Jump to content

zūd internets


wonderkid
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! ;)

Man te neliela problēma ar to, ka zūd internets. Parasti, kad pazūd internets, rāda 'limited connection' (kkā tā) vai arī 'acquiring internet connection' (tikmēr rāda IP - 0.0.0.0.)

Bet šoreiz ir tā, ka rāda 'Connected' un IP adresi - tā itkā viss būtu kārtībā, bet, kad pazūd internets - rāda joprojām, ka viss kārtībā, bet nets neiet.

Disable & Enable - atkal iet uz brītiņu un pazūd. Dažreiz atkal paķer uz ilgāku laiku.

Mājās 2 PC - abi saslēgti pie viena un tā paša interneta. Kad manam kompim (tam, kuram zūd internets) pazūd savienojums, otram viss ir kārtībā un nekas neraustas. Mēģināju adapterī pārsprast slotus vietām, nekas nemainījās.

Mans minējums, ka tas visticamākais ir kautkāds vīruss. Pagaidām mēģināju izskenēt tikai ar AVG antivirus un AVG spyware remover. Protams, nepalīdzēja :(

Apakšā neliela bildīte, par ko es runāju un kā izskatās, kad ir pazudis internets ;) Paldies!

 

post-71963-1205169657_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dial-up

Sadzīvo - Lattelecom ar bezmaksas, nekad nesazvanāmo tālruni, nemainās.

Tev kā counter-strikerim tas ir death penalty... :D

 

Pec IP screenshota ļoti labi redzams.

pēc kā tu spried?

Labots - Dial-up
Link to comment
Share on other sites

yap, neiskatījos...autor zvani provaiderim, nav tas nekāds vīruss

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

Nebūs viss tik vienkārši, jo autors nav aprakstījis kā tieši pie DSL pieslēgti divi datori.

Link to comment
Share on other sites

diez vai viirus, man ar shodien ap 18:00 tas pats joks uzmetaas, 2 pc pie switch - disable/enable un vis ripo taalaak :)

Link to comment
Share on other sites

Guest D3M0NZ

LTC negarantē divas IP, ja slēgums ir caur switch, tāpēc šādi joki ir parasta lieta.

Pasaulē ir IP deficīts.

Link to comment
Share on other sites

wonderkid

Šodien bija pazudis abiem PC internets, bet dzirdēju, ka tas daudziem esot bijis. :)

Pašam šitā problēma jau aptuveni nedēļu (ka zūd tikai manam pc).

 

Nebūs viss tik vienkārši, jo autors nav aprakstījis kā tieši pie DSL pieslēgti divi datori.

 

vienkārši ir viens internets (mDSL), kurš iet uz adapter pie kura pieslēgti 2 PC (katram, protams, savs vads, kurš iet uz adapteri). ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja skatās mājaslapā - garantē. Bet praksē ir visādi...

Mājas rūteris vai DSL rūteris ar DHCP perfekti atrisina adrešu problēmu.

Un pie reizes strādā kā lielisks hardware firewalls.

Link to comment
Share on other sites

kur tu ''pikachuu'' izraki ka nav 2 dinamiskaas IP - Ir. kaads tev veel ip truukums pasaulee.

Link to comment
Share on other sites

wonderkid
Ko tu saproti ar vārdu "adapters"?

Iespējams, šite kļūdos un viņu sauc par switchu :D Tā kastīte ar daudzajām lampiņām. ;)

tas ip6 netaisa shaisi?

Pieļauju arī tādu variantu, jo iepriekš nebiju manījis to ip6 - tikai nesen ievēroju, ka parādījies. Var viņu kkur disablot?

LTC negarantē divas IP, ja slēgums ir caur switch, tāpēc šādi joki ir parasta lieta.

Pasaulē ir IP deficīts.

Tie PC saslēgti jau labu laiku (nu jau kādi 3 vai 4 gadi), bet pirmo reizi šitā gadās. Starpcitu, IP arī mainījusies ir jau kādas 3 reizes, kopš man minētā problēma. Diezin vai visas 3 reizes sakrīt. (ja pareizi sapratu par ko iet runa)

Link to comment
Share on other sites

Dial-up
Pagaidām mēģināju izskenēt tikai ar AVG antivirus un AVG spyware remover. Protams, nepalīdzēja

tikai tagad pamanīju - esmu līks. AVG :D es arī ilgu laiku priecājos cik kārtīgi un tīri AVg strāda (redz, neviena vīrusa u.tt.) , bet kā removable drive klāt tika kasperskys tā momenta cūkas kviecieni par dažnedažādām drazām.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pieļauju arī tādu variantu, jo iepriekš nebiju manījis to ip6 - tikai nesen ievēroju, ka parādījies. Var viņu kkur disablot?

