Jump to content

Uzzini vai tavs telefons nav zagts


Recommended Posts

Šī sadaļa vairāk domāta tiem kuri pērk ''no rokām'' telefonus.

 

Kā zināms ka tuvakajā nākotne bez sakariem paliks aptuveni 83 000 mobilo telefonu lietotāji, kuri apzināti vai neapzināti ir iegadājušies zagtu mobīlo telefonu. Lai arī tu nebūtu viņu starpa piedavāju noderīgu vietni, kurā var parbaudīt.

 

Padoms!

Savu IMEI numuru var uzzināt, mobilajā tālrunī ievadot *#06#.

Ja šis variants nestrādā, tad jāskatās platē zem/virs tālruņa akumulatora.

 

Spiežam šeit un rakstam IMEI kodu

 

Tavs talrunis nav zagts, ja rezultatos parādas šāds uzraksts:

---

Galiekārtas statuss : Nav bloķēta

Kontrolsumma : Pareiza

 

 

Paldies par uzmanību, cerams ka kādam noderēs.

Ziņu avots TV24 ziņas katru stundu.

Link to comment
Share on other sites

Par tel.maz intresējos.

Tāpēc pajautāšu:

-Kas tā par kontrolsummu?-

Telefons nācis no Īrijas.Lietoju ZZ.Konrolsumma uzrādās nepareiza.

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

neiepringsti par kontrolsummu. Telefons tiek identificēts pēc IMEI bez kontrolcipara.

Savukārt kontrolcipara kļūme liek domāt, ka tālrunim savlaik IMEI jau ir mainīts.

Par to var pārliecināties, salīdzinot *#06# ar uzlīmēto IMEI.

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs.

IMEI kods nav mainīts.

Īrs paliek Īrs:)

Link to comment
Share on other sites

tad ražotājam būs numurēšanas excelim formula nobrukusi...

Link to comment
Share on other sites

Mans telefons:

Galiekārtas statuss Nav bloķēta

Kontrolsumma Pareiza

 

Tā ka laikam nebūšu to 83 000 mobilo telefonu lietotāju vidū, kuri apzināti vai neapzināti ir iegadājušies zagtu mobīlo telefonu. Telefons protams pirkts veikalā jauns, bet visādi gadījumi ir dzirdēti arī par veikalā jauniem pirktiem telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

ginnnts

Nu šitas darbojas tikai tiem telefoniem kuri ir izziņoti kā zagti un ne jau visi pēc telefona nozagšanas/nozaudēšanas reģistrē to IMEI kodu!!

Pirms 2 mēnešiem atradu telefonu naktsklubā uz grīdas, tagad ievadīju IMEI tajā lapā un rāda:

Galiekārtas statuss Nav bloķēta

Kontrolsumma Pareiza

Tātad viss OK!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pirkt telefonu bez dokumentiem tagad tāpat nav prāta darbs, pat tad, ja IMEI sakrīt ar to, kas zem baterijas.

Link to comment
Share on other sites

talibans

man arii paveicas- kupenaa atradu telefonu,tipa cigaresu pacinaa bija iebazts un netisam izmests!gaju majas un dzirdu nez kur piikst!menesi palietoju un se tev, noblokeeja!:\

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un aiznest kaut vai operatoram (pēc SIM kartes) jau bija slabo...

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

Šī sadaļa vairāk domāta tiem kuri pērk ''no rokām'' telefonus.

 

Kā zināms ka tuvakajā nākotne bez sakariem paliks aptuveni 83 000 mobilo telefonu lietotāji, kuri apzināti vai neapzināti ir iegadājušies zagtu mobīlo telefonu. Lai arī tu nebūtu viņu starpa piedavāju noderīgu vietni, kurā var parbaudīt.

 

Padoms!

Savu IMEI numuru var uzzināt, mobilajā tālrunī ievadot *#06#.

Ja šis variants nestrādā, tad jāskatās platē zem/virs tālruņa akumulatora.

 

Spiežam šeit un rakstam IMEI kodu

 

Tavs talrunis nav zagts, ja rezultatos parādas šāds uzraksts:

---

Galiekārtas statuss : Nav bloķēta

Kontrolsumma : Pareiza

Paldies par uzmanību, cerams ka kādam noderēs.

Ziņu avots TV24 ziņas katru stundu.

 

:mrgreen: smaidu...un gribi sacīt ka, nebūs (iespēju) IMEI kodu pāršūt...dažam (labam) spečukam paveras plašs darba lauks, kadam laikam darbs nodrošināts!!!

