Jump to content

Jauna PRO klaviere


Russo
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Tātad, gribu pirkt jaunu klavieri.

Par cik komunikaacija ar viņu sastāda lielāko darba dienas daļu, tad līdzekļus ekonomeet netaisos.

 

Vajadziiga PRO liimenja klaviere.

 

Ir varianti.

 

MS Ergonomic 7000

MX 5000

diNovo

G15

Wawe

 

Saakshu ar pirmo...MS...ir ok...patiik taustinju grupeejums, jo agraak straadaaju ar shiis klavas priekshgaajeeju. Nepatiik, ka komplektaa naak pele un tas ka vinja nav Bluetooth...

 

Otrā: Ir ok, domaaju....miinuss - nav sagrupeeti taustinji. (sadaliiti 2 daljaas) Un miinuss, ka komplektaa naak pele, jo man jau ir MX Revolution.

 

Trešā: Smuka peec velna...usb porti iebuuveeti...Bluetooth...., Bet nav NumPad....neder. (atsevishkji negribu pirkt klaat, jo lieku meeslu uz galda negribu likt)

 

Ceturtā: Geimeru...nu it kaa ir ok, bet nav grupeeti taustinji. Dizains ne paraak patiik.

 

Piektā: Ir ok, patiik ka ir padomaats par ergonomiku, bet pietruukst MX 5000 fiicha ar ekraanu.

 

Tāatad, paliidziet luudzu izveeleeties, vai iesakiet kaut ko citu, paarbaudiitu un ljoti labu.

Buutu veelams atsaukties tiem, kas jau lieto shiis klavieres.

 

Diskusiju par to vai ir vajadziigs vads vai nav...neizveertiisim. Atbilde ir kategoriska! Tikai Bluetooth! Vai whireless!

Labots - Russo
Link to comment
Share on other sites

Ņem pēdējo. Tas ekrāns nav to vērts, lai tā par viņu fanotu...

Link to comment
Share on other sites

Esi straadaajis ar vinju, vai tev tikai liekas, ka vinja buutu ok...?

Mani tracina cieti un skalji taustinji...

Ljoti eerti (man personiigi) ir straadaat ar notebook tipa klavaam... Jo laiks, kas tiek pateereets taustinja nospieshanai ir ljoti nieciigs...(nu kaut kaa taa) patiik, ka taustinji aatri reagjee, bet ka ir nospieshanas sajuuta.

Ir sanacis straadat ar ljoti "miikstaam"..klavaam...nu kaut kaa ne taa...iisti nepatiik...

Ceru, kas tas vedinaas uz parametriem, kas man ir buutiski.

Protams, ka gribaas arii kaadu dizaininju....

Kaut ka atas viss jaapacenshas apvienot...

Link to comment
Share on other sites

ventolin
(labots)

Razer izskataas jau ok...

Bet neesmu specs, taadeelj man personiigi sajuuta, ka tur maarketinga triki ir daudz augstaakaa liimenii, nekaa pati produktu kvalitaate....

Iespeejams, ka kljuudos...vajadzeetu izpeetiit...

 

Faktiski Razers ne ar ko neatshkjiras no manas tagadeejaas UltraX Media...

Labots - Russo
Link to comment
Share on other sites

Pauli....tas klavieres reaali izskataas peec kaut kaadiem s*****. Vismaz man taa liekas. Ne ar ko neatshkjiras no kaut kaadas X-point.... :-) :-)

Pie tam skaidri pateicu, ka nekaadus vadus man nevajag!

Nevajag liekus postus.

Kaut kaada energjijas gjenereeshana man ar nav vajadziiga, ar to nodarbojas Latvenergo...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tik ļoti iespringt uz tiem vadiem?! nu lai nu tā būtu- es personīgi dodu priekšroku klasiskajam taustiņu izkārtojumam un portjiku tipa taustiņiem, ideāls variants, kuru lietoju jau gadiem ir Logitech UltraX, nu labi, ir ar vadu, bet pilnīgi bez liekām extrām un par ļoti labu ciparu! 8-)

Link to comment
Share on other sites

Nju man ir tieshii shii pati klaviere...tikai whireless....

 

Faktiski, laikam esmu izleemis ko pirkt...MX 5500...

 

Tikai jaaizdomaa kam paardot MX Rev peli..., jo tai klavierei vinja naak komplektaa, bet 2 mouses man nez vai ir vajadziigas...

Link to comment
Share on other sites

Vēl samērā nesen biju līdzīgas izvēles priekšā un stipri vien sliecos uz diNovo un MS Entertainment Desktop 8000 ( http://www.microsoft.com/hardware/mouseand...ls.aspx?pid=080 ).

Protams arī skatījos uz numpad neesamību diNovo, domāju - a moka pārdzīvošu, taču pēc tam redzēju to klavieri darbībā - nu gļuks konkrēts:)

 

Bet galu galā tomēr nepaņēmu ne vienu, ne otru - drukāju tagad šo tekstu uz jaunās apple aluminum keyboard - ar vadu. Bezvadniecei nav numpad.. Ļoti patīk šī klaviatūra - klusa, ērta, glīta galu galā:)

Link to comment
Share on other sites

Njaa...Ābolam dizaininjsh forsh...

Bet es nekaadiigi negribu samierinaaties ar vada esamiibu un numpads man ar ir vajadziigs ikdienaa straadaajot ar sql...

Link to comment
Share on other sites

darklight

mjā, numpad tomēr ir neaizstājams, ja nākas pavairāk skaitļus kādā tabulā savadīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...