Pie TCP/IP properties var novākt .

Link to comment
Share on other sites

Mna ar Lattelekom nets arii ap 18.00 pazuda uz kadām 2 min. A tā iet ok.

Link to comment
Share on other sites

wonderkid
(labots)

tikai tagad pamanīju - esmu līks. AVG :D es arī ilgu laiku priecājos cik kārtīgi un tīri AVg strāda (redz, neviena vīrusa u.tt.) , bet kā removable drive klāt tika kasperskys tā momenta cūkas kviecieni par dažnedažādām drazām.

 

Ir tā, ka man vispār nav nekādi antivīrusi u.t.t. Vismaz uzliku uz to brīdi, lai kko izskenētu - varbūt atrod. ;)

Labots - wonderkid
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja strādā ar limited tiesībām , antivīrusa programmas neesamība nav nekas traģisks , bet , ja ar Administrator , tad var beigties diezgan bēdīgi .

Link to comment
Share on other sites

Guest mono^

nu man ir taa pati probleema jau kaadas 2 nedeeljas, internets ir, bet ik pa briidim pazuud, visai kaitinoshi darbinot interneta riikus kur ir vajadziigs pastaaviigs piesleegums :)

 

man pagaidaam ir 3 skaidrojumi :D

 

1) Vainiiga ir Vista (lasiiju par liidziigaam probleemaam tieshi atr vistu)

2) Vainiiga ir ip adreshu mainja (mainot MAC, Nezinu kaa tas vareetu ietekmeet internetu, bet ja nu.. :D)

3) Cik esmu dzirdeejis LT tiikls ir ljoti noslogots paaraak lielaa pakalpojuma gribeetaaju skaita deelj, kas arii radot shiis probleemas, cik tas ir patiesi varu tikai mineet, bet no shiim 3 taa ir visticamaakaa iespeeja vai vienliidz ticama ar putna negribeeshanu straadaat!!

 

varbuut ir kaads cic skaidrojums( ceru ka vienkaarsh)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiciens.Gribētos zināt vai lattelekoma lietotājiem ir kādi uzlabojumi vai risinājumi?Man jau kādus pāris mēnešus arī zūd nets pat 1 adresei par otru jau sen esmu aizmirsis.Konfigurācija ir šāda DSL modēms pāršūts par rūteri tad svičš tad uz pāris lietotājiem.Ja palaiž WinMTR-0.8 un palaiž kādu adresi tad pakas uz adresi aiziet bet atpakaļ neatgriežas.Tajā brīdī kad nenāk atpakaļ pakas arī lapas neveras .Ir dienas kad viss strādā normāli bet tādu ir maz.Zvanot provaiderim neko nevar pierādīt.Varbūt ir kāda proga kas piefiksētu arī laiku kad nenāk atbildes?Varbūt kādam ir pieredze cīņai ar telekomu?Kamēr rakstu jau 3 reizes pa 10-20 sek viss ir apstājies.Ceru uz palīdzību.Paldies.

Link to comment
Share on other sites

DSL modēms pāršūts par rūteri

kas par h***u?

Varbūt uzliec normālu modēmu un tad meklē kašķi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Yoshida

Skatos te daudz cīnās un ir gājuši cauri dažādiem Lattlelekom gļukiem. Moš kāds var izlīdzēt.

 

Lieta tāda - pēdējā mēneša laikā parādījies mistisks gļuks, ik pa laikam rihtīgi nokrītas neta ātrums, pēc pāris minūtēm atkal normāli un šitā visu laiku. Sazvanījos ar šamiem, šie saka viss esot ok no viņu puses, ņēmu baudīt kompi vai nav kāds triperis, pa nelaimi nav. Uzliku softu kas bauda vai kkas neiet ārā vai nenāk iekšā kad tie ātruma kritumi un nekā. Kur varētu būt problēma???

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...