Jump to content

palidziet ar DVB-T


azarbaidzz
 Share

Recommended Posts

Dz'ivoju starp tor'nkalnu un zepu, nopirku jaunu teljuku, nezinu ciknu labs ciknu slikts, bet nu cik macinjsh atlava tik atlava - Philips 42PFL5522

Vardusakot, problema tada ka pirmoreiz iesledzot televizoru vinjsh man piedavaja izveleties valsti bla bla bla... automatiski noskaneja digitalo signalu , un neko neatrada, pectam parsledzu uz analogo signalu, izlaidu mekleetaaju un atrada visus kanalus, kas bija jaatrod, bet kad parsledzos uz digitalo rezhimu vinsjh man vairs nelauj ne skanet un mekleet kanalus, ne ari ar pulti kko iestatiit...

 

cik saprotu vinjam butu jakjer kaut pashi primitiivakie kanali, bet shams to nedara, kaa to varetu izlabot?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Digitālo TV bez antenas rāda tikai reklāmās. Lasi televizora manuāli.

Link to comment
Share on other sites

Uz pults noteikti ir speciaala podzinja prieksh Digitaalaas TV menu.

 

T.i. vispirms jaapaarsleedzas digitaalaas tv rezhiimaa un tad var pa digitaalo menuci darboties.

Manuaalii visam jaabuut uzrakstiitam.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

Apsvecu :)

Jautājums autoram: kādu valsti izvēlējies pie pirmās konfigurēšanas?

:D vistuvaako, kas blakaam :D

laiakm biki kljuudaina izveele...

Russia... :(

Link to comment
Share on other sites

80% esmu paarliecinaats ka neaizies,jo 42pfl5522 ir vel ar veco softu,kas nesapratiis muusu kodeejumu, max LTV1,LTV7,LNT,TV5, LR1,LR2 un radio swh

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

Sāc ar to, ka pārliec uz Vāciju. Pareiza reģiona izvēle ir pirmais, ar ko jāsāk. Vācija ir vistuvākā ;)

Vispār bija viens topiks par tēmu un teļukiem. Bija arī servisa kods filipsiem iepoustēts, lai dabūtu faktori defaultus atpakaļ.

 

Starp citu Rīgas robežās pie tāda signāla ar vada galu rādīs ;)

 

vairs neatrodu kur to regionu likt.. varbuut vareetu kaads iepostet vai pZ atsuutiit servisa kodu...

 

 

 

80% esmu paarliecinaats ka neaizies,jo 42pfl5522 ir vel ar veco softu,kas nesapratiis muusu kodeejumu, max LTV1,LTV7,LNT,TV5, LR1,LR2 un radio swh

 

jautajums.. vai ir iespejams softu updeitot? :?:

Link to comment
Share on other sites

Iespeejams ka pastaav pazvani uz Philips autorizeeto centru un paprasi, vai pastaav 67280427

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nez vai Vācija derēs, jo Vācijā ir PAL B/G, bet pie mums - PAL D/K.

Link to comment
Share on other sites

tur pat vaacija nepaliidzees,jo tv ir iedaliijums kaa:

eiropa,francija,anglija, rietum eiropa un austrum eiropa.

testa kanaali tiek transleeti PAL B/G

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

DVB-T nekāda sakara. Bet tas TV jau uztver arī analogo signālu. Kaut gan, ja ar analogo signālu problēmu nav, tad mans komentārs bija pilnīgi lieks.

Link to comment
Share on other sites

To Boldriks

Naw tur vaacijas un ar rietum eiropu nestraadaa.

un vispaar iespeejams vinjsh neko pat nekjers

Link to comment
Share on other sites

Es lieku kā valsti Krieviju, jo citādi analogajos kanālos pazūd skaņa. Digitālos kanālus atrod tāpat kā, ja uzlikta Vācija, Anglija vai citas Eiropas valstis.

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

īsti vairs neatceros kur un kā , bet kā valsts tika likta Vācija , menu texts - angliski . Un vēl kaut kur tika iebāzta krievu valoda , lai vairākos kanālos parādītos krieviskais tulkojums . Nezinu , kā tas mans Philips to visu sagremoja , bet viss straadaa

Link to comment
Share on other sites

Prime&azarbaidzz

 

Piedošanu, neuzmanīgi izlasīju sākumu, te par konkrētu Philips modeli jautājums. Man Sony, ar tiem šajā jautājumā, laikam mazāk ķibeles.

Link to comment
Share on other sites

sony pie jebkuras valsts izveeles DVB-T buus iesleegts sony tikai caur system menu var disable DVB-T

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

sorry ka neatbildeeju aatraak, bet tagad arii iisti laika nav.. :D jaaiet guleet.. izdevaas nomainiit uz vaaciju, bet tikuntaa scanu izlaizhot itkaa neko neatrod... laikam buus jaakjeraas pie manuaalja :) paldies par atbildeem :)

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

Kāda antena? Ja kopējais kabelis, tad veltas pūles.

 

 

kopeeja....

problemu laikam sapratu.. vaivismaz nojaushu ka saprotu... :|

 

 

 

vel jautaajums, ja es gribu piesleegt balticom digitalo televiiziju, un man ir iebuuveetas DVB-t tjuuneris, vai man vajag pirkt vai iireet to kasti (uztveereeju) ko vinji tur piedaavaa? :?:

Link to comment
Share on other sites

ir tavam tv DVB-T tikai ar veco prashivku, to bish ar veco softu. Teoreetiski baltokomu var piesleegt neizmantojo vinju dekoderi.

jaanopeerk konaks(conax) modulis un viss bumbaas, bet par cik tew vecais softs es nedodu 100% par to ka aizies

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

nu, nu Prime un kā tad palika ar frekvencēm, kas galīgi citas baltkom TV?

Link to comment
Share on other sites

To janiz

a intresanti kam domaats ir Conax modulis?

tu domaa droshvien ka taa ir vienkaarsha paareja?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

conax modulis dekodee nevis uztver

baltcom ja zemes(optiskaa zonaa) tad ir uztverams ar Philips

bet ja gaisa tad naf jo uz jumta peec antenas ir frekvenchu konvertors uz diapazonu hyperband(starp metriem un decimetriem) kuru Philips izlaizh

iespeejams dabaa pastaav konvertors uz augtaaku diapazonu

Link to comment
Share on other sites

Lai skatītos Baltkom digitālo kabeļtelevīziju, nepieciešams DVB-T/DVB-C uztvērēis ar CAM moduļa slotu, CONAX modulis un viedkarte.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...