Jump to content

Klusu kuuleri vajag.


Eiss
 Share

Recommended Posts

Taatad paraadiijaas nauda un sagribeejaas klusu kuuleri uz mana Athlon XP 2500+ Barton. Maates plate ir Abit AN7 un cik nopratu tad zalman 7000 uzbaazt nevarees. Nu tad gaidu no jums alternatiivus piedaavaajumus, bet uudensdzesi nepiedaavaat jo tik daudz naudas nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Jebkuru no "krutajiem" kuuleriem ap 20Ls uz maziem apgriezieniem uzliec.

Piemeeram Cooler master aero 7+ uz lieliem rpm buus kaa traktors, ja nomodeesi(uzprasi juuzerim Jav, vinjsh taa izdariija) turbiinu uz 1300rpm buus ekstreemi kluss...

Link to comment
Share on other sites

Jebkuru no "krutajiem" kuuleriem ap 20Ls uz maziem apgriezieniem uzliec.

Piemeeram Cooler master aero 7+ uz lieliem rpm buus kaa traktors, ja nomodeesi(uzprasi juuzerim Jav, vinjsh taa izdariija) turbiinu uz 1300rpm buus ekstreemi kluss...

Sitaja varianta vienkarsi rpm mainitaju nahrenizejam un abus pari palikusos vadus nebazam kopa... bet nu prieks 2500+ bus par svaku... karsis pie slodzem... BTW sieaku novilkt so http://overclock.eclub.lv/Cooler.rar tas ljaus neta juzosanas laika un dikstava nomest pamatigi C... bet nu ja negribi ne kastresanu ne w/c tad Volcano 12+ uz mazakajiem rpm domajams ka spes nodzeset un kluss bus noteikti...

PS. Nezinu vai links pareizs jo mo linux livecd man radas lapa pilna ar hieroglifiem...

Link to comment
Share on other sites

Vispār , ja skatās tās AN7 bildi , varbūt varētu arī ZALMAN , tikai varbūt traucēs tie četri lielie kondensatori ( un varbūt , ja korpus mazs, barošanas avots var būt par tuvu ) Par tiem kondiķiem, man bija kautkas līdzīgs - dabūju lietototu, bet labu DFI KT600 -al . Nācās izvēlēties , vai tam ZALMAN saīsimāt to piespiežamo, pieskrūvējāmo ķepu ( skrūvējās pirmajā caurumā, bet tā ķepa ir garāka un vēl viens caurums- itkā varētu saīsināt) , vai pārlodēt divus kondiķus un noguldīt horizontāli. Tā , ka nebija nekādas garantijas- izvēlējos pēdējo un viss OK. Tas , ka zalman saitā raksta , ka AN7 nav savienojama ar 7000, vēl nenozīme , ka nekas nav darāms. Vislabākais aiztiept to plati pie ZALMAN pārdevēja un piemest- pēc bildes izkatās, ka vajag saīsināt to ķepu (ZALMAN) un OK. Tas ka tādā gadijumā zaudē ZALMAN garantiju ir maza skāde- nav jau kam tur plīst, ja iet, tad arī ies turpmāk. Ja lodēsi mammu , tad gan garantijas zaudēšana ir būtisks mīnuss.

Link to comment
Share on other sites

nee nu es jau saprotu, ka ar savaam rokaam var paartaisiit un viss buus ok, beet plate ir pavisam jauna un njemot veeraa ka neveiksmiigi nesen nosvila 2 hdd pagaidaam attureeshos no PC varoshanas. Nu man ar tagad doma bija par volcano 12+ . Nu pastiisimies mosh kaac cilveeks veel ko gudru pateiks.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Man ar nesen radās tāds jautājums par kūleri. Tagad atstāju kompi pa nakti un tā čirkstoņā traucē gulēt. Vajadzēs nopirkt kādu dārgu rotaliņu :D

Link to comment
Share on other sites

nee nu es jau saprotu, ka ar savaam rokaam var paartaisiit un viss buus ok, beet plate ir pavisam jauna un njemot veeraa ka neveiksmiigi nesen nosvila 2 hdd pagaidaam attureeshos no PC varoshanas. Nu man ar tagad doma bija par volcano 12+ . Nu pastiisimies mosh kaac cilveeks veel ko gudru pateiks.

Hehe man ar 2hdd kaputt :) bet nu to kas dega samainija un so kas nesen kaputt ar jau smainis :) moz pamegini pac uzmeisterot w/c??? http://overclock.eclub.lv tur mans 1mais w/c... tiesa jau sobrid ir tiesa gan izjaukta veida tacu vel paris ned atpakalj gaja w/c gandriz ka firminieks... bet nu ari 1mais dzeseja labi... tapat ka Aero7lite @ 40db...

Link to comment
Share on other sites

nu man w/c nav vajadziibas iipashi lielas jo klokeris neesmu. ja godiigi tagad nav laika un veeleeshanas meistarot to savaam rokaam. Taakaa iztikshu ar kuuleriem.

Edit: un piemeeram ko tauta saka par Zalman 6000 seerijas kuuleriem kurus var uzmonteet praktiski jebkurai kastei?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...