Jump to content

X- Probleema


Guest miliciits
 Share

Recommended Posts

man ir taada Probleema: XP instaleeju jau kuro reizi, un katru reizi, instalaacija nevar nolasiit setupa failus, bet katru reizi citus. Ja arii izdodas ieinstaleet kautkaa, tad var teikt ka pusi no programmaam un speeleem nevar ieinstaleet - Raada visaadus corrupt failus un ko tik veel ne. XP SP2 arii nevar ieinstaleet katru reizi raada citu corrupt faili.

Esmu naacis pie secinaajuma ka kautkas ar HDD nav kaartiibaa, ja jau katru reizi nevar ieinstaleet kautkaadus failus. Kaa man tagad tikt skaidriibaa, un ja ir tie bad sectori, tad kaa vinjus nosleegt vai tml.??

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja jau tu tik gudri te visus maaciiji, tad jau tev jaamaak arii beedas uz HDD atrast un izoleet !!!!!

ps. a nav ienaacis praataa, ka pats install disks cuuciigs?

Link to comment
Share on other sites

Man tas pats ir bijis...

1) Paarbaudi instalaacijas CD

2) probleema var buut ieksh CD lasiitaaja

3) kaut kas ar IDE vadiem...

4) ljoti shaubos vai pie vainas ir HDD...

Link to comment
Share on other sites

_________

Esmu saskāries ar šādu problēmu. Instalācijas disks un CDRoom nebija pie vainas, jo tie tika mainīti. Laikam sanāk, ka cietais. Tas netika mainīts jo vajadzēja WinXP dabūt tieši tanī.

Link to comment
Share on other sites

Un tagad man dumjam cilvēkam kā RAM`s var būt vainīgs pie šitāda gļuka??? CD Rom, HDD, instalācijas disks... bet RAM?!? biki simptomi citādāki ne?

varjaubūt ka es maz un dums... bet kautkas nelīmējas kopā.. Lieku 78% uz instalācijas disku un atlikušais iekš HDD un visa pārējā icon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest cekamens

nesu domaajis un arii deel taa ka sodien pirmdiena negribas domaat kapeec tiesi atmina bet vienreiz darbaa bij gadiijums ka atnes klients datoru karoties un kas tur par lietaam nu taa ka kompis bija bijis domeenaa visi dati staveeja uz servera bija doma atri parinteleet bet samais glukoja nelasiija failus un neinsteleejas arii kaadu laiku cakareejos domaaju instal cd vainiigs to apmainiiju apmainiju arii CD-ROM pret DVD utt utt liidz gaaja garaam koleegis un saaka ko mulkojies tur vainiiga atmina tiesaam nomainiiju atminu un viss kedaa.

 

laigan kad instelle tad praktiski vis tie faili tev skrien caur atminu tipa tur kaadu briidi uzkavejas ne taa

Link to comment
Share on other sites

varu iedot beigtu ramu 256MB 133Mhz un vari instaleet kaut vai 100 reizes un gljuks buus katru reizi citaa vietaa ;))

Link to comment
Share on other sites

Nūū oki. Tāteikt būsim zināt. ;) Thnx pa info...

Nu bet tik un tā palieku šai gadienā pie CD instalācijas diska vainas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest miliciits

drunk_lizard, nee instalaacijas nav beigtas, man ir 2xp cd un divi setupi nopuusti uz cietaa, kurus es palaishu caur winnt. Un neviens no vinjiem korekti neieinstaleejas, ta kaa nebrauc virsuu...

Link to comment
Share on other sites

Guest miliciits

Eu , blje toshna laikam rams, jo man ir 2x pa 256, un to otru nesen nopirku, un tad laikam arii gljuki saakaas, labi ka neaizmirsu paprasiit muuzha garantiju :) A kaa lai vinjiem tagad veikalaa ieskaidro ka shameejais chupaa?? kautkaadus testus pieraadit vai ko? un ja es tagad to pirmo izvaakshu aaraa, tad jau instalaacija aizies ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest miliciits

Vobshem riit gaazeeshu uz Siguldu, ( nu ja tas jau bija taads leetais veikalinsh) un taisiishu haiju. Bet nu taksh veel Kingston iedeva :))

Link to comment
Share on other sites

Guest cekamens

megaubersuperdupercoolais specs = cekamens

 

ps. notestee to otru atminu ar kauckaadu memmtest kaucvai

Link to comment
Share on other sites

Man vienreiz bija līdzīga padarīšana. Nevarēju uzinstalēt krāsaino ģļuku (XP) OS. Instalācijas brīdī ik pa laikam rādīja, ka trūkst kautkādu failu. Vaina bija tāda, ka es instalēju no CD, kurš nebija bootabls. Instalācijas disku pārrastīju, kā bootablu un vairs nebija tādu problēmu. Bet var jau būt arī kāda no iepriekš minētajām vainām...

