Jump to content

paypal nestraadaa vairs ?


Vitaalijs
 Share

Recommended Posts

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos shodien gribu noreekkinaaties pa pirkumu ebayaa bet paypals izmet erroru, ka tas ir tagad pieejams US lietotaajiem. WTF ? Domaajat tas ir iislaiciigs kaut kaads pasaakums(itkaa vinjiem jau tas nav izdeviigi) vai arii taa tas paliks ? ja paliek kaa lai maksaa pa pirkumiem tagad ?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

tieshaam taads zinjojums bija?Tas jau izskataas, ka esi regjistraaciju aizpildiijis nepareizi vai arii var noreekjinaat tikai ar US card

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

a kas ta suudiem man ? esmu jau maksaajis ntaas reizes. shoreiz paraadaas kad spiezzu pay now, This payment cannot be funded with a credit card at this time. idejas ?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

A tev kontaa ir nauda? Man ir bijis reizes kad nauda ir kontaa, bet nevaru noreekjinaaties jo vinji uz Latviju nepiegaadaa kaut noraadiits ships to Europe...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

nauda kontaa ir pietiekami, shipi visi tur ir noraadiiti, gala summa arii smuki raadas spiezzu pay now, rakstu paypala paroli, suuta nakuj mani.. kapeec taa ? Veel idejas ?

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

pameegginaaju izvaakt aataa karti un pievienot pa jaunu, nepaliidz.

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos veicam testu, ja kaadam ir hansabanka, pameegginat ielogoties savaa paypalaa, panjemat Add Funds, ko jums raksta ? man izmet luuk shaadu erroru: Add Funds is Not Available

PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

 

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

Kaads sakars kam to tirgo ? Saprastu ja samaksaat nevareetu, ja nebuutu noraadiits shipings, kas ir visai loggiski, bet diivainaakais ir tas, ka nevar arii pivienot $$ kaut ko bankas konta uz paypala konta... kaads pameegginaaja ko luudzu ?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Sakars taads ka ir preces ko var nopirkt tikai US dziivojoshie...

Ar US card... Taads sakars

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

NU varbuut, bet es jau no vinja esmu pircis, un viss notikaas tieshi taa pat, novineeju izsolee, vinjs pievienoja cik pa pastu, pay now, viss ok, a shoreiz kaut kas nestimee, tev nav paypala konts ? vari varbuut paskatiiteis kas pa jokiem tev raadas pie add funds

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

Jap, probleema ir paardeveejaa... tikko nopirku kaut kaadu suudinju pa 1 ls :D un var samaksaat un viss ok, tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos jaarunaa ar paardeveeju kas tur pa suudiem :0

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nu luuk taa kaa, naakamreiz buusi gudraaks... Ne vienmeer tas ka ir nauda kontaa var nopirkt... Lai tev jauka iepirkshanaas...

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

bet diivaini, tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos jaasarunaa vienkaarshi ka naudu aizmetiishu vinjam uz paypala konta un amen

Link to comment
Share on other sites

versatile

pirms paris dienam bija tas pats, negaja hanzenes karte, ar kuru probl. nebija bijis. samaksaju ar seb visa electronu.

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Nav tā pārdevēja vaina, man ar tā bija sākuma, kad gribēju pirkt samērā dārgas mantas un vēl nebija veikti daudz pirkumi, paypals piebremzē kautkā tur automātiski, un laiks uz kuru tas notiek var būt atšķirīgs , man pēc pāris dienām viss bija okey, aizmeiloju pārdevējam izklāstu un pateicu, ka kad būs iespējams samaksāšu ;)

Link to comment
Share on other sites

man taa pati probleema, piektdien maksaaju un vis ok sohodien tam pasham cilveekam nevaru nosuutiit

Link to comment
Share on other sites

bet paypal tak automātiski noņem summu no kartes,nav nekas speciāli uz paypal kontu jāpārskaita..

Link to comment
Share on other sites

Grrrr. Bik ne pa tēmu, bet es ļoti gaidu kad varēšu "pa taisno" no paypal pārskaitīt naudu uz savu bankas kontu. Parex'ā teica lai rakstot pie "ieteikumiem" lai tas process virzītos uz priekšu "ātrāk".

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

probleemu atrisinaaju vienkaarshi aizskaitot vinjam uz paypal kontu naudu vajadziigo, ar pay now nestraadaa veeljoprojaam :D labi dievs ar vinju, samaksaats ir un viss notiek, es jau kaadus 2 gadus laikam izmantoju open 3 karti, mega plus ir tas, ka nav nekaadi atvilkumu no kartes gadu maksas, nekaadas komisijas utt... bet vieniigais - ka vinju liidz 21 tik var lietot :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

atkal vecais joks "This payment cannot be funded with a credit card at this time."

Kaads shodien ir veiksmiigi maksaajis ar paypal?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...