Jump to content

labs pulkstenu veikals


Cool-Tech
 Share

Recommended Posts

r doma iegadaties rokas pulksteni. cena lidz 30 latiem. gribas tik tiesham labu un kvalitativu, kas izvelk vairak neka paris meneshus(1 gads un uz augshu) butu labi, ja pateiktu kadu veikalu riigaa(patieshaam labu veikalu, kam var uzticeties)

Labots - Cool-Tech
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    16

  • gReenS

    4

  • Cool-Tech

    8

  • Fruzz

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

sorry - par tādu naudu neko labu nevar dabūt - izņemot q&q

pat sūda swatcham pa 3x lielaku cenu ir plastmasas stikls....labi watchi sākas no 3 ciparu skaitļa...

Link to comment
Share on other sites

labi sporta arī maksā dārgi...tā ir...dod draugiem mājienu - lai sametas un uzdāvina dz.dienā :)

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

isteniba pulskteni nevaig nekadas tur asinspsiediena, pulsa utml. galvenais lai normali laiku rada+ir tiri glits un izturigs

Link to comment
Share on other sites

galvenais kas nosaka izturību - korpusa materiāls ( tipa titans vai stainless steel) + stikls (saphire vai kāds tur)

 

Esmu redzējis 6 gadīgu pulksteni, kuram no vecuma viss zelts nolobījies - bet stikls kā jauns - bez mazākā skrāpējuma....swatcham jau pēc gada stiklu var nest mainīt. Labāk ņemt no viendabīga korpusa - bez pārklājuma.

Link to comment
Share on other sites

Pa tādu naude neko īpaši kvalitatīvu nedabūsi ...

 

Paris pulkstenji cenaa lidz 35 ls ...

 

http://www.pulkstenis.lv/product_info.php?...products_id=273

 

http://www.pulkstenis.lv/product_info.php?...products_id=267

 

http://www.pulkstenis.lv/product_info.php?...products_id=398

 

Kā jau redzi visi ir plastmasas crap ... Sakarigakais no shiem ir tas pa 35 ls ....

 

Bet tāds daudzmaz sakarigs pulkstens sākas no latiem 100 ...

Link to comment
Share on other sites

cik zinu - daudziem brendiem iekšas ir vienādas - piem. V8 ir gan swatcham gan tissot ..bet cenas atšķirība ir x3...swatcha ap 90 Ls - tisso - ap 250 :D lielāko cenas pieaugumu sastāda tieši stikls (neskrāpējošais ap 100Ls var maksāt ) un korpusa materiāls ...

Link to comment
Share on other sites

bija jau reiz tēma par pulksteņiem. Tiesa, cenu robeža bija augstāka.

es par tiem pašiem Storm. Negalvoju, ka var kaut ko dabūt par Ls 35, bet firma laba.

Link to comment
Share on other sites

ādas siksniņām ir viens mīnuss - ātri nolietojas ja nēsā ikdienā....

Link to comment
Share on other sites

Vienam patīk māte, citam meita, citam jauna kleita.

Lietoju Casio (pēc te teiktā CRAP) jau 7to gadu. Stikliņš ir nobružājies, bet baterija iet vēl tagad. Iepriekš arī bija Casio, kuram varētu svinēt (apm.) 15to jubileju. Baterija joprojām ir orģinālā. Abi pulksteņi ir no vidēji-lētā gala. Man galvenais, lai var laiku redzēt un datumu.

Link to comment
Share on other sites

es , atkarībā no garīgā lietoju 4-5 watchus ...tā ka zināma pieredze ir : kā teica mans boss - vīrietim jābūt vismaz diviem pulksteņiem....katram ir savi + un mīnusi...

Link to comment
Share on other sites

vot man taa pati shaize, ir palicis viens straadaajoshs pulkstenis, jau kaadus paaris meeneshus ik pa laikam luukoju peec jauna. Peedeejos gadus 3 lietoju tikai vienu nu ljoti uzticamu absoluuti klasisku-apzeltiitu Seiko pulksteni. Vot gribeetu taadu pashu. Bet visur kautkaadi paarstiliigie utt. Klassika arii jau ir sabojaata ar uuberstila elementiem. Taa kaa man shis straadaa jau kopsh ~ 1994.gada (lai gan tajaa laikaa LV skaitiijaas gandriiz no daargaa gala - 300LVL) laikam arii jaanjem vien buus tas pats labais Seiko. Mosh kaadam ir kaads iesakaams veikals Riigaa, kur buutu liela izveele klasiska stila rokaspulkstenjiem, a to visos shitajos mol/alf-veidiigajos izveele diegan pamaza. Itkaa veikalaa "Laiks" uz briiviibas un dzirnavu agraak bija ko izveeleeties, taga kautkaa vairs nav nekaa.

Link to comment
Share on other sites

iemet linku vai bildi - savai klasikai :) Ženēvā gan jau ir...

Link to comment
Share on other sites

*Neņem ar gumijas siksnu - apmēram gada laikā pārlūzīs (3 reiz tā bijis - pietiek - mācība), roka ar nežēlīgi svīst.

