Jump to content

Probleema ar ATI


Prime
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati bootieshi.

 

 

ir luuk taads hlams iegaadaats kaa ATI HD 2400Pro AGP

 

Probleemas izklāsts:

 

Viss strādā ideāli līdz brīdim, kad sāku spēlēt WOW (World of Warcraft).

Spēlējot jau iepriekš minēto spēli. Spēle uzkarās tikai vienā vietā. Tā vieta būtu jaunā instance sunwell blā blā blā kaut kāda tur, a pārējā spēles vietas iet bez problēmām. Tikai pēc 2.4 pacha iznākšanas sāka notika tādi gļuki, kā monis izrubās, tb ieiet sleep mode. Kompis nokaras un tikai restarts palīdz.

 

Problēmas risinājums,kas nepalīdzēja.

 

 

Domāju ka VGA problēma ar driveriem, novilku ver.7.7 nepalīdz gribēju 7.8 driverus uzlikt nevaru. not suported ne OS ne VGA. opaa What a f***, novilku jaunaaku softu ati catalyst, uzinstelēju atkal driverus novilku,domāju mošs palīdzēs, sekoja kārtējais aplauziens.

Nu tā paliku ārkārtīgi nikns( nācās iet pakaļ cigām un Bauskas aliņam, domāju palīdzēs, H**)

Uznāca efrikas stunda, roll back drivers-> restart->original drivers, atkal H**.

Nobesījos pateicu, Krievu mātē visu ko domāju par to kasti un aizgāju gulēt.

 

 

Problēmas risinājuma ieteikumi???

Tvaika ielu neieteikt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man ir divi jautājumi tu mēģināji jaunākos 8.3 draiverus un vai tu spēlē oriģinālajā wow serverī? Uz privātajiem serveriem netadi vien gļuki ir redzēti, ja tas ir privātais serveris tad 90% ka tā ir servera vaina.

Link to comment
Share on other sites

Viss strādā ideāli līdz brīdim, kad sāku spēlēt WOW (World of Warcraft).

Spēlējot jau iepriekš minēto spēli. Spēle uzkarās tikai vienā vietā. Tā vieta būtu jaunā instance sunwell blā blā blā kaut kāda tur, a pārējā spēles vietas iet bez problēmām. Tikai pēc 2.4 pacha iznākšanas sāka notika tādi gļuki, kā monis izrubās, tb ieiet sleep mode. Kompis nokaras un tikai restarts palīdz.

 

:mrgreen: man ar bij lidziig(gan uz ptr) kad uz to salu peledeja pa 100-200 cilvekiem reizee un pc karas ik pec 2 min. varbut vienkarshi realms parapdzivots un karaas aukshaa no liela plejeru skaita ;P(ja problema ir tikai ar wow var meginat parintelet sho).

 

edit:

ja spele uz nelegalaa tad taa ir servera vaina(pierktitu tam tur uz augshu^) :|

Labots - Sephy
Link to comment
Share on other sites

http://www.omegadrivers.net/

Domāju, ka tālāk savai kartei un operētājsistēmai atbilstošo draiveri atradīsi pats.

 

Īpaši no parastiem draiveriem neatšķiras, kā nekā uz tiem arī ir bāzēts omega. Jamie izlabo dažādas draiveru kļūdas, pārsvarā tieši dažādus grafiskos gļukus. Ir cilvēki, kuri izjūt labāku performanci, bet vai tā tiešām ir, nezinu.

Labots - voltrix
Link to comment
Share on other sites

Internal version un driver suite version nav gluži vien un taspats, tas ko to lieto ir catalist suite 7.7 jaunākais ir 8.3 dabūt var no manis dotā linka.

Labots - Stat1CX
Link to comment
Share on other sites

Mļin es tev saku ka es vinjus nevaru uzlikt,jo pie setup raada ka NOT SUPPORTED ne OS, ne VGA

Link to comment
Share on other sites

Es saprortu ka tu nevari uzlikt, es piekasos par to ka tu saki ka 8.391 ir 8.2 tas ir 7.7 nevis 8.2 :) Kāda tieši karte tev ir PCI-E vai AGP un kāda os win XP 32 bit?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man ir ATI HD 2400Pro AGP un WinXP Pro 32bit

 

Pamēģināšu paskaidrot vēlreiz.

Man tagad stāv display drivers version 7.7

Un Catalyst control center 8.2

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, tad uzreiz tā vajadzēja teikt ka control center 8.2 un display driver 7.7 nevis putrot galvu ar internal version. Vari pamēģināt omega draiverus, varbūt līdzēs. Novilkt var šeit: http://www.omegadrivers.net/ati_winxp.php

Tikai pirms instalēt omega atinstalē visu kas ir no pašreizējiem ATI draiveriem.

Labots - Stat1CX
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Thx

 

Pēc darba meģināšu, centīšos,cīnīšos,lai džedajs un svētā pupiņa stāv klāt man.

tobiš roll back draivers

Catalyst control center atstaat ja?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Nē, pilnīgi visu kas ir no vecajiem draiveriem pirms likt omega ir jāatinstalē. Ej iekš control panel>add or remove programs un no turienes dzēs ārā visu kas ir saistīts ar ATI, pēctam taisi restart un tikai tad liec omega.

Labots - Stat1CX
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Visu nafig aaraa

un liekam augshaa omega.

Tas vienalga no kura providera velkam nost?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, visu nafig ārā, uz visiem tiem provaideriem faili ir vieni un tie paši.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Skaidrs.

P.s ko labāk omegu vai original ATI jaunos driverus>?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Ja nesanāk uzlikt oriģinālos vai arī nelīdz viņi un pc joprojām uzkarās tad liec omega.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

To voltrix

Mļā šodien tizla diena, pirmdiena kā nekā.

Vēl stress,ka kaut ko varu sap*st.

 

 

 

 

To Stat1CX

 

Labi roll back un add & remove visus driverus ar ati produktiem.

Likshu uz reiz nevis,kas ir uz diska,bet kas no ati home page novilktus un pašhus jaunākos

vai arii labāk nosākuma,kas ir uz diska un tad pashus jaunākos?

P.s.Stat1CX, kad static-X buus jauns albūms?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Loģiski ka uzreiz pašus jaunākos. Nekādu roolback nevajag taisīt uzreiz ej ieks add romove programs un likvidē visu kas saistīts ar ATI.

P.S par albūmu nezinu gan kad būs :D

Labots - Stat1CX
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs

P.s. došu ziņu kā viss sanāca

 

 

Nekas nepaliidzeeja :(

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Iespējams ka pie tā ka nevar uzlikt tos draiverus ir vainīgi slikti mātesplates čipseta draiveri. Pasaki kāda tev mātespalte, sameklēšu jaunākos čipseta draiverus priekš viņas.

P.S WoW supports visticamāk pateiks lai no sākuma uzisntalē jaunākos draiverus.

Labots - Stat1CX
Link to comment
Share on other sites

vairaak info vari pamekleet ieks www.radeon.ru. Ir dzirdeetu gluki, ar ati karteem un nforce2 chipsetiem. It kaa taadaa gadiijumaa jaaregistreejas ati maajas lapaa un tad arii attieciigi var ieguut papildus fixus gluku noveersanai.

Link to comment
Share on other sites

wow supports tieshaa taa arii pateica ka lai update drivers un viss buus bumbaas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...