgs lai pats varu sabakstīt atslēgas un ja ne kas neiznāk vai arī cenas mainās varētu izmantot arī šāri.

IMHO Nu parastam lietotājam bez pieredzes noteikti draudzīgāks ir Openbox un atslēgas tajā var salikt vienkārši ar pults palīdzību un ir labi noderīgs cilvēkiem kam nav iespējas pieslēgties pie neta, ko nevar teikt par oponentu, jo Dreambox bez neta ir tukša vieta. Protams var izmantot GPRS share, bet tas vairs nav nopietni, + 810 un 820 ir iespēja izmantot Tricolor oficiālas kartes kas izmaksā 24Ls uz gadu. Dreambox-a galvenais trumpis tas ir šāre, iespēja novilkt visus emulatorus un plaginus pa taisno no neta, kas ar Openu nav izdarāms

 

 

Ja dators atrodas citā telpā?

Repsektīvi cik saprotu tad openbox ir jāsavieno ar kabeli, bet man blakus taj vietai kur stāvēs izvēlētais tjuners ir WIfi Routeris ar 4 izejām/ieejām un ar šo http://bp1.blogger.com/_quLBwIslPE0/RxoodP...h/LanComBox.jpg

cik saprotu viņu varētu ieslēgt tīklā?

Var

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Ņem Drīmu vai tā klonu, ala Optibox, Netbox un miers. Nenožēlosi! Maksāsi

s dārgāk vienreiz, taču perspektīvā tas atmaksāsies... Lietoju Drīmu jau trešo gadu un nekādu problēmu (protams, Drīms ir oriģinālais, ne Ķīnas pakaļ(ā)darinājums. :wink:

Labots - satf@ns
Link to comment
Share on other sites

Dream tad sanāk kad velk atslegas automātiski, bet Openam vainu manuāli vai ja saslēdz caur to pāreju viņu var updeitot no PC. Cik bieži mainās tās atslēgas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dream tad sanāk kad velk atslegas automātiski, bet Openam vainu manuāli vai ja saslēdz caur to pāreju viņu var updeitot no PC. Cik bieži mainās tās atslēgas?

 

Drīmā var iešūt softiņu, kas velk automātiski atslēgas no servuka. Atslēgas mainās kā kuram provaiderim: ir kam nedēļām nemainas, bet tie kanāli parasti ir neinteresanti un ir kam mainās ik pēc 8-10 sekundēm (piem., NTV+, SKY-UK, Cyfra+, visiem XXX kanāliem). Te līdz tikai $ārings un ar Drīmu tas notiek ļoti skaisti....

Link to comment
Share on other sites

Dream tad sanāk kad velk atslegas automātiski, bet Openam vainu manuāli vai ja saslēdz caur to pāreju viņu var updeitot no PC. Cik bieži mainās tās atslēgas?

Nē, atslēgas velk automātiski tikai ar šāri uz ko tie aparāti ir abi spējīgi. Bet pie uzlauztajiem kanāliem strādā emulatori kas pieveido atslēgas caur AU kātas ir ar TPS vai Free-XTV, vai arī izmanto jau esošās atslēgas kas atrodas emulātorā teiksim kā tas ir ar Biss kanālam TET vai STV

Link to comment
Share on other sites

Ņem Drīmu vai tā klonu, ala Optibox, Netbox un miers. Nenožēlosi! Maksāsi

s dārgāk vienreiz, taču perspektīvā tas atmaksāsies... Lietoju Drīmu jau trešo gadu un nekādu problēmu (protams, Drīms ir oriģinālais, ne Ķīnas pakaļ(ā)darinājums. :wink:

Ka tu zini kad tev ir originalais drims.Kas ir rakstits uz ieejas modula karbas (tur kur skruve kabeli no lnb),apskaties cauri ventilacijas ribam.

