Jump to content

garshs VGA vads


Andis-x
 Share

Recommended Posts

Ir vajadzība pēc gara VGA kabeļa, un domaju, ka varērtu to laist pa LAN`a vadu, izņemot ārā liekos vadus, pēc šādas shēmas. varbūt kāds ko tādu ir darījis un var patiekt, vai strādās. Ir divi varianti:

post-68394-1207561142_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

itkā vjag 15-20m, bet tad laikam tā ideja jāatmet

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu eksperimentējis ar LAN a vadu, bet esmu rokās turējis ~20m garu VGA kabeli, kur katra dzīsla ir ekranizēta un tas strādāja.

Link to comment
Share on other sites

Man pašam mājās ir apmēram 15 m garš VGA vads. Pa lēto konstruēts.

Tiesa gan netiek izmantots LAN vads bet gan 3 gab 70 omu tv antenas kabeļi priekš krāsu signāliem un telefona vads (4 dzīslu) priekš sinhronimpulsiem.

Bildes kvalitāte ideāla. Tikai vads tāds paresns sanācis....

 

Galīgi pa lēto var arī LAN kabeli izmanto. Ir mēģināts, tomēr tad uz bildes gļuķi drusciņ ir.

Link to comment
Share on other sites

man arī interesētu kurus VGA pinus var ņemt laukā vai arī salaist uz viena kanāla piemēram krāsu GRND var salaist viena GRND

ideja tāda lai nebūtu jāpērk dārgs vads bet parasts LAN'a vads un galos VGA štekeri

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Eh jūs...Diez kādēļ monitora vadi iekšā ir ekranēti? Tāpat vien smukumam?

 

Neekranēta vai sūdīgi ekranēta vada gadījumā attēls būs kakains, radīsies ēnas. Šitais tika novērots saliekot virknē vairākus monitora vada pagarinātājus.

Link to comment
Share on other sites

nu jā ekranēti ir bet varbūt ir ekranēti lan kabeļi kur katra dzīsla ir ekranētā

bet ja nav tad var aptīt ar foliju jo parasti ekrānējošias materiāls ir k-kas ļoti īdzīgs bet tas būtu skats pār rubli (ej ko es vispār runāju )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...