Jump to content

klaviatura


alfinsh
 Share

Recommended Posts

sveiki.es piesledzu mp3 pie pc a tur bija kkads virus kas uzreiz saka dzest failus. un izdzesa ari klavenes draiveri. vindows nevaru parlikt jo kad prasa boot from tak jaspiez enter. neta diezko neveicas ,pirksti jau sap spiezot pa tildes piedavato virtualo klaviaturu. varbut kads var kko palidzet.

Link to comment
Share on other sites

alfinsh

tev viegli teikt uzraksti latviski.. ietu man klaviatura rad uzrakstitu ar. es ar peli velnemaku veidot garumzimes un precizi rakstit...... ja maki iemaci... anyway ir kadam padoms.

Link to comment
Share on other sites

alfinsh

lieta tada ka tas neko nelidz.kas dabuju virusu tas uzreiz izleca logs ar tekstu dumping files. pat cietos parliku. vaina ir tada ka ieeju kontrolpadeli pie keyboard viss ir tukss kur jabut device un tt ..

Link to comment
Share on other sites

vindows nevaru parlikt jo kad prasa boot from tak jaspiez enter

iebūtojoties no CD arī nestrādā klava? Tad jau tev dzelžos problēma (vīruss nokoda klavas vadu :mrgreen: ) Varbūt bačas beidzās (ja bezvadniece) vai USB pēkšņi BIOSā diseiblots (ja USB klava)

Link to comment
Share on other sites

...vindows nevaru parlikt jo kad prasa boot from tak jaspiez enter...

sanaak, ka pats windows tur njeprichom, ja pareizi sapratu... pameegjini citu klavieri piespraust. un vispaar kaadaa portaa klaviere iesprausta?

varbuut vienkaarshi vads izkusteejies... biezhi vien kaads juuzeris zvana tjip klaviere nestraadaa, aizeju paskatos, protams atkal kaajas nav kur bijis likt un vads ir pa pusei izrauts. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kristaps

Jauns vīruss laikam uzradies, kas klavas dedzina :mrgreen: nost.

 

Klaviere USB vai PS2?

Link to comment
Share on other sites

alfinsh

biosa ar nestrada. klava nav nodedzimata liku 3 gabalas.. kad lieku tad lampinas nomirgo....kaa klava var stradat ja nav draiveri,,nekaa. ieejat kads cp un uzspied uz keyboard redzesi kas tew tur ir.. un tas kas tew tur ir, man naw . man tur tuksums. klava parasta bez bacaam, naw usb....

Link to comment
Share on other sites

Tad nu tev beigts klavieres ports. Klaviere PS/2 jeb USB vai USB ar PS/2 pāreju?

Link to comment
Share on other sites

pats saprati ko pateici? kaadi veel draiveri, lai klaviere straadaatu biosaa?

kaadas bij taas, ko meegjinaaji?

Labots - mf_y2k
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man viss ir tas kas tev ir un vēl vairāk. Pērc vien USB->PS/2 adapteri un nečakarējies.

. ieejat kads cp un uzspied uz keyboard redzesi kas tew tur ir.. un tas kas tew tur ir, man naw .

 

P.S. Latviešu valodā nav tāda burta "w".

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

nu nav tava diena šodien.... :D

Ko lai saka, kruts vīrus..... kgan neticās, ka vīrus pie vainas..... ;):)

Link to comment
Share on other sites

alfinsh

eu nu jus neticat. ko man mp3 nosutit..tas suds man noardija 68 sistemas dalas , ka rezultata neiet klaviatuta . klava ir ps/2..

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Davai, atsūti! ens93@inbox.lv

 

Pamēģināšu uz vecā PC! Iaklausās, ka varētu būt makten jautri! :)

Link to comment
Share on other sites

alfinsh

ne nu tas tak joks. vismaz pasakat vai pc var parinstalet bez klavas.. ja neticat.

Link to comment
Share on other sites

neirons

Kaprons!?

Laikam kas stiprāks.

 

Bet ja nopietni, tad klausi onkas. Ja Tev pat ielienot BIOS, nestrādā klava, tad nekādiem softiem nav nozīmes.

Tagad labi padomā.

1. Ja tu 3 klavas jau esi mēģinājis, tātad klavu vaina tā nav.

2. Ja lampeles nomirgo, tas nenozīmē, ka klavas ports trādā. Tas nozīmē tikai to, ka uz klavas proci nokļūst +5V. Tavam mierinājumam, portā vismaz štrome ir. Bet ar to nepietiek, lai kompis varētu no klaviatūras saņemt nospiestā taustiņa kodu.

 

Rocies tālāk!

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - draiveri attiecas tikai uz OS (lasi: Windows). Tā kā BIOS ar OS nekādi nav saistīts (tas iedarbojas pirms vēl OS ir sākta lādēt), tad arī tam ir pilnīgs pofig par klaviatūras draiveriem. Līdz ar to - ja Tev klaviatūra nestrādā arī BIOS'ā, tad vari būt pilnīgi drošs, ka vaina ir dzelžos nevis draiveros.

 

Starp citu - Tu taču zini, kas ir BIOS, ne? Varbūt vari pastāstīt, kā Tu vispār tiki BIOS'ā bez klaviatūras palīdzības?

 

Iesaku pamēģināt kādu USB klaviatūru.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Vot šito es ar iedomājos, ka biosā takš netikt nemaz iekšā, ja uz klavieres del, vai F1 nenospiež!

 

Man šķiet, ka nezin vis gan viņš, kas ir BIOS! :D

Link to comment
Share on other sites

alfinsh

netiku es biosa jo pogu tad nevaru nospiest. hmm nu meginasu ar usb

Link to comment
Share on other sites

Guest cido

Forš vīruss. Atsūti lūdzu man ar- gribu paspeleties !

Tad es varēšu rakstīt ar foršo Virtuālo klaviatūru un ja pele vēl nestrādās tas ar pirkstiem.

Link to comment
Share on other sites

alfinsh

probleema atrisināta paldies par uzmanību..

 

P.S Cido tu neesi sarūdzis ??

Link to comment
Share on other sites

varbūt varēji pateikt kas bija par vainu? Kā atrisināji? Lai citiem kam līdzīga problēma būtu kāda jēga no šī topika lasīšanas.

Link to comment
Share on other sites

izskatas ka tomer bija vaina ps2 portaa , un ka dabuja rezultatu ta kajas par pleciem .. meklet jaunu problemu ko uzgrust kadam uz kakla .

Link to comment
Share on other sites

neirons

Dīvaini autor, tev tiešām vajadzēja 6 dienas, lai izmēģinātu USB klavu? Jācer, ka nekas nopietnāks ar Tavu kompi nenotiks.

 

P.S. Es pa ausu galam esmu dzirdējis, ka Dievs 6 dienās pasauli uzkodēja. Tas tā atkāpei no tēmas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...