Link to comment
Share on other sites

www.dream.altmaster.net, www.allrussian.de par dreamu un openbox.ua openiem

To pa 55Ls vajag baigi pētīt lai neuzrautos uz krutku, tagad Openus vajag ņemt tikai ar melnajām(jaunajām) priekšām 800 gan es neņemtu,ja nu jūs dzīvīte piespiež un būs jāskatās ar Oriģinālajām kartēm un tad lai redzētu legāli, bet lēti krievus, tad būs jāliek Tricolors, un tad bez 810 vai 820 neiztikt. ar 500S Dreamiem ar jābūt uzmanīgiem-krutkas no vienas vietas, pārsvarā ķīnu tirgo

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Nu cik var malt vienu un to pasu :evil:

 

 

Ka tu zini kad tev ir originalais drims.Kas ir rakstits uz ieejas modula karbas (tur kur skruve kabeli no lnb),apskaties cauri ventilacijas ribam.

Man ir oriģināls, jau sen esmu pārliecinājies par to. Un vēl: ņemot vērā kā es esmu "mocījis" savu mīluli, tad Ķīnas brīnums jau noteikti sen būtu atdevis galus, bet šis strādā :mrgreen:

 

Par to malšanu: ja cilvēkam joprojām vēl ir jautājumi par izvēli, acīmredzot tādā gadījumā nepieciešams malt vēl un vēl... :twisted: Loģiski....

Link to comment
Share on other sites

Man ir oriģināls, jau sen esmu pārliecinājies par to. Un vēl: ņemot vērā kā es esmu "mocījis" savu mīluli, tad Ķīnas brīnums jau noteikti sen būtu atdevis galus, bet šis strādā :mrgreen:

ieliec softu 4.30 ko viņš teiks :?:

Link to comment
Share on other sites

Kas ir rakstits uz ieejas modula karbas :?:

PHILIPS. Uz pamatplates: DreamMultimedia 2004.rev.

 

ieliec softu 4.30 ko viņš teiks :?:

 

Jau pāris mēnešus stāv un neko nesaka...

Link to comment
Share on other sites

PHILIPS. Uz pamatplates: DreamMultimedia 2004.rev.

Jau pāris mēnešus stāv un neko nesaka...

Viss štokos tev ir īstais Dreams tikai pavecs ražojums, to pierāda PHILIPS uztvērējs, jaunākiem pēc 2005, gada tiek izmantots Alps tā kā manējam

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir fhilips tad ir originam.Manejiem ari viens ir fhilip bet otr krutka made in china,bet problemu nav.

Link to comment
Share on other sites

Viss štokos tev ir īstais Dreams tikai pavecs ražojums, to pierāda PHILIPS uztvērējs, jaunākiem pēc 2005, gada tiek izmantots Alps tā kā manējam

 

Es jau rakstīju, ka jau apmēram 3 gadus lietoju, tātad - nav jauns..., bet tas nieks, svarīgi, ka dara savu darbu. Un galvenais ir tas, ka labi dara...:)

Link to comment
Share on other sites

Dream --> krutka, kā var atpazīt un kas viņiem ir sliktāks/ labāks?

 

Tev jāpalasa gan šeit, gan krievu saitos kā atšķirt krutku. Es jau augstāk uzrakstīju oriģināla atribūtus. Vienīgi piebildīšu, ka oriģināls Drīms nebūs lēts. Maksās sākot apm.no 150 ls un uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

Uz cenu labak neskatities jo zinu ka krutku ari pa 175 ls tirgo.Ta ka jaskatas kas lacitim vedera.Kinietiem instrukcijas gramata ir printeta slikta kvalitate.

Link to comment
Share on other sites

Nē, atslēgas velk automātiski tikai ar šāri uz ko tie aparāti ir abi spējīgi. Bet pie uzlauztajiem kanāliem strādā emulatori kas pieveido atslēgas caur AU kātas ir ar TPS vai Free-XTV, vai arī izmanto jau esošās atslēgas kas atrodas emulātorā teiksim kā tas ir ar Biss kanālam TET vai STV

Drīmam tāpat var iebarot atslēgas no kompja, kuras var būt novilktas pa netu un atnestas fleškā. Ja iet AU, pietiek to izdarīt 1x un rezultāts būs tāds pats kā Openam. Nedomāju ka dzīt atslēgas ar pulti ir interesanta laika pavadīšana.