- 83 000 abonetnu - mains, kas par cipariem sanāks!!!

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs Kalninsh, tik neizmirstam par izmaiņām krimināllikumā. Tādām meistaram var gadītīs saule rūtiņās :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vitālij, ilgi tāds bizness neturpināsies. Par minētām darbībām draud kriminālatbildība un ne jau visi spečuki ies riskēt ar savu ādu, lai spertās trubas atdzīvinātu.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

:mrgreen: es ar mazu atkāpīti...(krutka) tirgojas...(tabletes, pulverīši) tirgojas un pat nemazinās tās apgrozījums!!! Visu nosaka reālais pieprasijums - 83 000 trubiņu ( rentablas un nerentablas - tas ir reāls cipars)

- sabiedriskais transports...braukt pa zaķi - sodāma lieta...un tauta brauc uz vella paraušanu!!!

Link to comment
Share on other sites

Martinsh

83 000 telefonu ir vairāku gadu garumā. Kurš tad ies atdzīvināt 3 gadu vecu telefonu lai dabutu max 20 ls ?

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs Kalninsh, zaķi un spirtiks ir adminastratīvs pārkāpums, narkotikam ir baigāis navars un lienti vieni un tie paši, bet mobīlo pāršūšana , domāju būs pārāk riskants, lai par nieka naudām smērētos. Nu , pāris jau kāds , paziņam pāršūs, bet ja ieliks sludinājumu ss.lv, tad :mrgreen: Te klieti katreiz citi, un domāju, atri gadīsīs kāds ''iezīmēts'' telefons.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

 

...bet mobīlo pāršūšana , domāju būs pārāk riskants, lai par nieka naudām smērētos. Nu , pāris jau kāds , paziņam pāršūs, bet ja ieliks sludinājumu ss.lv, tad :mrgreen: Te klieti katreiz citi, un domāju, atri gadīsīs kāds ''iezīmēts'' telefons.

 

paziņām pāršūs...kaut vai mans gadijums:

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?s=&amp...st&p=962908

 

 

(83 000) - un visi zagti...vai (pastāstiti) pa pjaņiem!

- interesanta aina varētu būt IeMinistrijas datu kopnē - zagtie telefoni (vardarbīgi atņemtie) no pusaudžiem

Labots - Vitaalijs Kalninsh
Link to comment
Share on other sites

ir teleponi kam vispaar imei mainja nav iespeejama (leetaak kaa maksaa cits taads pats telepons)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ir teleponi kam vispaar imei mainja nav iespeejama (leetaak kaa maksaa cits taads pats telepons)

Veciem, itkā arī var :)

Link to comment
Share on other sites

ir teleponi kam vispaar imei mainja nav iespeejama (leetaak kaa maksaa cits taads pats telepons)

lietuvā šāds telefons taču strādās, un otrādi, vai ne? tādēļ jau zagļi neskums.. :mrgreen:

 

āāā, nu jā pāris sotaku vērts telefons aizies no latvijas par puscenu, diktā apkarošana. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man ir ķīnietis, kam IMEI ir 000000000 ,tas strādā LMT un Teles tīklā, bet nestrādā ar Biti( nevar zvanīt, bet tīklā reģistrējas).Tātad šamie vairāk cīnās ar zagtiem(klonētiem) aparātiem?

Link to comment
Share on other sites

Terio, bites tīklājābūt uzstādījumam- own numer sending: on

bez tā citur iet, pie bites neiet, ir tikai ienākoši zvani

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespeejams atkodeet IMEI'ju , ja es atradu savu telefonu??? kas man vajaadziigs prieksh ta?

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Terio, bites tīklājābūt uzstādījumam- own numer sending: on

bez tā citur iet, pie bites neiet, ir tikai ienākoši zvani

Kur tādu dabūt?Pie ,,call setings ,, redzu tikai opciju ,,IP number,, ,kas ir 17951. Ko tas nozīmē?Un neiet arī ienākošie zvani- tam, kas zvana, rāda ,,zvans atteikts,,.
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vai ir iespeejams atkodeet IMEI'ju , ja es atradu savu telefonu??? kas man vajaadziigs prieksh ta?

Sausiņi un vazelīns.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespeejams atkodeet IMEI'ju , ja es atradu savu telefonu??? kas man vajaadziigs prieksh ta?

Iesniegums tam operatoram, kuram prasīji bloķēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...