Jump to content

Abyss Web Server + www.no-ip.com


NHLFANS33
 Share

Recommended Posts

Lieta tada ir uztaisita web lapa

 

gribu vinu uzlikt www.no-ip.com , bet nesanak,

nosaukumu tipa esmu dabujis :

http://nhl2008online.no-ip.org/

 

problema ir ta ka man lapa iet bet citiem ne , kur varetu but problema , ko es ne ta esmu izdarijis?

 

Problema ir www.no-ip.com vai Abyss Web Server iestatijumi nav kartiba ?

 

Nezinu, kads pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā atrisinat so problemu , vai pat vel labak kads pasakat ka pareizi viss soli pa solim ir jadara lai sada veida palaistu savu labu.

 

Paldies jau ieprieks !!!

Link to comment
Share on other sites

UnderV

IP ir reāls?

To vari vienkārši pārbaudīt šeit. Salīdzini tos ciparus ar saviem iestatījumiem.

Ja IP ir reāls, tad problēma varetu būt servera pusē (pārbaudi firewall un web servera konfigus).

Ja IP nesakrīt, tad tu atrodies aiz rūtera - liec port forwardu. Ja rūteris atrodas pie provaidera, tad naksies iepiķot kantorim par papildus pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

NHLFANS33

Nja , laikam ka bus kadam man gruti kko iestastit , jo es tolkam neko nesaprotu no sitadam lieta ... :-| , man netam ir mainiga IP adrese ... rutera man nav ... es no_ip.com lapa pieregistrejos un gribu dabut nosaukumu lapai tipa taddu - www.nhl2008online.sytes.net , bet man liekas ka vienkarsi taja no-ip lapa kko daru neta ka vajag , jo visur kur es lienu ieksa man prasa maksat , bet nu protams ka maksat es negribu.

 

Ja nav gruti tad moska kads pastasta no pasa sakuma lidz brigam ka lai taja no-ip dabon bezmaksas nosaukumu. (man liekas ka taja lapa kko daru ne ta ka vajag)

Link to comment
Share on other sites

UnderV

No-ip ir laba lieta.

 

Reģistrējāmies no-ip.com, nopumpējam klientu (tas pie startēšanās informēs serveri par ip izmaiņām) un lietojam.

 

Jebkurā gadījumā tu vari mainīt servera informāciju ielogojoties no-ip.com un atverot HOSTS -> MANAGE sadaļu (apskaties vai www.tavs-uber-krutais-saits.zb IP adrese sakrīt ar tavu reālo). Ja nesakrīt, tad klients neatjauno infromāciju uz servera.

Ja IP sakrīt, tad meklē kļūdu uz sava web servera.

Link to comment
Share on other sites

NHLFANS33

Tas klients ir domats sitais te ? -----> No-IP DUC v2.2.1

 

IP adrese No-IP DUC v2.2.1 sakrit ar to kas ir taja www.no-ip.com

 

Un taja No-IP DUC v2.2.1 man tur ir tads atkeksets smaidos calitis un aiz vina ir mana adrese nhl2008online.sytes.net

 

Bet lapa iet tikai man , citiem ne !

 

Nu a kur varetu but kluda taja WEB Serveri apmeram kapec ta ir ?

Link to comment
Share on other sites

UnderV
(labots)

Par Windows klientu es tev nemācēšu pastāstīt - mājas vajadzībām tiek lietots GNU/Linux. Tur viss ir vienkārši - nokonfigurējam un palaižam skriptu.

 

Web serverim varētu būt dažādas problēmas - var gadīties, ka tas strādā tikai uz localhost (jeb 127.0.0.1), tad neviens no ārpuses pie tā nepieslēgsies. Var gadīties, ka ir uzlikts kautkāds mistisks ierobežojums uz atļautajām IP adresēm.

 

Grūti spriest, jo ar Abyss neesmu strādājis. Būtu ņēmis Apache, tad tur būtu vienalga kādu OS tu lieto.

Labots - UnderV
Link to comment
Share on other sites

NHLFANS33
(labots)

Taja Abyss Web Server lodzina ir tads jociks uzraksts:

 

Abyss Web Server X1 (v 2.5)

Copyright © Aprelium Technologies - 2001-2007

 

 

-- Default host on port 80 is up and running (Local URL http://127.0.0.1)

Console local URL: http://127.0.0.1:9999

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Man ir windows XP

 

A to Apache noka4aju un uzinstaleju , bet vispar nekadas sajegas nav kas tur kur ir jadara. Moska ja nav gruti tad tu varetu mani apgaismot ?

Labots - NHLFANS33
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...