Bez tam, pie patreizējā kodēšanas līmeņa, atslēgas strādā aizvien īsāku laiku un bieži vien nākas sēdēt pie melna ekrāna, kamēr ukraiņu programmisti atkal uzlauzīs.

Un vairumu softu Openam tāpat jābaro ar kompi caur RS232. Tas pats vien ir. Tiesa, arī Openam var iebarot šāri.

50/50. Drīms ir dārgāks, taču ērtāks ja ir nets. Opens ir lētāks un vienkāršāks.

 

Jankins:

Normālas multenes un Discovery ir HTB+ pakā. To normāli var redzēt ar šāri.

Ja neskaita Disney Channel kas ir Viasatam. Ja negribas krievus - tad SKY UK no 28.8 Astras ar šāri.

Link to comment
Share on other sites

Ja iet AU, pietiek to izdarīt 1x un rezultāts būs tāds pats kā Openam. Nedomāju ka dzīt atslēgas ar pulti ir interesanta laika pavadīšana.

Bez tam, pie patreizējā kodēšanas līmeņa, atslēgas strādā aizvien īsāku laiku un bieži vien nākas sēdēt pie melna ekrāna, kamēr ukraiņu programmisti atkal uzlauzīs.

Un vairumu softu Openam tāpat jābaro ar kompi caur RS232. Tas pats vien ir. Tiesa, arī Openam var iebarot šāri.

50/50. Drīms ir dārgāks, taču ērtāks ja ir nets. Opens ir lētāks un vienkāršāks.

Labi daļai openu lietotājiem Opens ir pastāvīgi pieslēgts pie compja RS232. Ir programmas, kā OpenComander un Pobedit ar kurām pārsūta jau gatavus f3k failus(atslēgas) f3d (iestatījumus) atslēgu ievadīšana ar pulti nuja to var tā nosaukt tas ir papildus fīča.Teiksim ja tev vajag iedzīt Biss atslēgas tev jāņem Drīms, jāslēdz klāt pie kompja un jāveido vesels penteris lai atvērtu to pašu 1+1int.A Openam atver sadaļu Biss sameklē vajadzīgo atslēgu un aktivizē. Veciem ļaužiem itsevišķi viensētā dzīvojošiem, bet kas grib ko redzēt arī no kodētā sat TV tāds Drīms ir nekam nederīgs/ tāpat ar maniem senčiem ka kas jauns parādās atbraucu pie viņiem ar laptopu ielādē visu ko vajag un lai skatās kino.Tas mums jauniem džekiem kam patīk tehniski paķēpaties un kas sajēdz no datortehnikas viņš ir labs personīgi es pats lietoju abus man ir Drembox S500 un Openbox X810 kuriem ir pieslēgti 3 šķīvji ar 7galvām

Dreams stacionārs vienreiz pusgadā noregulē un skaties, a Opens eksperimentiem

P.S

Par to sēdēšanu pie melnā ekrāna. Ja reiz to kanalu tā nokodēs ka būs jāsēž pie melna ekrāna, tad tici man Dreamam tā bilde nebūs savādāka. Bet ja kautkur ir atslēgas tad redzēsim tāpat

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Drīmam var uzlikt plugin'u un tikai ar apmēram 3 pogu spiedieniem var ielādēt aclēgas no interneta. Parasti tiem kam ir drīms, tiem viņš ir pieslēgts tīklam caur lan portu visu laiku, līdzarto aclēgu ielāde nav problēma.

Un tādā gadijumā ja nokodēs ka būs melns ekrāns, ar drīmu šāri lietot būs ērtāk (nebūs jātur ieslēgts pc, un nebus jāpērk lancombox opena gadijumā). Esu par drīmu.

