Jump to content

PC (DVI - HDMI) bilde nobiidiita uz samsung LCD TV


Riverx
 Share

Recommended Posts

Probleema sekojosha:

Ir dators ar video karti 8600 GTS no ASUS - divas DVI izejas

pie vienas piesleegts LCD montors pie otras ar DVI - HDMI kabeli piesleegts Full HD LCD televizors Samsung 37M87 1920x1080 pixelji

 

uz televizora bilde ir par 3 pixeljiem pa kreisi nobiidiijusies, respektiivi kreisie triis pikelji no ekraana nav redzami, un labie savukaart paliek neizmantoti.

 

Varbuut kaadam ar taada probleema bijusi un vinsh zin kaa to bildi pa tiem pixeljiem var aizbiidiit vietaa?

Labots - Riverx
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt ieliktā matrica ir par lielu :D tādēļ 3 pix netiek izmantoti. Vai tevi tas krata sēžot 4m attālumā no TV? 3 pix sastāda 0.0015625 no visiem 1920! Neesi sīkumains.

 

Bet patiesībā varētu būt ka tev ir ieslēgts orbiteris, lai neizdedzinātu pikseļus? Tā tāda teorētiska ideja, jo nezinu kā orbiteris strādā.

Link to comment
Share on other sites

Riverx

Peec divu stundu rakshanaas pa visaadiem gudiriem aarzemju forumiem uzgaaju infu, ka ne es viens taads bet principaa pilniigi visi. Un ir kaads risinaajums, kursh itkaa paliidzot, bet peec logjikas spriezhot ir pilniigi stulbs.

 

Attiecas uz visiem samsung M87 un M86 telzinjiem

 

1. jaapsrauzh vads ieksh hdmi2 neder ne pirmais ne treshais slots

2. shis te ports ir jaapaarsauc uz "PC"

3. tanii briidii vairs nebuus pieejams pogu [P.size] spaidot rezhiims Just Scan, bet jaanjem laikam 16:9 vai wide auto.

Un tad visam buutu jaastraadaa.

Vakaraa pameegjinaashu un ta doshu zinju.

Pieljauju ka latvijaa nav simtiem taadu cilveeku, kuriem ir shis telljuks un kuriem ir PC ar DVI izeju un dikti gribaas ar DVI-hdmi kabeli abus sasleegt, bet tie kuri grib, tiem tas vareertu nodereet.

 

Ar analogu VGA kabeli viss straadaa, bet taa kaa tas ir analogs un visi forumos staasta cik pareizi ir izmantot dvi-hdmi, tad man arii vajag, bet nu iipashu atshkjiriibu es neredzu.

 

Ir gan viena lieta, kas nesaprotamu iemeslu deelj nav shitam telljukam, varbuut kaads var izskaidrot kapeec taa:

 

Digitaalais TV tuneris iebuuveets ir

Digitaalo blatkomu skatiities var ar conax paarejnieku pa 50Ls (visi 120kanaali)

hdmi shtepselji ir

PIP ir

bet kad ir iesleegts shis te HDMI rezhiims un aktivizee PIP, tad var izveeleeties tikai starp AV un TV, bet nav vairs digitaalaa televiizija, bet gan tikai analogaa, bet taa kaa tos kanaalus neskatos, tad es nezinu kursh ir tas, kas mani interesee. Un nevaru taa eleganti reklaamas pauzees paarsleegties uz PC lai stuuriitii redzeetu, kad reklaama beidzaas.

 

Un varbuut kaads man grib izstaastiit kaa straadaa torrenti, jo esmu laikam atpalicis, jo lietoju tikai DC, bet tur FullHD ripi nemeetaajaas. (tas taads offtopic, varbuut kaads uz priv var atsuutiit trijos vaardos, ar kaadu softu, un kas jaadara)

Link to comment
Share on other sites

Mr..JMT

pip iespeejams neiet jo tv proča jaudas nepietiek, paskaties manuaalii vai nav atruna...

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ļoti bieži ir tāda lieta, ka šiem televizoriem PIP strādā tikai kombinācijā "analogais + digitālais". Respegtīvi, divus digitālos signālus nevar parādīt vienu iekš otra, tā pat arī analogos (izņēmums, ja ir divi analogie TV uztvērēji iemontēti - tad var redzēt analogais + analogajais) Nez kāpēc tā, varbūt digitālās apstrādes spēki pietrūkst vai kaut kādas joslas.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Bildi var biidiit uz visaam puseem - gan uz PC - VGA draiveros, gan TV opcijaas.

 

Par PIP-u - manuaalii ir rakstiits, kaadi kombinaaciju varianti varianti straadaa un kaadi nee. Digitaalais tv mazajaa ekraanaa nav atljauts.

 

Maneejais TV - samsungs 40N87, bet no digitaalaas tv kjer tikai 38 un 44 diapazonus. Sadabuuju Conax moduli, bet tikuntaa nekaadu izmainju. Aizdomas - vai nu signaalu sadaliitaajs nelaizh cauri visas vajadziigaas frekvences, vai arii antena nekjer vajadziigo diapazonu.

 

Jautaajums - vai tai conax modulii obligaati vajag iekshaa karti, lai redzeetu visus hannu testa kanaalus?

Labots - Borja
Link to comment
Share on other sites

Riverx

Ideaali!

Tagad arii atteels ir perfekti ass!!! taa ka tam hdmi jaaliek rename uz PC un tad vinsh saprot, ka laikam nevajg laist virsuu savu tv gudriibu un signaalu kaut kaa pielabot.

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Jautaajums - vai tai conax modulii obligaati vajag iekshaa karti, lai redzeetu visus hannu testa kanaalus?

Kamēr ir testa periods un neviens kanāls kodēts netiek, karte nafig nav vajadzīga.

Kad aizies par naudu, tad gan vajadzēs.

Esot gan kaut kāda Baltcom "testa karte" bet tās varētu būt arī baumas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...