Jump to content

Vecās datortehnikas nodošana (es atradu!)


Recommended Posts

Pirms kāda laika vairākas reizes šeit izskanēja jautājums par to, kur var civilizēti izmest lietotu datortehniku u.c. elektropreces, kuras sadzīves atkritumos neiederētos. Toreiz tikai izteikti daži minējumi, bet drošs neviens par to nebija.

 

Tad nu, lūk, man beidzot ir izdevies atrast veselas četras vietas, kur to pilnīgi noteikti var izdarīt!

 

Pirmās trīs ir konteineri pie Alfas, Mola un Spices. Darba laikus var apskatīties šeit. Par to atrašanās vietām pie Alfas un Mola es nezinu, bet pie Spices tas ir kārtīgi apslēpts. :p Tas atrodas aizmugurē pie preču piegādes rampām. Lai tur tiktu klāt ar mašīnu, ir pat jāpabrauc zem zīmes! Par to, kā tur nokļūt bez mašīnas, es pat nestādos priekšā - būs baigā kājošana. Bet, nu - tas vismaz tur IR. Konteinera krāsa - sarkana.

 

Pēdējo vietu es atradu caur Zaļā punkta mājaslapu. Tas ir L&T Hoetika placis Vietalvas ielā 5. Tas ir pie Matīsa kapiem. Lai arī atrodas nekurienes vidū, tomēr ja varam ticēt ZP lapai (pašas Hoetika lapā neko neatradu, kaut arī daudz nemeklēju), tad vismaz savākšana tur notiek no 6:00-23:00 bez brīvdienām! Tur arī es pats šorīt izlādēju pamatīgu kravu elektronikas (jo nogulēju Spices pieņemšanas laiku). Tur var forši piebraukt ar mašīnu (ir pat maziņa stāvvietiņa), un, lai nodotu kaut ko, ir jāgriežas pie sargonkuļa, kurš atslēgs konteineru.

 

Tā lūk. :) Šito, lūdzu, piespraudiet kaut kur, lai turpmāk BOOT.LV lasītāji nevarētu atrunāties, ka nav zinājuši, kur pareizi jāizmet elektropreces. ;)

 

Pievienots:

Pie t/c Alfa "zaļo" konteineri var atrast stāvvietas galā tuvāk smerļa ielai un slidotavai. Vispār grūti nepamanīt ja nedaudz pabraukā pa stāvvietu.
Edited by Vilx-
Link to post
Share on other sites

Umm... bija totāls crap. :D

 

Bet arī Tev eventuāli to nāksies mest ārā. ;)

Link to post
Share on other sites

Es parasti visu nolieku pie miskasteem un ~ 30 minushu laikaa tur vairs nekaa nav .. Bomzhuki aizvilkushi jau uz savu alu un kidaa araa metaalus :]

Link to post
Share on other sites

Nav jautājums par to, kur nogrūst. Jautājums ir par to, kā nogrūst to tādā veidā, lai tas nekaitētu dabai. Es šaubos, ka bomži to nodrošinās. ;)

Link to post
Share on other sites

Pie t/c Alfa "zaļo" konteineri var atrast stāvvietas galā tuvāk smerļa ielai un slidotavai. Vispār grūti nepamanīt ja nedaudz pabraukā pa stāvvietu.

Link to post
Share on other sites

Šis topiks jau ir pie Sticky. Paldies tam/tai, kas to izdarīja! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Biki pacelšu mironi un piemetināšu vēl vienu vērtīgu lietu.

 

Šodien biju pie Spices nodot televizoru un putekļusūcēju (lūztošās tehnikas gada ietvaros), un tante man laipni pastāstīja, ka īstenībā nemaz nevajagot mēģināt trāpīt uz pareizajiem darbalaikiem (kas viņiem tur ir diezgan neērti, ja strādā). Varot vienkārši atstāt blakus vagoniņam. Ar apsardzes puišiem viss ir sarunāts, neviens šķībi virsū neskatīsies. Nu, protams, gana vēlās vakara stundās teritorija tiek slēgta, bet visādi citādi - brauc, kad ērtāk.

 

Nodot varot gandrīz visu izņemot mēbeles. Gāzes plītis un vecas riepas tai skaitā. :)

Edited by Vilx-
  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...