Jump to content

Galvenais procesors


AlphA
 Share

Recommended Posts

Cerams, ka sapratīsiet, ko es gribu pateikt. Tātad, draugam ir nopirkts jauns divkodolu kompis, 3,2 un 1,6. Problēma ir tāda, ka kā galvenais procesors ir uzlikt 1,6, bet kā "palīgs". Vai ir iespēja viņus apmainīt, lai 3,2 būtu kā galvenais? Cerams, ka sapratāt domu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Cerams, ka sapratāt domu.

Nē, diemžēl.

 

Kas par mātesplati, CPU?

Link to comment
Share on other sites

:D nu problēma ir tāda, vai var apmainīt tos procesorus, lai mazākais būtu kā palīgs pie lielāka noslpgojuma.
Link to comment
Share on other sites

divi procesoru, viens galvenais viens paligs, atšķirīgas frekvences, kas tā pa jaunu ķīmiju?

Link to comment
Share on other sites

Intel[R]Pentium[R] D CPU 3.20Ghz 1.60ghz un P4M900-M7 SE priekš Intel procesoriem

Link to comment
Share on other sites

neirons

Autor, back to scool!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

jezus, nu kaapeec cilveeki lien tur, kur nevajag un tur kur NEKO nesajeedz

un veel pie tam baigi gudros meetaa...

 

sjitais man laikam vienmeer paliks nosleepums...

Link to comment
Share on other sites

Tev jau viss ir kārtībā, un viss strādā maksimālā ātrumā. Tev ir 2 kodoli, katrs pa 1.6GHz. Kopā - 3.2GHz. Un nav viens primārais un otrs sekundārais. Abi ir vienlīdz svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tikai iisti nevar saprast vai domaats core/core2 2kodolu procis ar 1.6ghz, kam maarketinga noluukos pierakstiits 3.2ghz ... vai arii domaats Pentium-D 3.2 ghz procis, kam nezkaapeec izreekjinaats 3.2/2 rezultaats.

 

Autor nesatraucies - nav tur nekaadi galvenie un paliigprocesori. Procesosrs ir viens, tam ir 2 kodoli, abi vinji ir liidzveertiigi un straadaa ar to pashu frekvenci.

Link to comment
Share on other sites

ADEX... es tagad neskaidrošu vēlreiz to pašu, kas te jau 1001 reizi izskaidrots. Ja cilvēks nemāk meklēt, pats vainīgs. Šis bija īsais ātrais skaidrojums teletūbijiem. Manuprāt, šim cilvēkam saprotamākais.

Link to comment
Share on other sites

boot.lv ir fantastisks dauņu magnēts, skumji, bet fakts..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vilx-, tieši dēl šādiem "saprotamiem" skaidrojumiem tad arī rodas tādi stulbi jautājumi kā "vai divkodolu CPU darbojas ar 2x lielāku frekvenci?"

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

P.S. Līdzprocesors.

Piezīme - nav iespējams apmainīt līdzprocesoru ar centrālo procesoru vietām.

Link to comment
Share on other sites

boot.lv ir fantastisks dauņu magnēts, skumji, bet fakts..

 

cepums :grin::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Visi kam posts likās ĻOOOTI smieklīgs, jūs piedzimāt ar USB portiem savās pēpusēs vai kā? Cik deģenerētām datoržurkas smadzenēm jābūt, lai nāktu smiekli par šādiem nepareizo noformulētiem jautājumiem?

 

Un Vilx tiešām sniedza pieņemamu atbildi, jo autoram neinteresē "tehniskie sīkumi". Nevis forums, bet kautkādu neapmierinātu datorfanātu iezviegšanas vietne. Arī 1. aprīļa joki kautkādi padebīli.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Visi kam posts likās ĻOOOTI smieklīgs, jūs piedzimāt ar USB portiem savās pēpusēs vai kā? Cik deģenerētām datoržurkas smadzenēm jābūt, lai nāktu smiekli par šādiem nepareizo noformulētiem jautājumiem?

Vai zini, es sāku ņemties kad vēl man nebija pieejams nets. Pamazām mācoties arī kāds jautājums bija jāuzdod, neviens nav piedzimis ar zināšanām, bet vajag MĀCĪTIES, nevis raustīt krānu un gaidīt kad tev ar platīna paplātīti pienesīs gatavu infu latviešu valodā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...