Link to comment
Share on other sites

Cik saproti, tad principā vairāk vai mazāk abi ir vienādi. Abus var dabūt pie LAN,( openam vajadzīgs vēl tas papildus verķis Rs232 to lan), abus var noorganizēt uz šāri.

 

Vai tad Aigarsclp, ja Opens arī ir visu laiku pieslēgt pie tīkla ar to verķi, un vajadzīga jauna atslēga tas ir daudz sarežītāk?

Link to comment
Share on other sites

Openam softu mainīt iznāk biežāk, nekā atslēgas, jo populārākajām paketēm strādā AU kādu laiku.Lancombox domāts tikai šārei un , ja grib pieslēgt kompi softa vai atslēgu ievadīšanai, vads jāslēdz no kompja COM uz Opena COM.Tas nozīmē, ka jāpārsprauž vads ,cik bieži-aatkarībā , ko grib redzēt.Kad visi populārie provaideri pāries uz Nagra 3, paliks tikai $ārings.Katrā ziņā Drīmveidīgajam tas viss ir vienkāršāk, nekas nav jāpārsprauž.Openam gan ir vieglāk uzlikt/noņemt subtitrus Via*** kanāliem,pietiek ar vienu pogu. Dreamam jāoperē ar Gsub pluginu, lai to izdarītu.Un cena OB + Lancombox sanāk dārgāk kā drīma klonam.

Link to comment
Share on other sites

Šāre eksistē, galvenokārt pateicoties operatoru slinkumam, un tam, ka karšu/tjuneru nomaiņa visiem abonentiem tā iešķiebs operatoram pa kabatu, ka maz neliksies...

Bez tam šārētāju % nav tik liels, lai operatoram būtu jūtami zaudējumi - tjuneris, kurš izmantos ethernetu maksā būtiski vairāk nekā operatora subsidētais tjuneris. Šāres izmantošana prasa tehniskas zināšanas, nošārēt savu karti arī prasa zināšanas, kuras vairumam nav.

Vai tad tehniski ir problēma izveidot tjuneri ar karti, kura tiek apprasīta desmit reizes sekundē?

Nekāds nets, izņemot lokālo, līdzi netiks.

Un vēl piedevām ar mainīgu apprasīšanas biežumu? Teiksim no ētera, kopā ar kontrolinformāciju, nāk informācija par to, cik bieži karte jāaprasa.

Mainās 1x 10 minūtēs. Apprasīšanas biežums variējas no 1x 10 sek līdz 100x 1 sek. Un apprasīšanas biežuma kalkulācijai piedevām tiek izmantots individuālais tjunera ID. Figu nošārēsi. Ar kejiem tas pats.

Pagaidām tādas metodes ieviest ir ļoti dārgi. Taču ar HD ieviešanos, vajag jaunus tjunerus un operatoram līdz ar to ir visas iespējas kaut ko tādu pieviest.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

 

Vai tad tehniski ir problēma izveidot tjuneri ar karti, kura tiek apprasīta desmit reizes sekundē?

Nekāds nets, izņemot lokālo, līdzi netiks.

Vot tur jau tā problēma sākas, jo tad oficiālie tjuneri netiks līdz. viņu predels ir vienu reizi 10sek. Kad NTV+ palaidā vaļā Viacess 2.6 tad ar bija runas, ka šito vairs nevarēs šārēt kā tas bija ar 2.5, tādas runas bija arī ap Irdeto2. Nu tagad iet runas ap mistisko Viacess 3.0 ka tūlītās visi savus drīmus varēs likt pagultēs. Dzīvosim redzēsim. Tāpēc Krievija grib izstumt vienu likumu kas liegs tirgot sat tjūnerus ar atvērto kodu tipa kā Dreambox, Openbox, jo viņi paši saprot kad šāri tik vienkarši apkarot neizdosies, pāris numuru atpakaļ žurnālā "Telesputnik" šī tēma bija apspriesta tāpēc guļam mierīgi mums ir vismaz 5gadi laika

Link to comment
Share on other sites

Vot tur jau tā problēma sākas, jo tad oficiālie tjuneri netiks līdz.

