Jump to content

Local Area Connection konfigurācija


Rakars
 Share

Recommended Posts

Kur varētu būt problēma, ja ir viss pareizi aizpildīts Internet Protocol (TCP/IP) Properties logos, taču rāda šādi

 

P.S. PC jauns ar visu win.

post-66414-1207168536_thumb.jpg

Labots - Rakars
Link to comment
Share on other sites

parādi snepšotu ar Properties !

 

Līdzi kā šeit tikai tukš ir pēdējais lauciņš ar Alternate DNS server (es tikai par Internet Protocol (TCP/IP) Properties logu)

Link to comment
Share on other sites

IP statiska vai dinamiska? Nav pie MAC piesieta?

 

Nezinu ar ko viņas atšķiras, bet ir proxy. Par MAC Tev varētu būt taisnība, to es nemāku ievadīt :!: Ja pateiktu kā tad varētu būt uzvara.

Link to comment
Share on other sites

Obtain IP address automatically vai Use the following IP address?

 

Use the following IP address , jo jāievada visi parametri.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Skaidrs. Tad ievadi tos parametrus (ko iedeva provaiders). Ja neiet - zvans provaideram, ja IP piesaistīta pie MAC, zvans atrisinās problēmu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es aizpildīju tikai Local Area Connection un IE Internet option. Bet zinu, kad nāca slēgt netu pirms vairākiem gadiem, tad šamie rakās caur RUN.

 

Ja pareizi saprotu tad Mac adresi arī tur raksta :?: :!:

Labots - Rakars
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Local Area Connection > General Properties > Internet Protocol(TCP/IP) > Properties > Un aizpildi visus 5 laukus.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tev vair nets neiet? Nopirki jaunu kompi? Ievadiji vecā kompja IP un tik un tā neiet? Tad jāzvana provaiderim un jāsaka ka tev jauns kompis. Viņi pie sevīm ierakstīs tavu jauno MAC adresi (tev pat nebūs jānosauc tā), tādejādi tavu kompi atļaus ielaist netā. MAC adrese ir tipa ka IMEI mobilajam.

 

Nu vienkaršak vairs nevarēju.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā pilnīgi pareizi pateici! Bet vēlos noskaidrot, vai to MAC nevar kā ievadīt?

Labots - Rakars
Link to comment
Share on other sites

Nu varbūt viņi pa to pašu maksu atļaus lietot divus kompjus.

Man Balticom, pateicu ka uzradies darba notebook, pierubija arī to.

Vecajam kompim gadijuma nav divas tīklenes?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

kas tur daudz ko štukot.ja provaideris tev piesaista netu tīkla kartes MAC adresei tad nets tev ies tikai ar konkrēto tīkla karti.ja karte nav integrētā vari pārspraust citā kompī.ja gribi lietot jaunu kompi vai jaunu tīkla karti tad jāzvana šiem ka tev ir cita MAC.

Link to comment
Share on other sites

Es ar savu dīzeli izmantoju SMAC programmu, lai tiktu pie jaunas MAC adreses un IP ja ir vajadzība. Itkā tā programma piedāvā arī manuāli ievadīt sev vajadzīgo MAC adresi. Varbūt ir vērts izmēģināt.

 

P.S. Iespējams es te runāju fuflu, palabojiet ja man nav taisnība.

Labots - Vinils
Link to comment
Share on other sites

Ok, šķiet Jums taisnība, jo cik pārbaudīju, tad tīkla kartē MAC adrese ir tā pati, kas Physical Address :!: Un tā jau ir katrai tīkla kartei sava.

 

Nezinu kā ir, var to izmainīt vai nevar, bet man tieši viena cita persona, kas esot strādājusi provaiderī, teica ka to varot izmainīt!

Link to comment
Share on other sites

Bet vai to vajag ir cits jautājums.

 

Šobrīd patiešām vajag, kamēr nav rūtera, jo tā varēšu arī veco PC lietot!

Link to comment
Share on other sites

tas gan buus atkariigs no pashas tiiklakartes, dazhas atljauj, dazhas nee.

Nu jaunaakaas jau it kaa atljauj, bet nu man te viena veeziisha (Realtek) tiiklene nepakaadu cenu negribeejamainiit MAC adresi. Tas gan bij zem Linuxa un gribeeju nomainiit, jo IP adrese man ir piesieta MAC adresei, dzelhi mainiijaas, IP adrese ar.... . .

 

Zem winblows gan nemaaceeshu istaastiit, bet tepat forumaa pameklee, bijushie shie jautaajumi, tev gan jaazin ieprieksheejaa MAC adrese buus... . JA to nezini un nevari uzzinaat, tad nekaa.

 

Vispaar jau ieteiktu nopirkt kaadu BASIC ruuteriiti, kaut to pashu Edimax, ir viena vietaa man, kur ir paliela slodze netam, bet shis darbojas jau gadus divus, triis, nu passen.

Tas buus labs risinaajums, ja gribeesi vairaakus datorus lietot. Piedevaam vinji skjiet maksaaja desmit latu robezhaas.

Nu bat tas jau peec vajadziibaam... .

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Zuxters, kaa tu shaaree netu diviem datoriem? Man ar tagad uzradies portatiivais un domaaju, kaa labaak un leetaak dabuut netu uz abiem datoriem, bet negribu teereet krediitu (pareizaak sakot avansu vai kaut kaa taa:D ), zvanot uz balticom. Ko vareetu ieteikt manaa gadiijumaa? Wireless adapteris jau ir, bet tas manaa dziivoklii atrod tikai vienu acces pointu un tam virsuu parole un negribu tagad visus kaiminjus trauceet un prasiit, vai pie vinjiem ir neta pieljuves punkts un prasiit, lai pasaka paroli :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

malinens2

nee, bet portatiivajam gan ir gan iebuuveetaa, gan "aareejaa" PCMCIA fast ethernet lan :D

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Laikam tad neiztikshu bez sava piekljuves punkta vai ruutera, jo galda datoram nav neviena briiva PCI slota, kur vareetu iespraust LAN karti... :(

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Te links ka var nomainit MAC siki un konkreti apraxtits.

 

p.s. pievienoju bildi pa soliem, kas jadara.

post-71183-1207177336_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

versatile

izskatas, ka dazhs labs te ekrana izskjirtspeju maina parshujot videokartes biosu.

parsvara tam nevajag nekadus softus - caur device manageri ir mainits gan uz XP, gan Vistas, skjiet ka ari uz 98aa.

tatad, labais klik uz mai kampjuuter, proupertiez, haaardweer, ģevais menidžer, netvērk adapterž, izvēlies attiecīgo, tad augšā advanced, network address, iekjekee pie Value un tur bez koliem un atstarpem ieraksti velamo. kad vajag atpakalj uzlikt kada bija, tad iekjeksee pie not present tur pat. i vsjo.

un uz otra datora MACu redz ar ipconfig /all , skatiit physical address.

 

EDIT: jaa, pamaniju gifu augshaa. mans variants gan der ari ja connections navizveidots vai ir dzests - ir tadi brinumi ari redzeeti.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...