Jump to content

Ar ko lai sāk - os pārinstalēšana un draiveri?


zjurka
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka man uz portatīvā datora hp Compaq 6715b bija Vista - visādi gļuki u.tml. tad man pārlika xp . Bet cilvēks, kas pārlika it kā daudz saprot, bet jau otrais dators ko pēc mana gadījuma uzzināju ir murgs.. :( Tāpēc par cik pati mācos par datoriem, bet ar xp pārinstalēšanu neesmu saskārusies, vajadzētu iemācīties, bet nevienam nav laika! Varbūt ir kaut kur kas aprakstīts kā visu darīt, kas ar draiveriem un kā lai es zinu visus draiverus kas man ir vajadzīgi un kādi tie ir? Kā tas viss apmēram strādā?

Ja jau iepriekš, kas tāds ir jautāts, tad ļoti atvainojos!

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Ja bijusi Vista tad vispirms ir ruupiigi jaapaarbauda vai dotajam portatiivajam modelim ir pieejami XP draiveri, jo muusdienu kapitaalisma pasaulee darbojas paaris ne visai godiigi mehaanismi, kaa piespiest cilveekus lietot Vistu (portatiivajam netiek nodroshinaati draiveri, kas funkcioneetu zem XP).

 

Ja visi draiveri ir atrodami, tad jaameklee kaada XP instalaacijas "how to" - Google taadas var atrast daudz un dazhaadas ar dazhaadiem kvalitaates liimenjiem (ja nemaldos, tad arii boot.lv kaut kad rakstiija par paarinstaleeshanaam, atvainojos ka aizskaaru juutas) arii meetaajas kaut kaada pamaaciiba)

Labots - Sherlock
Link to comment
Share on other sites

Warriorr

palasies [nesaskaņota reklāma]e tur ir raksts par win xp instalaaciju tiem kas to veel nav dariijushi [meklee sadaljaa padomi]

Labots - Warriorr
Link to comment
Share on other sites

Kāda Vistas versija tev ir? Ja ir Vista bussines, tad downgrade uz XP vari taisīt pilnīgi officiāli. Dabon rokās kādu XP OEM instalāciju, kaut vai no torrentiem un pēc uzinstalēšanas zvani uz Microsoft LV un aktivizē, šamie pastāstīs ko un ka darīt.

Paskatījos, tavam modelim ir XP driveri.

Pamācības googlē par instalēšanu. Izvēlies to kura labak patīk.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai ir kāda programma ar šādu funkciju:

Piemēram ir nočakarēta, bremzējoša OS un pirms instalēt visu pa jaunu, uzlieku pragrammiņu kas nokopē visu devaisu draiverus no sistēmas un iekopē manis norādītajā vietā??? :?:

Būtu reizēm dikti labi noderējusi un var noderēt arī nākotnē. Tātad, vai ir tādas redzētas?? :?:

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem :* :* :*! Tagd tikai jāsāk darboties!Man vairs nav Vistas, jau ir xp, tikai viņš gļuko! :D

 

Man vēl vienas stūlbs jautājums, tos draiverus jāsaraksta diskā un jāinstalē, tad kad uzlikta OS ?

A kāda ir vislabākā xp versija, ko likt portatīvajam?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...