Jump to content

Palīdziet tikt skaidrībā


Ligusiks
 Share

Recommended Posts

hellou!

vēlos iegadāties videokameru, nav bijusi -līdz ar to poņas nu nekādas.... :) jau palasījos visus iepriekšējos rakstiņus, aber pie lielākas skaidrības netiku.

nu varbūt tikai nedaudz...

ka laikam tomēr vajag to MINI DV, kautgan nekāds profiņš montētājs neeesmu un nebūšu, bet moš izdodas un pat iepatīkas to darīt

filmēt vajadzēs sporta pasākumus -hokejs, motosports.

 

o, tiko atsūtīja ieteikumu no i-netveikala ka miniDV formātiem labākā kvalitāte esot PANASONICam, līdz ar to arī ieteica šo: http://www2.220.lv/product?p=22662&lan...220&ob=name

pati biju jau ieskatījusies Sony DCR-HC47E; vai Sony DCR-HC46E.

Ko Jūs par to teiktu un kādi ieteikumi no Jūsu puses?

 

PS tas softs nāk līdzi kamerām vai jāpērk atsevišķi?

 

paldies jau iepriekš par info!

PS2 un kādā i-netveicī Jūs ieteiktu pirkties?

Link to comment
Share on other sites

tieshi taa

 

pluss veel sony naak apstraades progas liidzi un easy dvd burn funkcija

Link to comment
Share on other sites

Ligusiks

labi, tad ko Jūs sakat par tiem diviem modeļiem ko biju jau noskatījusi?

jebšu vispār kādu citu?

Link to comment
Share on other sites

Ligusiks

tā! bet Tevis nosauktās ir HDD, tas ir ar atmiņas kartēm? cik viņās var ierakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Nu i cik ta daudz varēs tajos 30 Gb ierakstīt labā kvalitātē 2,5 st.!? Ko darīt pēc tam? MiniDV variantā sapērc kaudzi ar kasetēm un bliez kaut vai visu dienu. Un vispār kameras pa 300 Ls ir domātas tusiņu un sīko filēšanai(nu gandrīz). Nu der arī iesācējiem, lai var ievingrināt roku un atkost kas tas ir , un tad jau kaut kas nopietnāks derēs.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

nu beidz man ir sony kamera ar 30gb cieto disku.

tici man iefilmeet var daudz pat ljoti daudz, max kvalitaatee, ja nemaldos tad man uzkameras jau safilmets kaadas 4.5 stundas un veel var iefilmeet 1 stundu. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas ka 30 Gb 5h ir 2x švakāka kvalitāte nekā Nekā miniDV variantā. Protams ja miniDV kameras cena nav 200 Ls, bet krietni vien vairak.

 

Bet kā jau teicu, sākumam būs ok. Tas autoram.

 

Un vēl, skaties tikai uz tām kurām ir 3CCD.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest CrossBones

Sveiki,

 

Ir vēlēšanās iegādāties videokameru. Ipaši saprašanas šajā jomā nav, taču drošvien jāskatās uz miniDV un cik esmu dzirdējis tad uz Sony vai Panasonic produkciju.

Neko baigo kruto nevajag, vienkarsi, lai var pafilmēt kādas jubilejas, pasākumus, sacensības..tādā garā.

Zinu, tēma jau ir runāta vairākos topikos, bet tomēr, diezgan pasen tas ir bijis, tāpēc, lai nu kā, varbūt Jūs varētu kaut ko ieteikt cenā līdz ~250 Ls, tādu optimālāko variantu pec šī brīža kameru cenām un modeļiem? :neutral:

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...