Jump to content

*.class (.jar)


SaWI337
 Share

Recommended Posts

Novilku 1 interesantu spēli priekš mobīlā un man vajag izmainīt 1 vērtību .class failā (iekš .jar), bet tur 80%ir kkadi kvadrātiņi un simboli! Kā var to failu dabūt normālā formātā lai viņu varētu salasīt, jo diez vai programmētāji programē no tik sarežģītiem simboliem!

 

ps. Ar ko taisa .jar spēles?

Link to comment
Share on other sites

*.JAR ir Java spēles.

Tev vispirms vajadzēs dekompilēt šo failu.

Tad nāksies meklēt pa source failiem vajadzīgo vietu, kur labot.

Pēc tam vajadzēs visu atkal kompilēt.

 

Visticamāk, ka spēles autors ir arī šai spēles kompilētai versijai izmantojis kaut kādus baitkodu jaucējus (bytcode obfuscator).

 

Ja Tev nav labas zināšanas Java valodā, tad nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

*.JAR failu NEVAJAG dekompilēt bet gan atarhivēt. Iegūsi čupiņu ar *.class failiem. Nu tos gan vajadzēs dekompilēt. Un nemaz tik traki ar tiem baitu fukātoriem :)

 

Ja ir neticība augšminētajam tad: JAR file format on Wkipedia. Lapa za bugrom.

Link to comment
Share on other sites

Par JAR faila atarhivēšanu - tas ir atkarībā no tā, kādu dekompilēšanas softu izmanto.

Es esmu izmantojis softu, kas pašu JAR failu atver vaļā un vajadzīgos failus decompilē.

Nav jāņemās ar papildus atarhivēšanu.

 

Bet savādāk neironam ir taisnība, sākumā vajag atarhivēt failu un tad dekompilēt.

 

Bet no savas pieredzes varu droši teikt, ja tika izmantots obfuscator's, tad fails ir daudz nepārskatāmāks, nekā normāls source fails. Tad jau vairs nepietiek ar es kaut ko māku Javā kodēt, bet gan jābūt labām Javas valodas zināšanām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...