Jump to content

Leopards uz X86


GonZOo
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem BOOTistiem!

Nu tas ir noticis ari ar mani esmu uzmociijis Leonu 10.5.1 uz X86 kastes virsu!

UN tagad rodas jautajums kaadi dzelzhi ir vajadziigi lai butu ar devaisiem viss kedaa!

Par LAN karti ta ka atklaaju ar 3Com karteem viss ir kedaa! nakošā problem ir skaņa!

Vai ir kadam iznaams kada skaņas karte ir vajdzigas kura Leo spej atpaziit par savaam?

JO visu ko es redzu ir "No output devices found"

Kadas idejas?

 

pie viena nakošais ka ir ar video cik noprotu pedejos gados Mac figuree nVIDIA kartes koplektos!

Link to comment
Share on other sites

vienais

par šīm lietām kāds zinātājs tiešām varētu apstāstīt. kādu weekendu es arī gribētu peķēmoties.

Link to comment
Share on other sites

Dreamland

Visu izšķir Motherboard. Apskaties insanely.mac - tur atradīsi info par dzelžiem, savietojamību, nepieciešamajiem "draiveriem" jeb kext. Viens piemērs: zemāk parakstā :D

Labots - Dreamland
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
Sveiki visiem BOOTistiem!

Nu tas ir noticis ari ar mani esmu uzmociijis Leonu 10.5.1 uz X86 kastes virsu!

UN tagad rodas jautajums kaadi dzelzhi ir vajadziigi lai butu ar devaisiem viss kedaa!

Par LAN karti ta ka atklaaju ar 3Com karteem viss ir kedaa! nakošā problem ir skaņa!

Vai ir kadam iznaams kada skaņas karte ir vajdzigas kura Leo spej atpaziit par savaam?

JO visu ko es redzu ir "No output devices found"

Kadas idejas?

 

pie viena nakošais ka ir ar video cik noprotu pedejos gados Mac figuree nVIDIA kartes koplektos!

 

Nu man uz Kuba OSX atpazina Creative Play USB karti. Bet tevi droši vien interesē PCI.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Kaa ar originaalajiem diskiem nezinu, bet tos kurus var atrast p2p tīklos parasti nāk līdzi bilde ar visu supporteejamo dzelzui sarakstu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...