Nerunāju par esošajiem tjuneriem. Domāju jaunos, kurus piedāvā ar HD paketēm, tur parasti arī ir citas kartes. Bez tam, būtu interesanti zināt, cik tad vispār provaideri cīnās ar šārēm?

Man liekas daudzi no viņiem pat nenojauš ka tāda ira. Rosts jau no toč.

Link to comment
Share on other sites

A mans 5 gadus vecais Samsungs DSR 9500 arī rullē,gan ar atslēgām,gan šāri!!! I nemaz nevajag tērēties jaunam tjunerim! I atbalsts netā tam netrūkst!

Link to comment
Share on other sites

A mans 5 gadus vecais Samsungs DSR 9500 arī rullē,gan ar atslēgām,gan šāri!!! I nemaz nevajag tērēties jaunam tjunerim! I atbalsts netā tam netrūkst!

un lielais ventilātors korpusā arī rullē jau piekto gadu...... gaidot pēdejo stundiņu :-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Vai tad tehniski ir problēma izveidot tjuneri ar karti, kura tiek apprasīta desmit reizes sekundē?

 

Nu, neesmu tik gudrs, bet man kaut kā škiet ka var kaut kādu buferi izdomat.

 

Nekāds nets, izņemot lokālo, līdzi netiks.

 

Nekāds netiks galā, pat lokalais.

 

Un vēl piedevām ar mainīgu apprasīšanas biežumu? Teiksim no ētera, kopā ar kontrolinformāciju, nāk informācija par to, cik bieži karte jāaprasa.

Mainās 1x 10 minūtēs. Apprasīšanas biežums variējas no 1x 10 sek līdz 100x 1 sek.

 

Interesanti cik tā karte dzīvo ja viņu tā dručī? Kā zināms pilnīgi visam ir savs mērs un reizes.

Labots - Vidvuts
Link to comment
Share on other sites

Obligāti bija jāpieceļ ,,mironis,,,lai secinātu , ka pa 3 gadiem nekas, par laimi, nav mainījies!!!

Link to comment
Share on other sites

Obligāti bija jāpieceļ ,,mironis,,,lai secinātu , ka pa 3 gadiem nekas, par laimi, nav mainījies!!!

 

 

Kāpēc "mironis"? Man piemēram varbūt tiešām šausmīgi interesē kāpēc nevar samazināt savienojumus, ja tāda iespēja vispār pastāv. Kas attiecās uz secinājumiem, tad to tos var taisīt tikai tad ja ir dota vairāk informācija.

 

Esi saprotošs, cilvēkam vienkārši sagribējās pacelt mironi, lai parādītu savu krutumu :)

 

Nu atbildi ja esi tik kruts. Es prasīju: cik tā karte ilgi dzīvos ja viņu cauru menesi dručis 100 reizes katru sec? Un cik stabili tas izskatīsies? Runa jau gāja ne par mani, bet kartes apprasīšanu...

Labots - Vidvuts
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Šo jautājumu par kartēm vajag uzdot karšu izgatavotājam,varbūt viņiem ir apkopota informācija :blind:

Link to comment
Share on other sites

spameris

Es nepretendēju uz kautkādu taisnību, bet pēc loģikas manuprāt jau nesanāk entos simtus kodus prasīt sekundē. Drīzāk tadjau pieprasījumu skaits varētu būt vienāds ar kanālu skaitu, vai frekvenci, vai vēl mazāk.. moš vairākiem kanāliem vienāda tā atslēga. Pēc loģikas taču visi uztveram vienu un to pašu kodēto signālu konkrētam kanālam, tad jau arī ar vienu un to pašu kartes atslēgu jāvar atkodēt šis signāls. Nu tipa vienreiz nolasa no kartes kompja atmiņā un tad pārsūta klientiem, nevis sūta uz karti katra klienta pieprasījumu. Es te tik spriedelēju, negarantēju ka man taisnība :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...