*Visi sudrabojumi, kas ir uz plastmasas uznesti (tiem pašiem elektroniskajiem Casio plastmasniekiem, Q&Q un citiem) noberzīsies nost ļoooti ātri - ar piedurkni visus uzrakstiņus noberzīsi un paliks apakšā tāda gluda pelēcīga vai melna plastmasiņa - nu savs stils jau ir, bet es nebūtu sajūsmā par tādu materiāla nenoturību.

 

Faktiski, ja vajag vienkārši ikdienai pulksteni, tad apskaties kaut ko no Casio Classic sērijas ar bleķa korpusu un bleķa siksnu - lēti un klapos godam (30 Ls iekļausies). Ja gribi kaut ko advancētāku, tad jāmet klāt pa kādam ceinerim vai diviem. Ja gribi pat vēl kaut ko advancētāku nāksies kādus 10 ceinerus piesviest klāt.

 

Faktiski dari tā - ej uz ražotāja lapām un apskaties produktus - izvēlies kas patīk (tīri vizuāli)[nu protams zeltu un dārgakmeņus pētīt nebūs jēga, bet tādus kas apmēram var iekļauties saprātīgā cenu robežā], pēc tam kaut vai i-net bodēs novērtē cenas, tad kad kompromis-optimums ir atrasts, staigā pa LV bodēm un meklē rokā konkrēto eksemplāru. Es vismaz tā dariju (nebija viegli atrast konkrēto modeli, kaut arī šis nekas īpašs nebija, toties esmu gandarīts, jo dabuju tieši to ko vēlējos).

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

Mans reviews:

 

1.Pirmais paša nopirktais pulkstenis par summu virs 50 Ls...

Swatch Irony Chrono sērija:

ādas siksna ātri dila un vasarā iesvīst zem viņas :D (var uzlikt ķēdi pa 30 Ls +-)....

stikls neizturīgs..skrāpējas, plaisā

Laiku rāda precīzi.

watch.jpg

No kreisās puses secībā:

2. Swatch chrono...pirkts kā rezerve ārzemēs kamēr pamatpulkstenis bija remontā....meitene šo man atņēma.tāds bling bling watch - ala dimanti ciparnīcā, melns, stilīgs, precīzs..mīnus - skrāpējas stikls.

3. Tissot - dāvana. titāns+saphire stikls. Viss ideāli (iztur īgs zvērā)- tikai tendence skrūvei atspiežoties pret roku lekt ārā...darbnīcā nomainīja tās galvu (no nospiežamas pret ieskrūvējamu). Pats tādu nepirktu cenas dēļ.

 

4. the one. Hohmas pēc i-netā uzsūtīju. Priekš savas cenas labs korpuss - stineless steel+ minerālstikls. Stilīgs. Pēdējā laikā esmu ievērojis ka ķēdes štoki lec arā (savienojuma vietās) nāks iespiest atpakaļ vietā..Favorīts ikdienā.

DSC02365.jpg

Link to comment
Share on other sites

albatross

Viens labs pulksteņu veikals ir (vismaz pirms gada bija) uz Tērbatas ielas gandrīz pie krustojuma ar Lāčplēša ielu. Tajā zem 50LS bija pāris ņemami pulksteņi.

Vēl variants tajā cenu kategorijā ir Baltkrievijas LUCH pulksteņi, padomju laikā bija populāri. Prestiža nekāda, bet kvalitāte, šķiet, tīri OK. Tos atrast var atsevišķās tajās vietās, kur uzraksts Baltkrievijas preces - piem., pretī Dailes teātrim vai t/c Minska.

Link to comment
Share on other sites

iemet linku vai bildi - savai klasikai :) Ženēvā gan jau ir...

vot nevaru atrast preciizi taadu, bet dikti liidziigs shim , tik ar zelta kraaasas ciparniicu.

vot saskatiijos te pulktenjus mekleejot saveejo, viss, riit jaaiet iegaadaat beidzot jauns 8-)

Link to comment
Share on other sites

es gan uz kantainajiem un zeltu nepavelkos :) bet tehniski Seiko ir ok. Ilgspēlējoši. bet cipars arī atbilstošs :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Joprojām kā jauns izskatās vectēva un tēva nēsātais Komandantskie, vienīgi siksniņas tiek mainītas, pats mehānisms zvērā. Prezīcs, plūstošais sekunžnieks, uzvelk reizi 4 dienās. Ir pat nirts ar šo - no problemo. Atļaušos piebilst, ka tieši tāds plkst arī V. Putinam ir :>

ne uz kādiem swatchie`n`shit neskatos.

