Jump to content

vai var uzticeties


piicis
 Share

Recommended Posts

nu tipa man man programma paraadija ka datoram ir probleemas ar video kartes driveru nu pasham ari liekas ka prieksh shis videokartes vajadzetu iet nedaudz labak speeleem tapec ir varbut kadi profesonalju ieteikumu ?

video - ATI Radeon X1250 portativajam HP Compaq6715b itkaa lidz 847mb

Link to comment
Share on other sites

Tu arī esi kaprona upuris?

ja brēc, tad noteikti ir iemesls..un vispār..iemācies normāli rakstīt, lai var saprast jautājuma jēgu.

Link to comment
Share on other sites

kas pie velna ir kaprona upuris ? :) un ar to video ir probleemas vai vismaz iskaidrojiet kur es kljuudos ;)

Link to comment
Share on other sites

"kaprona upuris" - tāds kas sapīpējies kapronu un ģenerē bezsakara postus.

Jaunākos draiverus savam lapsim meklē HP mājas lapā, linku uz kurieni Tev iedeva otrā topikā.

Link to comment
Share on other sites

Lai cik skumji tas nebūtu, bet šis x1250 ir vēl lielāks mēsls par geforce 5200 un pat intel 945 integrēto videni, pats par to vakar pārliecinājos spēlējoties ar beryl efektiem Tā kā neuzkādu labo perfomanci neceri.

Link to comment
Share on other sites

gudolfs

Nee shii katre nav meesls, jo tai ir DX 9.0c :wink: , varēs uzkapāt Assassins Creed.

Link to comment
Share on other sites

ne sūda, Gudolf! AC jau ir vajadzīgs DX 10..šī karte AC nepavelk..

Link to comment
Share on other sites

Audifun

Lapšu nenovērtējamā priekšrocība:videokartes lapā redzi vismaz gadu jaunākus draiverus savai videokartei,nekā datora ražotāja mājaslapā :(

PS,jautājums spečukiem,kādas fīčas ir iestrādātas draiveros speciāli portatīvajiem datoriem? :)

Link to comment
Share on other sites

Notebukos ļoti spiež uz enerģijas taupību. Kā jau esam manījuši, tad laptopos nav tādi ventilatori un radiatori, kādi ir iekš desktopiem :) Tā ir pozitīva fīča attiecībā uz baterijas ilgumu :)

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...