Link to comment
Share on other sites

Guncha nu gan dajosh...

Ja tev nebija bootabls kaa tu tiki liidz instalam ?! ar disketi ?

 

Bootabls ir tikai priekshtam lai vareetu no vinja palaisties,

Nu es izsleedzu shaadu varbuutiibu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Mezavecis

Ja tādi simptomi, kad nelasās faili un katru reizi citi, instalējot MS Office (2000, XP, ...), tad CD iekārta gļukaina. Vairākiem kompjiem ar lētajiem rakstekļiem reizes bijusi tāda problēma. Jānomaina CD iekārta un viss rullē.

 

Uz Windows nav pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

viss jau butu suuds.. tachu dazhi gudriishi spiez ESC un instalee tik taalaak.. pohui ka dalja OS failu nav nokopeejushies.. Un tad briinaaas.. kaadas X pec neiet tas tas tas...

99% ka pie vainas CD.

vainu plaacenis shtruntiigs vainu laseklis gavno

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
viss jau butu suuds.. tachu dazhi gudriishi spiez ESC un instalee tik taalaak.. pohui ka dalja OS failu nav nokopeejushies.. Un tad briinaaas.. kaadas X pec neiet tas tas tas...

99% ka pie vainas CD.

vainu plaacenis shtruntiigs vainu laseklis gavno

 

Protams, dunduku daudz un OS "instalētāju-expertu" saviesušies daudz, kas, piemēram, 3 reizes instalē pēc kārtas pa jaunu pēc sassera apciemojuma vai instalierē nost progas ar DEL pogu, un kādas tik gudrības vēl neizdomā. Tomēr jāpievērš uzmanība tam, kad faili nekopējas katru reizi pilnīgi citi, tad tomēr sliecās vairāk uz CD iekārtas vainu, plāceņa defekts arī nav izslēgts. Ja būtu CD diska vaina, tad process apstājas 1 vietā un pie noteikta faila, jo nav novērots ka uz tā paša CD iekārtas beikc disks vienreiz lasās, citreiz ne.

Link to comment
Share on other sites

Dabuut jaunu instalcaacijas CD ir vienkaarshaak.

:O)

Taapec parasti to dara vispirms.

Ir vesala chupa laseklji kuri jebko lasa slikti.

Pasham liidz vienmeer ir vairaaki XP install cd.

Link to comment
Share on other sites

Un tagad man dumjam cilvēkam kā RAM`s var būt vainīgs pie šitāda gļuka??? CD Rom' date=' HDD, instalācijas disks... bet RAM?!? biki simptomi citādāki ne?

varjaubūt ka es maz un dums... bet kautkas nelīmējas kopā.. Lieku 78% uz instalācijas disku un atlikušais iekš HDD un visa pārējā [img']http://www.unlock.lv/forum/images/smiles/icon_question.gif[/img]

 

Var buut vainiigs RAM's. Veel nesen ar tieshi shaadiem simptoniem vienu kompi mocijaam. Bija viens veel krutaaks. Kaa uzinstalee win xp tas uzreiz bija win clasic style. Un XP style nevareeeja vispaar uzlikt. Izraadijaas ka gljuks bija maates platee :) Ja tev staav 2 moduli ra RAM iznem vienu un palaid kompi. Ja viens atrodi kaadu citu RAM ar ko palaist sisteemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ruukjis

Nu es shoreiz pievienojos pulcinjam, kas saka ka RAMS vainiigs, jo arii paaris reizes esmu saskaaries ar tjipa taadu probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Tas var buut gan rams gan pamatplate gan cdroms gan pats disks.. tachu visbiezhaak ir viens no peedeejiem 2viem.

tad parasti pamatplate un beigbeigas atminja.

Man taada statistika :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest Juno

Nomaini tomeer vispirms IDE kabeli. To izdariit ir visleetaak/vienkaarsaak, un tas mazais suudins speej genereet lielas nepatiksanas, ja ir bojaats.

Link to comment
Share on other sites

Eu ' date=' blje toshna laikam rams, jo man ir 2x pa 256, un to otru nesen nopirku, un tad laikam arii gljuki saakaas, labi ka neaizmirsu paprasiit muuzha garantiju :) A kaa lai vinjiem tagad veikalaa ieskaidro ka shameejais chupaa?? kautkaadus testus pieraadit vai ko? un ja es tagad to pirmo izvaakshu aaraa, tad jau instalaacija aizies ne?[/quote']

 

Uzliec biosā augstākos taimingus. Ja nepalīdz, tad starp ramiem pilnīgi nav saderības. Varbūt tie ir paredzēti dažādam frekvencēm?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...