Link to comment
Share on other sites

nu par komanstāstikijiem ir diezgan pretrunīgas atsauksmes....bet ja strādā - tad labs. Klasika ar vēsturi. Man apniktu tā uzvilkšana....atceros sava pirmā elektronika moodingu - jaucām ārā un zem displeja likām krāsainus papīrus - tipa krāsains ekrāns.Es gan lasīju ka putinam ir kaut kāds ūberdārgais glamūrīgias watch...kurš neatbilstot viņa ienākumiem...bet gan jau jamam simtiem to watchu sadāvināts.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

normāls casio ikdienai (bez pārklājumiem etc) - labāks kā tie blinb bling Tomaso :D IMHO

Link to comment
Share on other sites

tai cenu kategorijā (>30) varu ieteikt casio forester, ja vēl ir. godam nokapoja gadus piecus 27ls vērtais prastums. vēl tagad tikšķ. tik dēļ siksniņu maiņas un lietošanas apstākļiem(darbs tāds) izlūzusi kājiņas vieta.

liēlākai izturētais pārbaudījums - pazušana uz lauka no augusta līdz aprīlim, kad tika veiksmīgi atrasts traktora risē.

pats taisos tuvākajā laikā iegādāt Victorinox Swiss Army Renegade. vienkāršs , ne pārāk dārgs un, galvenais, bez metāla siksniņas.

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

liēlākai izturētais pārbaudījums - pazušana uz lauka no augusta līdz aprīlim, kad tika veiksmīgi atrasts traktora risē.

 

 

 

water resistant 100 vai 200? :D

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Mans reviews:

 

1.Pirmais paša nopirktais pulkstenis par summu virs 50 Ls...

Swatch Irony Chrono sērija:

ādas siksna ātri dila un vasarā iesvīst zem viņas :D (var uzlikt ķēdi pa 30 Ls +-)....

stikls neizturīgs..skrāpējas, plaisā

Laiku rāda precīzi.

http://content5-foto.inbox.lv/albums640439...-2007/watch.jpg

No kreisās puses secībā:

2. Swatch chrono...pirkts kā rezerve ārzemēs kamēr pamatpulkstenis bija remontā....meitene šo man atņēma.tāds bling bling watch - ala dimanti ciparnīcā, melns, stilīgs, precīzs..mīnus - skrāpējas stikls.

3. Tissot - dāvana. titāns+saphire stikls. Viss ideāli (iztur īgs zvērā)- tikai tendence skrūvei atspiežoties pret roku lekt ārā...darbnīcā nomainīja tās galvu (no nospiežamas pret ieskrūvējamu). Pats tādu nepirktu cenas dēļ.

 

4. the one. Hohmas pēc i-netā uzsūtīju. Priekš savas cenas labs korpuss - stineless steel+ minerālstikls. Stilīgs. Pēdējā laikā esmu ievērojis ka ķēdes štoki lec arā (savienojuma vietās) nāks iespiest atpakaļ vietā..Favorīts ikdienā.

http://content5-foto.inbox.lv/albums640439...07/DSC02365.jpg

ja nav noslepums kur pirki to the one un pa cik,jau sen ir iekritis acīs uz tavu avataru paskatoties.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc bildes img tagos liekam? Pēc vārnām esi noilgojies?

da i liec tās vārnas :evil: ,es tik nocitēju,a kas tur ielikās man vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir ļoti ierobežots budžets, bet kaut ko feinu gribās, tad jāpačeko ebay.de piedāvājums. Sākumam gan jābrīdina, ka samērā asiņainas sūtīšanas izmaksas ir pulksteņiem. Meklēt šeit [links ārzemēs].

 

Te ir viens labs lietotu pulksteņu pārdevējs. Pačeko bildes kurš labāk izskatās un mēģini nosolīt. Viss kā pie cilvēkiem - Paypal, sūtīšana uz LVA eur 7.50.

Link to comment
Share on other sites

Kāds paskaidro kā tas ir "100/200 metru izturība"?Tak nejau dziļumā?

 

 

kapec gan ne dziluma? :D

 

ir gan, ka jau adex teica.... :)

Link to comment
Share on other sites

man ir casio waveceptor series pulkstenis. vests no usa. cena bija ap 150Ls strada jau 6 gadus ideaali bez jebkadam problemam, kaa arii ne reizi nav mainiita baterija, un nekas nekavee, laiku raada preciizi. zhel ka vienigi nevar latvijaa laiku sinhronizeet ar sateliitu bet nekas (Latvija neatbalsta to fiichu). stiklins varbut kur kada viegla sviika ir bet to var pamatniit tik grozot pulksteni ta alai saule kautkaa iesoiid, normaali skatoties neko neredz, praktiski nav.

 

patiik tas ka ir gan analogais gan digitalais.

 

esmu loti apmierinaats.

post-58467-1207893558_thumb.png

Labots - gReenS
Link to comment
Share on other sites

Kāds paskaidro kā tas ir "100/200 metru izturība"?Tak nejau dziļumā?

Varbūt ja pa zemi velk? :D

 

 

kapec gan ne dziluma? :D

 

ir gan, ka jau adex teica.... :)

nu man pulkstenim naaca liidzi graamatinja kur noraadiiti tie simboli 50m, 100m ...utt bet tas ir tikai kaa apzimeejums, un tur blakus bija skaidrojums utt, vismaz manaa gramatinjaa nebija rakstiits ka tie tiktieshaam ir metri. un man uz pasha pulkstenja ir raxtiits 5bar ka tur. bet nu var jau buut visaadi, lai gan es ticu tam kas bija pamacibaa raxtiits :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...