Jump to content

Nopietns konkurents Latvijas IT portaaliem..


Janyts
 Share

Kursh IT Portaals mums liekas vislabaakais?  

83 members have voted

  1. 1. Kursh IT Portaals mums liekas vislabaakais?

    • BOOT.Lv
      55
    • System32.lv
      5
    • Datuve.lv
      2
    • Notepad.lv
      4
    • TG/AM
      11
    • Psihs.lv
      2


Recommended Posts

Eu man vienīgajam metās visiem topikiem šitāds, skatīt pielikumā, stils boot.lv ? :roll: Pats neesmu neko mainījis un darījis. Pirms dažām minūtēm vēl bija normāli.

post-68953-1205863770_thumb.jpg

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

nu ja neskaita, ka system32.lv viena daļa rakstu ir tieši zagti, vai arī draņķīgi apstrādāti, viss jau ir O.K. ja ir pretenzijas, esmu gatavs ar autoru zem segvārda Eriks satikties privāti aci pret aci un aprunāties. bet diezin vai šams to gribēs jebkad. :) tas nu tā. zēnam laikam nav ienācis prātā, ka autors savu rakstības stilu un vārdu salikumus gana labi atpazīst.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Alone,

 

Augšā "Options" -> Diplay Modes -> Standard. ;)

Link to comment
Share on other sites

FUJ autoram.

Slēpt reklāmu zem aptaujas maskas. Kauna nav. Un tikai nevajag, ka tā tiešām domāta kā aptauja.

Link to comment
Share on other sites

Luusiic Esmu laikam debīls :mrgreen: Man šis i iekš latvju mēles un nekur nevar atrast to Augšā "Options" -> Diplay Modes -> Standard. Cik saprotu, tad Options ir domāts, kā Mana vadība? Vai vēl kaut kur citurs? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Latviešu versijā: Tieši virs pirmā posta "Opcijas" un tur meklē :)

Link to comment
Share on other sites

a man visur i iemests un dažās vietās met angļu tekstus kur bija Lv tekstiņi ;) pirms 10 vai bišku vairāk nu jau, min bij viss smuki un jauki :roll:

 

Vo nu i normāli :grin: Tencinu par palīdzību, bet kapē šis tā uzmentās, jo pats neko nebiju spaidījis.

 

Khe, tagad tik atbildēt pogu vietā ir angļu mēle a citās vietās LV :mrgreen: Bet tas tā štruns.

post-68953-1205864748_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

psihs.lv nav aizmirsts, vins vienkārši nav IT Portaals..

 

Ja kas mees maksaasim par raxtu veidoshanu taapat kaa shiet! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...